Я, Оропай Анна Сергіївна, народилася 30 червня 2003 року в селі Біловод, Сумської області , Україна. За громадянством - українка.
Зареєстроване місце проживання м. Луганськ, Жовтневий райнон, квартал Дзержинського, буд.15, кв. 2, через це маю статус внутрішньо-переміщеної особи. На даний момент фактичне місце проживання Бучанський район, смт Гостомель, вул. Свято-Покровська, буд. 31.
Здобула повну середню освіту з золотою медаллю у 2021 р. - Ліцей № 1 Гостомельської селищної ради Бучанського району Київської області. У тому ж році вступила в КНУ ім.Тараса Шевченка , ОП “Психологія” .
У шкільному віці брала активну участь у задіянні в організації багатьох проектів, заходів. А також є переможцем олімпіад на районному рівні.
2020-2021 рр. працювала асистентом у вихованні для двох діток. Організовувала щоденний розклад та діяльність для 2 дітей, ефективно керуючи часом і ресурсами. Координувала різні заходи та позашкільні заняття, забезпечуючи дотримання графіків. Вела постійну комунікацію з батьками для узгодження потреб і прогресу дітей. Вирішувала конфлікти та нестандартні ситуації, що дозволило знизити стрес і забезпечити комфортне середовище.
2022 р. Працювала пару місяців комунікаційним менеджером в New communication, де в мої обовязки входило : контролювання виконання комунікаційних проєктів у встановлені терміни та в рамках бюджету. Впроваджувала системи зворотного зв'язку з клієнтами та партнерами, що покращило комунікаційні процеси. Успішно вирішувала кризові ситуації в комунікаціях, розробляючи антикризові плани, що зменшило негативні наслідки для репутації компанії.
Літом влаштувалась спеціалістом з виховної роботи в у твборі “Артек”, де проведилп майстер-класи з різних видів творчості (малювання, ліплення, рукоділля). Проведення тренінгів на згуртування колективу. Формування лідерських якостей. Розвиток комунікативних навичок. Індивідуальна робота з дітьми. Створення атмосфери довіри та взаєморозуміння. Надання допомоги в розв'язанні конфліктів.
З 1 курсу активно беру участь в органах студентського самоврядування на різних структурах:
● Голова Івент-департаменту cтудентської ради гуртожитку № 2 (2021-2022) .
● Голова Культурно-мистецького департаменту cтудентської ради студмістечка (2022-2024).
● Голова Культурно-мистецького департаменту студпарламенту КНУ (січень-червень 2024) ( Формування бачення та місії департаменту, визначення пріоритетних напрямків діяльності, цільової аудиторії та форматів заходів.Створення календаря культурних подій, враховуючи потреби та інтереси студентів, а також можливості департаменту.Планування розвитку департаменту на перспективу, включаючи масштабні проекти, пошук нових партнерів та джерел фінансування.
Бал в Жовтневому:
○ Розробка концепції та тематики балу.
○ Пошук та бронювання приміщення (Жовтневий палац).
○ Організація виступів артистів, музичного супроводу, кейтерингу.
○ Забезпечення оформлення зали, технічного оснащення, безпеки учасників.
○ Проведення рекламної кампанії, продаж квитків.
○ Квартирники з артистами (550+ людей):
○ Пошук та запрошення популярних артистів, ведення переговорів.
○ Оренда концертного майданчика, забезпечення його технічного оснащення.
○ Організація продажу квитків, контроль доступу, забезпечення безпеки.
○ Створення комфортної атмосфери для глядачів.
Кіновечори з акторами:
○ Підбір фільмів, враховуючи інтереси студентів.
○ Оренда кінозалу або облаштування переглядового простору.
○ Запрошення акторів фільмів для обговорення та Q&A сесій.
○ Проведення рекламної кампанії, організація реєстрації учасників.
○ Організація фестивалів, конкурсів, виставок, майстер-класів, тематичних вечорів.
○ Створення можливостей для самореалізації студентів (студентські гуртки, творчі колективи).
○ Встановлення контактів з культурними інституціями, бізнесом, медіа, іншими університетами.
○ Укладання договорів про співпрацю, спільна організація заходів.
У рамках проходження виробничої практики, я, з 29 січня по 25 лютого 2024 року мала нагоду пройти практику на базі приватного підприємства "Актив-Груп" у місті Київ. Моя діяльність була спрямована на вивчення специфіки роботи психолога у контексті взаємодії з особами з окупованих територій. Мета моєї практики полягала у виконанні наступних завдань:
1. Аналіз емоційної поведінки: Оскільки підприємство має контакти з людьми з окупованих територій, моєю основною функцією було проведення якісних інтерв'ю з кожним учасником, спрямованих на розуміння їхнього морального стану та емоційної реакції на ситуацію.
2. Консультування та підтримка: У ході практики я надавала консультування учасникам щодо їхнього морального стану та допомагала їм правильно реагувати на сильну емоційність та стресові ситуації, зокрема, пов'язані з життям на окупованих територіях.
Голова Проєктного відділу ГО “Української студентської ліги” (з липня 2024), спільний проект з КММР та КМДА - форум “MediaMove”. Співпраця з кінотеатром “Кадр” та благодійним фондом “Everybody has a talent”.
Стажування в ГО “Поколінна Ю” (з жовтня 2024) займалась підтримкою постраждалих осіб, зокрема в Солом’янському районі. Під час стажування складала список постраждалих та їх потреб, а також обробляла звернення громадян. Додатково проводили тренінги з адвокації в Ніжині та Бучі, що сприяло підвищенню обізнаності та навичок учасників у цій сфері.
А також я займалась волонтерською діяльністю у проведення майстер-класів разом зі спеціалістами ГО "Відчуй" в інклюзивному просторі "Діти як діти" . Я також отримала подяки від військових бригад за донати.
Ніколи не була в політичних партіях.