Секретаріат

Шановні кияни та гості столиці нашої країни! Щиро радий вітати Вас на офіційному сайті Київської міської ради. Не зважаючи на труднощі сьогодення, ми з надією дивимося у майбутнє, працюємо над тим, щоб подолати всі негаразди та розбудувати наше рідне місто. У своїй діяльності ми прагнемо бути зрозумілими для усієї територіальної громади та відкритими і прозорими у прийнятті рішень, які впливатимуть на життя громадян. Закликаємо вас активно долучатися до спільної роботи з розвитку Києва. Міська рада відкрита до ваших ініціатив та пропозицій. Київ – це найбільше та унікальне сучасне місто України. Місто, яке поєднує в собі славні історичні традиції та інновації сучасності. Я щиро сподіваюся, що міська громада, кожен киянин братиме активну участь у розвитку духовного і економічного потенціалу Києва.

 

З повагою, Заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

 

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ

 

Секретаріат Київської міської ради утворюється Київською міською радою відповідно до статті 14 Закону України "Про столицю України-місто-герой Київ" і підпорядковується Київському міському голові.

Секретаріат у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, постановами Верховної Ради України, указами та розпорядженнями Президента України, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, іншими актами законодавства, рішеннями Київради, регламентом Київради, розпорядженнями Київського міського голови, заступника міського голови - секретаря Київради та Положенням про секретаріат, затвердженим розпорядженням Київського міського голови від 07.07.2014р. № 69 "Про затвердження Положення про секретаріат Київської міської ради".

Секретаріат здійснює організаційне, правове, інформаційне, аналітичне, матеріально-технічне, забезпечення діяльності Киїради, її органів, депутатів, сприяє здійсненню Київрадою взаємодії з Київською міською держадміністрацією.

Секретаріат очолює заступник міського голови - секретар Київради, який здійснює функції і повноваження, передбачені чинним законодавством. Структуру, чисельність секретаріату та витрати на його утримання затверджує Київська міська рада за поданням Київського міського голови. Штатний розпис секретаріату затверджує Київський міський голова за поданням заступника міського голови - секретаря Київради.

Cтруктурні підрозділи секретаріату здійснюють свої повноваження на підставі відповідних положень, затверджених заступником міського голови - секретарем Київради. На працівників секретаріату поширюється дія Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування", законодавство України про працю.

Розширений пошук

Графік роботи

Пн-Чт 09:00 - 18:00

Пт 09:00 - 16:45

Сб-Нд вихідний

обід 13:00 - 13:45