Секретар

Руданецька Софія Юріївна

Секретар Київської міської молодіжної ради.

Народилась 30 вересня 1999 року в с. Старий Яричів, Львівська область.

Громадянка України.

Освіта.

2016-2020 рр. - навчалась у Львівському національному аграрному університеті, здобула ОС «Бакалавр» зі спеціальності «Економіка».

2016-2020 рр. - навчалась у Національному університеті «Львівська політехніка», здобула ОС «Бакалавр» зі спеціальності «Право».

2020-2022 рр. - навчалась у Львівському національному аграрному університеті, здобула ОС «Магістр» зі спеціальності «Міжнародні економічні відносини».

Громадська діяльність:

2014-2015 рр. - голова Ради учнівського самоврядування закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. смт Новий Яричів.

2015-2016 рр. - членкиня правління Львівського обласного учнівського парламенту.

2017-2020 рр. - членкиня студентської самоврядної організації «Основа» на базі Львівського національного аграрного університету.

2017-2018 рр. - координаторка Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві інформаційної політики України.

З 2023 року - секретар Київської міської молодіжної ради при Київській міській раді.

З 2024 року - голова осередку ВМГО «Спілка молодих державних службовців України» у м. Києві.

Співзасновниця громадської організації «WORLD WITHOUT ABUSE» та громадської організації «Здорове майбутнє нації».

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо підтримки проєкту Закону України №11161 «Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, та державний реєстр майна,
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету міністрів України та Міністерства оборони України щодо збільшення обсягів бронювання військовозобов’язаних працівників КАРС «Київська служба порятунку»
  • Про затвердження змін до Порядку часткового відшкодування вартості незалежних джерел електричної енергії, які придбані об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельними кооперативами, обслуговуючими кооперативами, юридичними особами, основний вид діяльності яких 81.10 «Комплексне обслуговування об'єктів», та
  • Про внесення змін до міської цільової програми «Підтримка та розвиток галузі охорони здоров’я столиці» на 2024–2025 роки
  • Про внесення змін до міської цільової програми «Громадське здоров'я» на 2022 - 2025 роки
  • Про передачу громадянці Рогозі Наталії Петрівні земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови на вул. Луценка Дмитра, 16 у Голосіївському районі міста Києва (711294446)
  • Про відмову громадянці Касьяненко Любові Анатоліївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Жулянській, 1-б у Голосіївському районі міста Києва (413018582)
  • Про передачу громадянці Борис Ользі Галактіонівні у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Вишневій, 26 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (555627503)
  • Про передачу громадянину Полякову Станіславу Олеговичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Вишневій, 24 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (602722741)
  • Про надання Київському столичному університету імені Бориса Грінченка згоди на списання майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва