Порядок використання Колонної зали та конференц-зали

Заявка завантажити тут

 

Додаток до заявки завантажити тут

 

 

 

 

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 31 січня 2019 року N 8/6664

Про затвердження Порядку використання Київською міською радою Колонної зали та конференц-зали для проведення заходів

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про столицю України - місто-герой Київ" та з метою вдосконалення механізму використання Київською міською радою Колонної зали та конференц-зали Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити Порядок використання Київською міською радою Колонної зали та конференц-зали для проведення заходів, що додається.

2. Це рішення Київської міської ради офіційно оприлюднити у газеті Київської міської ради "Хрещатик".

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків.

 

Київський міський голова

В. Кличко

 

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
31.01.2019 N 8/6664

 

Порядок використання Київською міською радою Колонної зали та конференц-зали для проведення заходів

1. Загальні положення

1.1. Порядок використання Київською міською радою Колонної зали та конференц-зали для проведення заходів (далі - Порядок) регулює організаційні відносини, пов'язані з проведенням Київською міською радою заходів у Колонній залі та конференц-залі.

1.2. Об'єктами за цим Порядком є конференц-зала та Колонна зала Київської міської ради, що знаходяться за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 36, на першому та другому поверхах (далі - конференц-зала та Колонна зала), балансоутримувачем яких є Київська міська рада.

1.3. Відповідальним за ведення актуального графіка проведення заходів у Колонній залі та конференц-залі, опрацювання ініціатив та пропозицій щодо проведення заходів у Колонній залі та конференц-залі, забезпечення дотримання вимог цього Порядку є секретаріат Київської міської ради.

2. Використання Колонної зали та конференц-зали

2.1. У Колонній залі та/або конференц-залі може бути проведений публічний захід міського, всеукраїнського та міжнародного рівнів відповідно до актуального графіка проведення заходів.

2.2. Київська міська рада є співорганізатором проведення заходів у Колонній залі та конференц-залі, про що зазначається у всіх матеріалах (прес-анонси, запрошення, іміджева продукція, офіційний сайт заходу та/або організатора тощо).

2.3. Проведення заходів у Колонній залі та/або конференц-залі здійснюється виключно у позаробочий час.

3. Ініціатор проведення заходів

3.1. Ініціаторами проведення заходів згідно з цим Порядком можуть бути юридичні особи України, юридичні особи іноземних держав, державні органи та органи місцевого самоврядування України, громадські об'єднання, міжнародні організації, народні депутати України, Київський міський голова, заступник міського голови - секретар Київської міської ради та депутати Київської міської ради.

3.2. Суб'єкти, визначені в п. 3.1 Порядку, на загальних підставах мають право бути ініціатором проведення заходів у Колонній залі та/або конференц-залі за умови проведення заходу без отримання фінансової вигоди у зв'язку з його проведенням (платний вхід, купівля вхідних квитків, платна реєстрація на зазначену подію тощо).

4. Ініціатива (пропозиція) щодо проведення заходу в Колонній залі та/або конференц-залі

4.1. Пропозиція у вигляді заявки щодо проведення заходу в Колонній залі та/або конференц-залі повинна надходити від керівника відповідного суб'єкта, визначеного у п. 3.1 Порядку (далі - ініціатор). Пропозиція щодо проведення заходу в Колонній залі та/або конференц-залі може також надходити від секретаріату Київської міської ради та виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

4.2. Внесення пропозиції щодо проведення заходу в Колонній залі та/або конференц-залі, ініціатором якого є Київська міська рада або виконавчий орган Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація), здійснюється за письмовою заявкою керівника структурного підрозділу, відповідального за організацію запланованого заходу в Колонній залі та/або конференц-залі.

4.3. Процедура внесення пропозиції щодо проведення заходу в Колонній залі та/або конференц-залі, ініціаторами якого є суб'єкти, визначені в п. 3.1 Порядку, розпочинається із заповнення онлайн-заявки на офіційному веб-сайті Київської міської ради, або подання письмової заявки за формою згідно з додатком 1 до цього Порядку до секретаріату Київської міської ради не пізніше ніж за 20 робочих днів, але не раніше ніж за шість місяців до запропонованої дати проведення заходу.

4.4. Секретаріат Київської міської ради протягом 5 робочих днів опрацьовує заявку на предмет: незайнятості Колонної зали та/або конференц-зали на запропоновану дату проведення заходу; змісту та концепції заходу; суспільної значимості заходу; масштабу заходу та відповідності іншим вимогам цього Порядку.

4.5. Після опрацювання заявки секретаріат Київської міської ради оприлюднює на офіційному веб-сайті Київської міської ради та надсилає ініціаторам електронною поштою підтвердження попереднього внесення до актуального графіка проведення заходів у Колонній залі та/або конференц-залі на зазначену в заявці дату, або повідомляє про неможливість проведення заходу. Разом із підтвердженням заявнику надсилається інструкція щодо підготовки документів для остаточного підтвердження дати проведення заходу.

4.6. Ініціатор заходу після отримання підтвердження від секретаріату Київської міської ради та не пізніше ніж за 10 робочих днів до запропонованої дати проведення заходу направляє до секретаріату Київської міської ради заявку за формою згідно з додатком 2 до цього Порядку.

5. Умови проведення заходу в Колонній залі та конференц-залі

5.1. З метою утримання Колонної зали та конференц-зали в належному технічному стані та збереження відповідних матеріально-технічних цінностей під час проведення заходів ініціатори зобов'язані:

5.1.1. Використовувати майно, яке знаходиться в Колонній залі та конференц-залі, виключно за цільовим призначенням, не допускати його пошкодження або знищення.

5.1.2. Визначити відповідального за проведення заходу, який до початку заходу має пройти обов'язковий інструктаж з пожежної безпеки та отримати пам'ятку відповідального за проведення заходів.

5.1.3. Забезпечити під час підготовки та проведення заходу дотримання встановлених санітарних норм, у тому числі, стосовно рівня шуму в робочий час.

5.1.4. Не використовувати під час заходу піротехнічні та інші засоби, які можуть пошкодити майно Київської міської ради або нанести фізичну та матеріальну шкоду відвідувачам заходу.

5.1.5. Неухильно дотримуватися вимог Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", насамперед щодо заборони споживання пива та інших алкогольних напоїв, куріння тютюнових виробів, а також електронних сигарет і кальянів.

5.2. Завезення декорацій, реквізиту, електрообладнання тощо для проведення заходу в Колонній залі та/або конференц-залі здійснюється тільки після погодження відповідної документації в Управлінні з організації забезпечення заходів цивільного захисту на особливо важливих об'єктах Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві.

5.3. Під час підготовки та проведення заходу забороняється розміщення внутрішньої реклами, за винятком соціальної реклами.

5.4. Ініціатори, які згідно з Порядком підтвердили дату та час проведення заходу в Колонній залі та/або конференц-залі, мають право на проведення такого заходу у часових рамках, погоджених відповідно до внесеної заявки.

5.5. Вживання їжі, якщо таке передбачене сценарним планом заходу в Колонній залі та/або конференц-залі, відбувається виключно у форматі фуршету.

5.6. Ініціатори зобов'язуються проводити в Колонній залі та/або конференц-залі саме той захід, який вказаний у заявці, з дотриманням відповідності формату, тематики, концепції.

5.7. Забороняється проведення в Колонній залі та/або конференц-залі заходу, який передбачає фінансову вигоду у зв'язку з його проведенням (платний вхід, купівля вхідних квитків, платна реєстрація на зазначену подію, платне розміщення інформації про учасників тощо).

5.8. У разі, якщо з будь-яких обставин захід в Колонній залі та/або конференц-залі відміняється або переноситься, ініціатори зобов'язані не пізніше ніж за 7 робочих днів до дня проведення заходу попередити секретаріат Київської міської ради та надіслати письмово лист-відмову.

5.9. У разі невиконання ініціатором вимог, зазначених у пунктах 2.2, 5.1 - 5.7:

- ініціатору може бути відмовлено в проведенні заходу в будь-який час з моменту, коли стало відомо про таке порушення, в тому числі, під час проведення заходу;

- ініціатори втрачають можливість проведення заходів у майбутньому.

5.10. Першочерговість використання Колонної зали та/або конференц-зали надається Київській міській раді або виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації), у зв'язку з чим запланована дата проведення заходу гарантовано буде змінена з повідомленням про таку зміну ініціатору не менше як за три дні до запланованої дати.

 

Київський міський голова

В. Кличко

 

 

Додаток 1
до Порядку використання Київською міською радою Колонної зали та конференц-зали для проведення заходів

 

Форма онлайн-заявки (заповнюється на офіційному веб-сайті Київської міської ради) / письмової заявки на адресу секретаріату Київської міської ради

Розділ "Інформація про ініціаторів"

Назва організації, відповідальної за проведення заходу

 

Коротко про зміст діяльності організації

 

Організаційно-правова форма

 

Код організації за ЄДРПОУ

 

Поштова адреса організації

 

Телефони, факс, електронна пошта організації, веб-сайт

 

Прізвище, ім'я, по батькові керівника організації

 

Розділ "Інформація про контактну особу, відповідальну за проведення заходу"

Прізвище, ім'я, по батькові відповідальної особи

 

Адреса для листування з відповідальною особою

 

Контактні телефони (стаціонарний та мобільний)

 

Факс, електронна пошта, Інтернет-адреса (facebook сторінка)

 

Розділ "Інформація про захід"

Назва заходу, який пропонується провести в Колонній залі та/або конференц-залі

 

Суспільна значимість заходу

Суспільно-політичний захід
Культурний захід
Освітній
Національно-патріотичний

Масштаб заходу

Міський
Всеукраїнський
Міжнародний

Мета заходу

 

Формат проведення

 

Концепція (коротка ідея)

 

Цільова аудиторія проекту

 

Орієнтовна кількість учасників заходу

 

Участь у заході

Вільний вхід
За запрошеннями

Інформація про подібні заходи, які були проведені організаторами

 

Дата проведення заходу

 

Час проведення

 

 

 

Київський міський голова

В. Кличко

 

 

Додаток 2
до Порядку використання Київською міською радою Колонної зали та конференц-зали для проведення заходів

 

 

Заступнику міського голови - секретарю Київської міської ради
Прокопіву В. В.

Ініціатора проведення заходу в Колонній залі та/або конференц-залі

 

 

Заявка

Відповідно до пункту 4.6 Порядку використання Київською міською радою Колонної зали та конференц-зали для проведення заходів інформуємо про таке:

Підтверджуємо проведення заходу під назвою _____________________, який відбудеться "___" ____________ 20__ року у ______________ (зазначити Колонну залу та/або конференц-залу) Київської міської ради.

Нами заповнено онлайн-заявку на офіційному сайті Київської міської ради/подано письмову заявку на адресу секретаріату Київської міської ради та, за результатом її опрацювання, на електронну пошту отримано підтвердження попереднього бронювання зазначеної дати.

Київську міську раду зазначено співорганізатором зазначеного заходу відповідно до вимог пункту 2.2 Порядку.

 

 

___________________
(посада)

_______________________
(підпис)

________________________
(Прізвище, ініціали)

 

 

 

Київський міський голова

В. Кличко

 

 

© ТОВ "Інформаційно-аналітичний центр "ЛІГА", 2019
© ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2019

 

Розширений пошук

  • Про надання безоплатної лікувально-хірургічної стоматологічної допомоги особам із соціально незахищених верств населення у комунальному некомерційному підприємстві «Київська стоматологія» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31 січня 2019 року № 8/6664 «Про затвердження Порядку використання Київською міською радою Колонної зали та конференц-зали для проведення заходів»
  • Про внесення змін та доповнень до Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21 вересня 2017 року № 46/3053
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 липня 2020 року №50/9129 «Про деякі питання оренди комунального майна територіальної громади міста Києва»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про передачу громадянці Болотній Ользі Іванівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у провулку Лермонтова 4, 39 у Дарницькому районі міста Києва
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ФЕЛІКСІЯ» договору оренди земельної ділянки від 23 серпня 2005 року № 85-6-00219 (зі змінами)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БД НЕРУХОМІСТЬ» земельної ділянки в оренду для будівництва, обслуговування та ремонту об'єктів інженерної та транспортної інфраструктури (крім об'єктів дорожнього сервісу) на просп. Перемоги, 67 у Святошинському районі міста Києва
  • Про відмову приватному акціонерному підприємству "МТ КОНСАЛТІНГ" у поновленні договору оренди земельної ділянки від 16.11.2005 № 79-6-00375 (зі змінами) для будівництва, обслуговування та експлуатації комплексу з продажу та обслуговування автомобілів на перетині вул. Михайла Бойчука(Кіквідзе) та Залізничного шосе у Голосіївському районі
  • Про передачу ПАРТНЕРСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРАЙМ РЕНТ ЛП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування комплексу будівель та споруд громадського призначення на Богуславському узвозі, 3 у Подільському районі міста Києва