Первинні вкладки

Самоорганізація населення

 

Шановні члени територіальної громади міста Києва!

Створення органів самоорганізації населення у місті Києві  регламентовано вимогами рішень Київської міської ради від 26.09.2002 № 10/170 «Про органи самоорганізації населення в м. Києві» та від 19.04.2018 № 494/4558 «Про затвердження Положення про загальні збори членів територіальної громади  за місцем проживання у місті Києві».

Положенням про загальні збори членів територіальної громади  за місцем проживання у місті Києві встановлено порядок ініціювання, організації та проведення зборів (конференцій), на розгляд яких, серед іншого, виносяться питання створення, визначення повноважень та припинення діяльності органів самоорганізації населення (далі - ОСН).

Зокрема, ініціативні члени територіальної громади (не менше 5 осіб) як ініціатори скликання та проведення зборів (конференцій) не пізніше ніж за 10 робочих днів до дати їх проведення надсилають на ім’я Київського міського голови письмове повідомлення про їх скликання (за відповідною затвердженою формою).

Також, ініціатори проведення зборів (конференцій) доводять до жителів відповідної території інформацію (дата, час, місце, контакти ініціаторів тощо) про їх скликання не пізніше ніж за 7 робочих днів. Результати проведення зборів (конференцій) і прийняті на них рішення у частині створення, визначення повноважень та припинення діяльності ОСН оформлюються протоколом за встановленою формою, який підписується головуючим і секретарем зборів (конференцій).

Акцентуємо увагу, що документи стосовно надання дозволу на створення ОСН  (заява, протокол зборів (конференцій), список їх учасників) оформлюються також у відповідності до вимог Порядку надання дозволу на створення ОСН в м. Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 26.09.2002  № 10/170, та не пізніше трьох робочих днів подаються у встановленому порядку ініціативною групою, обраною зборами (конференцією), до Київської міської ради.

За детальною інформацією звертатись

до секретаріату Київської міської ради за тел. 202-70-48.

 

 

 

 

 

 

 

Інформація, оголошення, новини для ОСН

Повідомлення про скликання зборів (конференцій) ОСН

Розширений пошук