Первинні вкладки

Перелік рішень Київради щодо надання дозволів на створення ОСН

Перелік органів самоорганізації населення м. Києва,

яким надано дозвіл на їх створення Київською міською радою

 

 (станом на 01.01.2019) 

 

Назва органу самоорганізації населення

№ та дата прийняття рішення Київської міської ради

ГОЛОСІЇВСЬКИЙ РАЙОН

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Теремки-1”

№ 347/507  від 27.03.2003

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Теремки-ІІ”

№ 441/601 від 29.05.2003

 (зі змінами № 203/5590 від25.05.2011)

  1.  

„Будинковий комітет

„Вулиця Академіка Заболотного,142”

№ 615/775 від 10.07.2003

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Комітет мікрорайону 

„Деміївка”

№ 77/951 від 23.10.2003

(зі змінами № 10/1219 від 12.02.2004,

№ 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Комітет мікрорайону 

„Голосієво”

№ 205/1079 від  27.11.2003

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Будинковий комітет

„Вулиця Бурмистенка, 7/11”

№ 8/1217 від 12.02.2004

(зі змінами № 73/73 від 11.02.2016)

  1.  

„Будинковий комітет

„Вулиця Ломоносова, 21/14”

№ 8/1217 від 12.02.2004

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011,

№ 73/73 від 11.02.2016)

  1.  

„Будинковий комітет

„Метрологічна,14-б”

№ 482/1892 від 30.09.2004

(Зі змінами  № 385/2960 від  26.05.2005,

203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Пирогів”

№ 479/1889 від 30.09.2004

(зі змінами № 373/5760 від 14.07.2011)

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Будинковий комітет

„Вулиця Горького, 24”

№ 799/3374 від 19.07.2005

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Комітет мікрорайону   

„Лиса гора”

№ 257/2832 від 21.04.2005

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Вуличний комітет

„Хуторець”

№ 24/3488 від 06.10.2005

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Квартальний комітет

„Паньківщина”

№ 421/2882 від 24.11.2005

  1.  

„Будинковий комітет

„Вулиця Червоноармійська, 102”

№ 130/3221 від 09.03.2006

  1.  

„Будинковий комітет

„Вулиця Л. Толстого, 25”

№ 109/166 від 31.10.2006

  1.  

„Будинковий комітет

„Вулиця Горького, 23-б”

№ 106/163 від 31.10.2006

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Будинковий комітет

„Вулиця Горького, 19 - 21”

№ 107/164 від 31.10.2006

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Вуличний комітет

„Вулиць Адмірала Ушакова, Військова, Маршальська”

№ 246/303 від 12.12.2006

  1.  

„Вуличний комітет

„Вулиця Ягідна (Самбурки)”

№ 920/1581 від 26.06.2007

  1.  

Будинковий комітет

"Проспект Науки, 42/1, корпус 10"

№ 79/5466 від 31.03.2011

  1.  

Будинковий комітет

"Проспект Науки, 35"

№ 6/5393 від 17.02.2011

  1.  

Будинковий комітет

"Проспект Науки, 42/1, корпус 9"

№ 79/5466 від 31.03.2011

  1.  

Будинковий комітет

"Проспект Науки, 42/1, корпус 15"

№ 78/5465 від 31.03.2011

  1.  

Будинковий комітет

"Проспект Науки, 43"

№ 78/5465 від 31.03.2011

  1.  

Будинковий комітет

"Проспект Науки, 42/1, корпус 14"

№ 78/5465 від 31.03.2011

  1.  

Будинковий комітет

"Проспект Науки, 33"

№ 6/5393 від 17.02.2011

  1.  

Будинковий комітет

"Проспект Науки, 35, корпус 3"

№ 6/5393 від 17.02.2011

  1.  

Будинковий комітет

"Проспект Науки, 42/1, корпус 13"

№ 78/5465 від 31.03.2011

  1.  

Будинковий комітет

"Проспект Науки, 42/1, корпус 11"

№ 79/5466 від 31.03.2011

  1.  

Будинковий комітет

"Проспект Науки, 39"

№ 6/5393 від 17.02.2011

  1.  

Будинковий комітет

"Проспект Науки, 42/1, корпус 8"

№ 79/5466  ід 31.03.2011

  1.  

Будинковий комітет

"Проспект Науки, 42/1, корпус 12"

№ 78/5465 від 31.03.2011

  1.  

Будинковий комітет

"Проспект Науки, 42/1, корпус 4"

№ 79/5466 від 31.03.2011

  1.  

Будинковий комітет

"Проспект Науки, 35, корпус 4"

№ 6/5393 від 17.02.2011

  1.  

Будинковий комітет

"Проспект Науки, 35, корпус 2"

№ 6/5393 від 17.02.2011

  1.  

Будинковий комітет

"Вулиця Лисогірська, 3, 5, 7, 9"

№ 78/5465 від 31.03.2011

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Чапаєвка”

№ 16/3454 від 26.02.2010

  1.  

Квартальний комітет

"Лиса Гора"

№ 374/6590 від 27.10.2011

  1.  

Будинковий комітет

"Вулиця Академіка Заболотного, 136"

№ 472/7809 від 26.04.2012

  1.  

Будинковий комітет

"Вулиця Ломоносова, 83-А"

№ 30/9618 від 02.10.2013

  1.  

Будинковий комітет

"Провулок Литовський, 4/30"

№ 308/9365 від 22.05.2013

  1.  

Комітет мікрорайону

"Либідський"

№ 439/9927 від 13.11.2013

  1.  

«Будинковий комітет

«Вулиця Кустанайська, 6»

№ 25/1928 від 24.09.2015

  1.  

Будинковий комітет

«Вулиця Володимирська, 65»

№ 865/865 від 28.07.2016

  1.  

Вуличний комітет

 «Провулок Черешневий»

№ 5/1009 від 15.09.2016

  1.  

Будинковий комітет

 «Вулиця Генерала Матикіна, 2»

№ 322/1326 від 10.11.2016

  1.  

«Будинковий комітет

«Вулиця Генерала Матикіна, 17»

№ 321/1325 від 10.11.2016

  1.  

Будинковий комітет

 «Вулиця Тарасівська, 36»

№ 36/3043 від 14.09.2017

  1.  

Будинковий комітет

 «Науковець»

№ 798/1802 від 22.12.2016

  1.  

Вуличний комітет

«Вулиця Чабанівська»

№ 509/4573 від 19.04.2018

  1.  

Комітет мікрорайону

 «Голосіївський»

№ 971/5035 від 21.06.2018

  1.  

Вуличний комітет

«Квітка Мишалівки»

№ 25/6076 від 15.11.2018

ДАРНИЦЬКИЙ РАЙОН

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Нова Дарниця-2“

№ 608/768 від 10.07.2003

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Нова Дарниця-1”

№ 607/767від 10.07.2003

(зі змінами № 925/1586 від  26.06.2007)

           Припинив повноваження

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Рембаза”

№ 614/774 від 10.07.2003

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Нова Дарниця – 3”

№ 67/941 від 25.09.2003

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Нова Дарниця-5”

№ 76/950 від 23.10.2003

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Квартальний комітет

„Дарниця”

№ 74/948 від 23.10.2003

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011,

№ 624/1488 від 11.06.2015)

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Осокорська садиба”

№ 481/1891 від 30.09.2004

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

Квартальний комітет

"Зариваха"

№748/1409 від 14.06.2007

  1.  

„Будинковий комітет

„Вулиця Новодарницька, 11”

№ 403/5215 від 23.12.2010

  1.  

„Будинковий комітет

„Вулиця Російська, 19; Вулиця Ілліча, 19/10, 21, 23, 25/1; Новодарницька, 12, 14”

№ 403/5215 від 23.12.2010

  1.  

„Будинковий комітет

„Вулиця Ганни Ахматової, 41, 43”

№ 403/5215 від 23.12.2010

  1.  

„Будинковий комітет

„Вулиця Крупської, 10”

№ 371/5758 від 14.07.2011

  1.  

Будинковий комітет

"Вулиця Бориспільська, 3"

№ 181/6397 від 06.10.2011

  1.  

Комітет мікрорайону

"Бортничі"

№ 22/8306 від 20.09.2012

(зі змінами № 26/1929 від 24.09.2015)

  1.  

Комітет мікрорайону

"Нижні Бортничі"

№ 474/7811 від 26.04.2012

  1.  

Квартальний комітет

“Південна Брама”

№ 154/154 від 18.09.2014

(зі змінами № 10/875   від 22.01.2015)

  1.  

Будинковий комітет

«Харківське шосе, 21»

№ 370/370 від 13.11.2014

  1.  

Будинковий комітет

"Проспект Петра Григоренка, 12"

№ 9/874 від 22.01.2015

  1.  

Будинковий комітет

«Вулиця Севастопольська, 13»

№ 272/1137  від 19.03.2015

  1.  

Будинковий комітет

«Данко - 1»

№ 662/1526 від 02.07.2015       

 

  1.  

Будинковий комітет

«Вулиця Євгена Харченка, 25»

№ 11/1015 від 15.09.2016

  1.  

Будинковий комітет

«Данко -2»

№ 72/72 від 11.02.2016

(Зі змінами № 320/1324  від 10.11.2016)

  1.  

Будинковий комітет

«Урлівська, 36-а

№ 569/569 від 07.07.2016

 

  1.  

Будинковий комітет

«Данко-3»

№ 8/1012 від 15.09.2016

 

  1.  

Будинковий комітет

 «Данко-4»

№ 7/1011 від 15.09.2016

 

  1.  

Будинковий комітет

«Данко - 7»

№ 324/1328 від 10.11.2016

 

  1.  

Будинковий комітет

«Урлівська, 3-а»

№ 976/5040 від 21.06.2018

 

  1.  

Будинковий комітет

«Княжий Затон, 14-в»

№ 1540/5604 від 02.10.2018

  1.  

Будинковий комітет

«Ахматова 39-б-Надія»

№ 1541/5605 від 02.10.2018

  1.  

Будинковий комітет

«Вулиця Ващенка, 5»

№ 1545/5609 від 02.10.2018

  1.  

Будинковий комітет

«Урлівська, 3»

№ 1543/5607 від 02.10.2018

  1.  

Будинковий комітет

«Срібний кіл»

№ 248/6299 від 06.12.2018

ДЕСНЯНСЬКИЙ РАЙОН

  1.  

„Комітет мікрорайону   

„Радунь”

№ 442/602 від 29.05.2003

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Будинковий комітет

„Проспект Лісовий 17-А, 17-Б”

№ 615/775 від 10.07.2003

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Лісовий-4”

№ 519/679 від 26.06.2003

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Радосинь-1”

№ 609/769 від 10.07.2003

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Радосинь-2”

№ 610/770 від 10.07.2003

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Комітет мікрорайону 

„Десна”

№ 611/771 від 10.07.2003

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Лісовий-2”

№ 613/773 від 10.07.2003

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Комітет мікрорайону   

„Биківня”

№ 64/938 від 25.09.2003

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Мостицький”

№ 63/937 від 25.09.2003

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Милославський”

№ 65/939 від 25.09.2003

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

Будинковий комітет

«Проспект Лісовий, 25-а»

№ 615/775 від 10.07.2003

  (зі змінами № 164/825 від 22.02.2007)

Припинив повноваження

  1.  

„Комітет мікрорайону

 «Новодеснянський»

№ 63/936 від 25.09.2003

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Джерело”

№ 11/1220 від 12.02.2004

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Чернігівський”

№ 75/949 від 23.10.2003

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Комітет мікрорайону  

„Пухівський”

№ 204/1078 від 27.11.2003

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Контакт”

№ 12/1221 від 12.02.2004

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Оновлена Троєщина -1”

№ 146/1356 від 15.04.2004

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Приозерний”

№ 480/1890 від 30.09.2004

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Каштановий”

№ 798/3373 від 19.07.2005

(зі змінами № 25/3489 від 06.10.2005,

№ 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Фестивальний”

№ 597/3058 від 16.12.2005

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Будинковий комітет

„Вулиця Миколи Закревського, 47-б”

№ 403/5215 від 23.12.2010

  1.  

„Будинковий комітет

„Вулиця Шолом-Алейхема, 20”

№ 403/5215 від 23.12.2010

  1.  

„Будинковий комітет

„Вулиця Братиславська, 8-а”

№ 63/5450 від 31.03.2011

  1.  

Будинковий комітет

"Вулиця Космонавта Волкова, 4-а"

№ 180/6396 від 06.10.2011

  1.  

Будинковий комітет

"Вулиця Космонавта Волкова, 18"

№ 945/1809 від 03.09.2015

  1.  

Вуличний комітет «Вулиця Макаренка»

№ 271/1136 від 19.03.2015

(зі змінами  № 784/1648 від 23.07.2015)

  1.  

Будинковий комітет

"Проспект Лісовий, 10»,

№ 1064/2068 від 02.03.2017

  1.  

Квартальний комітет «Лісовий»

№ 974/5038 від 21.06.2018

  1.  

Будинковий комітет

«Поліграфічний»

№ 1542/5606 від 02.10.2018

ДНІПРОВСЬКИЙ РАЙОН

  1.  

„Будинковий комітет

„Вулиця Братиславська,2”

№ 615/775 від 10.07.2003

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Будинковий комітет 

„Вулиця Сулеймана Стальського, 26

№ 108/165 від 31.10.2006

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Будинковий комітет

„Вулиця Амвросія Бучми, 2”

№ 615/775 від 10.07.2003

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Березняки-Тельбін”

№ 518/678 від 26.06.2003

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Русанівка”

№ 367/1028 від 15.03.2007

  1.  

Комітет мікрорайону

„Комсомольський „Пробудження”

№ 372/5759 від 14.07.2011

  1.  

Комітет мікрорайону

"Дарницька площа"

№ 839/7075 від 15.12.2011

(зі змінами № 1544/5608 від 02.10.2018)

  1.  

Комітет мікрорайону

"Каунаський"

№ 838/7074 від 15.12.2011

  1.  

Комітет мікрорайону

"Микільська Слобідка"

№ 837/7073 від 15.12.2011

  1.  

Будинковий комітет

"Бульвар Верховної Ради, 14-а"

№ 5/5392 від 17.02.2011

  1.  

Будинковий комітет

"Бульвар Праці, 5"

№ 471/7808 від 26.04.2012

  1.  

Будинковий комітет

"Вулиця Березняківська, 16"

№ 661/7998 від 12.07.2012

  1.  

Комітет мікрорайону

"Дніпровець"

№ 674/8958 від 25.12.2012

  1.  

Квартальний комітет

"Дарниця - 1"

№ 662/7999 від 12.07.2012

  1.  

Будинковий комітет

"Вулиця Бажова, 10"

№ 110/9167 від 17.04.2013

  1.  

Комітет мікрорайону

"Воскресенка"

№ 111/9168 від 17.04.13

  1.  

Будинковий комітет

 «Об’єднання самоуправління населення                  Бажова, 4»

№ 9/1013 від 15.09.2016

(зі змінами № 796/1800 від 22.12.2016)

  1.  

Будинковий комітет

«Березняки – 2 »

№ 972/5036 від 21.06.2018

  1.  

Будинковий комітет

«Дніпровська набережна, 9-а»

№ 249/6300 від 06.12.2018

ОБОЛОНСЬКИЙ РАЙОН

  1.  

„Будинковий комітет 

„Проспект Героїв Сталінграда, 39”

№ 615/775 від 10.07.03

(Зі змінами №7/1216  від 12.02.2004,

 № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

Будинковий комітет

«Проспект Оболонський, 34-а»

№ 615/775 від 10.07.2003

(зі змінами № 163/824 від 22.02.2007)

Припинив повноваження

  1.  

„Будинковий комітет 

„Проспект Героїв Сталінграда, 49-Б”

№ 615/775 від 10.07.03

(зі змінами  № 7/1216 від 12.02.2004, № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Будинковий комітет

 „Проспект Оболонський, 31”

№ 206/1080 від 27.11.2003

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Будинковий комітет

„Проспект Героїв Сталінграда, 51-а”

№ 866/2276 від 23.12.2004

(зі змінами № 795/3370 від 19.07.2005)

  1.  

„Будинковий комітет

„Вулиця Зої Гайдай, 6-а”

№ 258/2839 від 21.04.2005

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Будинковий комітет

„Мінський проспект, 12”

№ 796/3371 від 19.07.2005

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Будинковий комітет  

„Зої Гайдай, 2-а”

№ 378/2839 від 17.11.2005

  1.  

Комітет мікрорайону

"Селище Водогін, хутори Микільський та Редьки"

№ 375/6591 від 27.10.2011

  1.  

Будинковий комітет

"Вулиця Героїв Сталінграду, 8-А"

№ 379/7716 від 05.04.2012

  1.  

Будинковий комітет

"Вулиця Фрунзе, 168"

№ 42/42 від 04.09.2014

  1.  

Квартальний комітет

"Миколи Юнкерова, 50"

№ 310/9367 від 22.05.2013

  1.  

Будинковий комітет

«Вулиця Вишгородська, 54»

№ 783/1647 від 23.07.2015

ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОН

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Хрещатик”

№ 443/603 від 29.05.2003

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Липки”

№ 444/604 від 29.05.2003

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Печерська фортеця”

№ 445/605 від 29.05.2003

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Олімпійський”

№ 448/608 від 29.05.2003

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Новопечерський”

№ 447/607 від 29.05.2003

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Видубичі”

№ 446/606 від 29.05.2003

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Будинковий комітет

„Вулиця Хрещатик/ Заньковецької 15/4”

№ 482/1892 від 30.09.2004

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Лаврський”

№ 387/2962 від 26.05.2005

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Злагода”

№ 388/2963 від 26.05.2005

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Будинковий комітет

„Вулиця Інститутська, 15/5”

№ 147/1357 від 15.04.2004

(зі змінами № 451/3027 від 30.06.2005)

  1.  

„Будинковий комітет

„Бульвар Лесі Українки, 9”

№ 403/5215 від 23.12.2010

  1.  

„Будинковий комітет

„Вулиця Предславинська, 34”

№ 10/7347 від 26.01.2012

  1.  

Будинковий комітет

"Вулиця Академіка Богомольця, 7/14"

№ 113/9170 від 17.04.2013

  1.  

Будинковий комітет

"Вулиця Кіквідзе, 23"

№ 441/9929 від 13.11.2013

  1.  

Будинковий комітет

"Вулиця Анищенка, 4"

№ 438/9926 від 13.11.2013

  1.  

 Будинковий комітет

«Вулиця Лейпцизька, 2/37»

№ 288/288 від 09.10.2014

  1.  

Будинковий комітет

«Вулиця Круглоуніверситетська, 2/1»

№ 323/1327 від 10.11.2016

  1.  

«Будинковий комітет

 «Провулок Бастіонний, 7»

№ 71/71 від 11.02.2016

  1.  

«Будинковий комітет

«Провулок Виноградний, 1/11»

№ 570/570 від 07.07.2016

  1.  

«Будинковий комітет                                                    «Вулиця Хрещатик, 27»

№ 568/568 від 07.07.2016

  1.  

«Будинковий комітет                                                     «Кловський узвіз, 20»

№ 13/1017 від 15.09.2016

  1.  

Будинковий комітет

«Вулиця Басейна, 5-б»

№ 799/1803  від 22.12.2016

  1.  

«Будинковий комітет                                                     «Вулиця Івана Кудрі, 38А»

№728/2890 від 06.07.2017

  1.  

«Будинковий комітет                                                     «Дружба» (Дружби народів, 32)

№ 1065/2069 від 02.03.2017

  1.  

«Будинковий комітет                                                    «Вулиця Шота Руставелі, 12»

№1066/2070 від  02.03.2017

  1.  

«Будинковий комітет

 «Вулиця Панаса Мирного, 11»

№ 508/4572 від 19.04.2018

  1.  

«Будинковий комітет                                                    «Вулиця Московська, 39»                   

№ 970/5034  від 21.06.2018

  1.  

«Будинковий комітет                                                     «Авангард»                    

№ 973/5037  від 21.06.2018

ПОДІЛЬСЬКИЙ РАЙОН

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Виноградар”

№ 346/506 від 27.03.2003

(зі змінами  № 256/1131 від 27.11.2003)

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Нивки”

№ 353/513 від 27.03.2003

(зі змінами  № 256/1131 від 27.11.2003)

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Куренівка”

№ 606/766 від  10.07.2003

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Комітет мікрорайону   

„Мостицький”

№ 63/937 від 25.09.2003

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Будинковий комітет

„Вулиця Світлицького,  26-б”

№ 8/1217 від 12.02.2004

(зі змінами  № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Шевченкове”

№ 74/1284 від 18.03.2004

  1.  

„Будинковий комітет

„Вулиця Світлицького, 26-а”

№ 482/1892 від  30.09.2004

(Зі змінами № 385/2960   від 26.05.2005)

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Будинковий комітет

„Проспект Василя Порика, 3-а”

№ 147/1357 від 15.04.2004

(зі змінами  №  386/2961

від 26.05.2005)

  1.  

„Будинковий комітет

„Проспект Василя Порика, 5”

№ 147/1357 від 15.04.2004

(зі змінами  №  386/2961 від 26.05.2005,

 № 846/846 від 18.12.2008)

Припинив повноваження

  1.  

„Будинковий комітет

„Проспект Василя Порика, 14-а”

№ 259/2834 від  21.04.2005

  1.  

„Будинковий комітет

„Вулиця Борисоглібська, 16-б”

№ 110/167 від 31.10.2006

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Будинковий комітет

„Проспект Георгія Гонгадзе, 18-ж”

№ 921/1582 від 26.06.2007

  1.  

„Вуличний комітет

„Андріївський узвіз”

№ 1001/7237 від  29.12.2011

  1.  

«Будинковий комітет     

«Вулиця Борисоглібська, 8/13»

№ 730/2892 від 06.07.2017

  1.  

«Вуличний комітет

«Воздвиженка»

№ 977/5041 від 21.06.2018

СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН

  1.  

„Комітет мікрорайону 

„Авіатор”

№ 520/680 від 26.06.2003

  1.  

Будинковий комітет

"Проспект 50-річчя Жовтня, 18-а"

№ 923/1586 від 26.06.2007

  1.  

Будинковий комітет

"Вулиця Академіка Корольова, 9-а"

№ 1379/4212 від 06.12.2007

  1.  

Будинковий комітет

"Проспект Леся Курбаса, 18-б"

№ 923/1584 від  26.06.2007

(зі змінами № 1511/4344

від 27.12.2007)

  1.  

Вуличний комітет

"Вулиця Академіка Туполєва"

№ 380/7717 від 05.04.2012

  1.  

Будинковий комітет

"Вулиця Картвелішвілі, 3-Б"

№ 381/7718 від  05.04.2012

  1.  

Комітет мікрорайону

"Злагода - 1"

№ 475/7812 від  26.04.2012

  1.  

Квартальний комітет

"Прип’ятчани"

№ 473/7810 від 26.04.2012

  1.  

Будинковий комітет

"Вулиця Михайла Котельникова,32/11"

№ 470/7807 від 26.04.2012

  1.  

Будинковий комітет

"Вулиця Зодчих, 60/1"

№ 309/9366 від 22.05.2013

  1.  

Будинковий комітет

“Вулиця Кільцева дорога, 1-Г”

№ 155/155 від 18.09.2014

  1.  

Квартальний комітет

«Перемога»

№ 6/1010 від 15.09.2016

 

  1.  

Будинковий комітет

«Вулиця Львівська, 59-А »

№ 325/1329 від 10.11.2016

  1.  

Будинковий комітет

«Провулок Святошинський, 2»

№ 797/1801 від 22.12.2016

  1.  

Будинковий комітет

«Провулок Приладний, 8»

№ 507/4571 від 19.04.2018

  1.  

Будинковий комітет

«Вулиця Бударіна, 3А»

№ 506/4570 від 19.04.2018

СОЛОМЯНСЬКИЙ РАЙОН

  1.  

„Комітет мікрорайону 

„Жуляни”

№ 440/600 від 07.05.2003

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Комітет мікрорайону 

„Батиєва гора”

№ 352/512 від 27.03.2003

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Комітет мікрорайону 

„Енергетик”

№ 348/508 від 27.03.2003

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Совки”

№ 356/516 від 24.04.2003

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Відрадний”

№ 586/746 від 10.07.2003

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Чоколівка”

№ 612/772 від 10.07.2003

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Будинковий комітет

„Вулиця Козицького, 3”

№ 129/3220 від 09.03.2006

(зі змінами  № 363/2585 від 25.05.2017)

  1.  

„Будинковий комітет

„Вулиця Виборзька, 22”

№ 258/2833 від 21.04.2005

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Рідна оселя”

№ 256/2831 від 21.04.2005

(зі змінами № 598/3059 від 16.12.2005, № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Будинковий комітет

„Вулиця Городня, 32”

№ 799/3374 від 19.07.2005

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Будинковий комітет

„Вулиця Городня, 38”

№ 799/3374 від 19.07.2005

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Будинковий комітет

„Вулиця Городня, 40”

№ 799/3374 від 19.07.2005

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Будинковий комітет

„Вулиця Миколи Грінченка, 6, 8”

№ 747/1408 від 14.06.2007

  1.  

„Будинковий комітет

„Вулиця Кудряшова, 7-б”

№ 922/1583 від 26.06.2007

  1.  

„Будинковий комітет

„Вулиця Петра Радченка, 21, 23”

№ 924/1585 від 26.06.2007

  1.  

„Будинковий комітет

„Вулиця Максима Кривоноса,12 корпус 1”

№ 372/6588 від 27.10.2011

  1.  

Будинковий комітет

"Вулиця Освіти, 22/8"

№ 372/6588 від 27.10.2011

  1.  

Комітет мікрорайону

"Грушківський"

№ 373/6589 від 10.11.2011

(зі змінами № 1000/7236 від 29.12.2011)

  1.  

Комітет мікрорайону

"Дачі Караваєві"

№ 999/7235 від 29.12.2011

  1.  

Будинковий комітет

"Вулиця Городня, 7, вулиця Докучаєвська, 12"

№ 12/9069 від 21.02.2013

  1.  

Будинковий комітет

"Вулиця Федора Ернста, 8"

№ 112/9169 від  17.04.2013

  1.  

Будинковий комітет

«Проспект Повітрофлотський, 21/2, вулиця Олексія Шовкуненка, 4»

№ 132/132 від 10.03.2016

 

  1.  

Будинковий комітет

«Вулиця Смоленська, 3-а»

№ 12/1016 від 15.09.2016

  1.  

«Будинковий комітет                                                     «Вулиця Олексія Шовкуненка , 8/20»                 

№ 123/2345 від 06.04.2017

  1.  

Будинковий комітет

«Вулиця Вадима Гетьмана, 46а»

№ 428/2650 від 01.06.2017

  1.  

«Вуличний комітет

 «Вулиця Червона та провулок Червоний»

№ 35/3042 від 14.09.2017

  1.  

«Комітет мікрорайону «Дубовий гай»

№ 34/3041 від 14.09.2017

  1.  

«Комітет мікрорайону

 «Щастя»

№ 510/4574 від 19.04.2018

  1.  

«Комітет мікрорайону

 «Олександрівська Слобідка»

№ 975/5039  від 21.06.2018

ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОН

  1.  

„Будинковий комітет

„Вулиця Олени Теліги, 39”

№ 615/775 від 10.07.2003

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Лук’янівський”

№ 9/1218 від 12.02.2004

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Будинковий комітет

„Вулиця Прорізна, 16/2”

№ 482/1892 від 30.09.2004

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Квартальний комітет

„Шулявський”

№ 671/2081 від 18.11.2004

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Будинковий комітет

„Вулиця Салютна, 6”

№ 258/2833 від 21.04.2005

(зі змінами № 129/3220 від 09.03.2006, № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Комітет мікрорайону 

„Сирецьке джерело”

№ 867/2277 від 23.12.2004

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Комітет мікрорайону

„Софія”

№ 797/3372 від 19.07.2005

  1.  

„Будинковий комітет

„Олеся Гончара, 51, 53, 55”

№ 378/2839 від 17.11.2005

  1.  

„Квартальний комітет

„Шулявка”

№ 422/2893 від 24.11.2005

(зі змінами № 203/5590 від 25.05.2011)

  1.  

„Будинковий комітет 

„Вулиця Шолуденка, 31-а”

№ 596/3057 від 16.12.2005

  1.  

Будинковий комітет

"Вулиця Кирпоноса, 10/8"

№ 248/305 від  12.12.2006

  1.  

Будинковий комітет

"Вулиця Кирпоноса, 12"

№ 277/334 від 19.12.2006

  1.  

Будинковий комітет

"Вулиця Сімї Хохлових, 4, Вулиця Якіра, 20/2"

№ 403/5215 від 23.12.2010

  1.  

Комітет мікрорайону

"Сирець-1"

№ 179/6395 від 06.10.2011

  1.  

Будинковий комітет

"Вулиця Гоголівська, 41-б"

№ 9/7346 від 26.01.2012

  1.  

Будинковий комітет

"Вулиця Довженка, 10"

№ 440/9928 від  13.11.2013

  1.  

Будинковий комітет

«Вулиця Дмитрівська, 9-11»

№ 41/41 від  04.09.2014

  1.  

„Будинковий комітет «Саксаганський

 (вулиця Саксаганського, 109, 113а, 115в, 117)»               

№ 782/1646  від 23.07.2015

  1.  

„Будинковий комітет                                                    «Вулиця Велика Васильківська, 6"                             

№ 10/1014  від 15.09.2016

  1.  

Будинковий комітет

 «Перспективний»

№ 37/3044 від 14.09.2017

  1.  

Будинковий комітет

 «Старт»

 № 250/6301 від 06.12.2018

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

https://kmr.gov.ua/sites/default/files/perelik_rishen_kmr_stanom_01_01_2019.docx
https://kmr.gov.ua/sites/default/files/perelik_rishen_kmr_stanom_01_01_2019.pdf

Розширений пошук