Заступник міського голови - секретар Київради

Звернення заступника міського голови - секретаря Київради
.
Звернення заступника міського голови - секретаря Київради

Кияни та гості столиці!

Комфортний публічний простір, розвинена інфраструктура, громадський транспорт і чимало послуг та сервісів європейських муніципалітетів, якими ми захоплюємося, — це результат якісного місцевого самоврядування. У західних демократіях воно працює як злагоджений годинниковий механізм: органи місцевого самоврядування виконують свої завдання у тісній співпраці з громадою. І працюють на спільну мету – підвищити якість життя громадян. Ми часто про це не замислюємося. Але саме від тісної комунікації органів місцевого самоврядування з громадянами залежить у якому місті ми будемо жити. Проте, результативна співпраця неможлива без відкритості влади, довіри до неї, від розуміння жителів як працює ОМС та які вони мають важелі впливу на нього.

Тому на посаді заступника міського голови – секретаря Київради я планую робити Київську міську раду ще відкритішою для людей, прозорішою та ближчою. Моя мета – розвивати взаємодію між депутатським корпусом та громадою міста Києва. Насправді багато вже зроблено, адже ми, за прикладом Європи, успішно залучаємо громадськість до управління містом. Як наслідок, у столиці успішно функціонують та користуються популярністю Громадський бюджет та електронні петиції, а наш перший поверх перетворився на публічний простір європейського зразка, де зручно отримувати сервіси мерії.

Всі ці ініціативи міської влади у напрямку децентралізації та взаємодії з громадою, характеризують Київ як сучасну європейську столицю. І це неодноразово визнавала європейська спільнота, віддаючи Київраді пальму першості в відкритості серед інших міських рад України. Моє завдання – примножити ці здобутки.

Біографія
Біографія
Бондаренко Володимир Володимирович
Народився 26 січня 1985 року в місті Києві. 

Отримав диплом у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка зі спеціальності «Правознавство». У 2019 році здобув освіту філолога в Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Розпочав працювати у 2003 році технічним працівником середньої школи №61 Шевченківського району міста Києва.
З 2007 до 2012 року працював помічником-консультантом депутата Київської міської ради Віталія Кличка. 
З лютого 2013 до червня 2014 року був помічником-консультантом народного депутата України Віталія Кличка.
Протягом 2014 – 2015 років обіймав посаду керуючого справами секретаріату Київської міської ради.
З 2015 – до 2017 року був керівником апарату виконавчого органу Київської міської ради (КМДА). 

Судимості відсутні.

Одружений. Дружина – Бондаренко Оксана Володимирівна, артистка балету Київського муніципального театру опери і балету для дітей та юнацтва. 
Донька – Бондаренко Анна Володимирівна (2009 р.н.). 
Син – Бондаренко Марк Володимирович (2017 р.н.)

 

 

 

 

 

.

Розширений пошук

  • Про припинення повноважень депутата Київської міської ради Петрівської Л.С.
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу об’єкту культурної спадщини місцевого значення «Гостинний двір» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
  • Про передачу в дар місту Флоренція (Італійська Республіка) бронзової скульптурної композиції «Т.Г. Шевченко»
  • Про надання місцевої гарантії у 2021 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження параметрів громадського бюджету на 2022 рік»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 20 квітня 2017 року № 241/2463 «Про затвердження Порядку набуття прав на землю із земель комунальної власності у місті Києві»
  • Про затвердження переліку природоохоронних заходів у місті Києві, що фінансуватимуться з Київського міського фонду охорони навколишнього природного середовища у 2021 році
  • Про зміну типу та найменування загальноосвітнього навчального закладу І ступеня «Школа-дитячий садок «Паросток» Подільського району м.Києва
  • Про зміну типу та найменування загальноосвітнього навчального закладу І ступеня «Школа-дитячий садок «Плай» Подільського району м. Києва
  • Про надання громадянину Гричуку Сергію Анатолійовичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд поблизу вул. Миколи Левитського у Голосіївському районі міста Києва (201017113)