Заступник міського голови - секретар Київради

Звернення заступника міського голови - секретаря Київради
.
Звернення заступника міського голови - секретаря Київради

Кияни та гості столиці!

Комфортний публічний простір, розвинена інфраструктура, громадський транспорт і чимало послуг та сервісів європейських муніципалітетів, якими ми захоплюємося, — це результат якісного місцевого самоврядування. У західних демократіях воно працює як злагоджений годинниковий механізм: органи місцевого самоврядування виконують свої завдання у тісній співпраці з громадою. І працюють на спільну мету – підвищити якість життя громадян. Ми часто про це не замислюємося. Але саме від тісної комунікації органів місцевого самоврядування з громадянами залежить у якому місті ми будемо жити. Проте, результативна співпраця неможлива без відкритості влади, довіри до неї, від розуміння жителів як працює ОМС та які вони мають важелі впливу на нього.

Тому на посаді заступника міського голови – секретаря Київради я планую робити Київську міську раду ще відкритішою для людей, прозорішою та ближчою. Моя мета – розвивати взаємодію між депутатським корпусом та громадою міста Києва. Насправді багато вже зроблено, адже ми, за прикладом Європи, успішно залучаємо громадськість до управління містом. Як наслідок, у столиці успішно функціонують та користуються популярністю Громадський бюджет та електронні петиції, а наш перший поверх перетворився на публічний простір європейського зразка, де зручно отримувати сервіси мерії.

Всі ці ініціативи міської влади у напрямку децентралізації та взаємодії з громадою, характеризують Київ як сучасну європейську столицю. І це неодноразово визнавала європейська спільнота, віддаючи Київраді пальму першості в відкритості серед інших міських рад України. Моє завдання – примножити ці здобутки.

Біографія
Біографія
Бондаренко Володимир Володимирович

Дата народження: 26 січня 1985 року.
Народився у м. Київ.

Отримав диплом у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка зі спеціальності «Правознавство». У 2019 році здобув освіту філолога в Київському університеті імені Бориса Грінченка.

2003 рік – технічний працівник середньої школи №61 Шевченківського району міста Києва;
2007-2012 рр. – помічник-консультант депутата Київської міської ради Віталія Кличка;
з лютого 2013 року до червня 2014 року – помічник-консультант народного депутата України Віталія Кличка;
2014-2015 рр. – обіймав посаду керуючого справами секретаріату Київської міської ради;
2015-2017 рр. – керівник апарату виконавчого органу Київської міської ради (КМДА).
2020 рік – теперішній час – заступник міського голови – секретар Київської міської ради.

Одружений.
Має двох дітей.

 

Розширений пошук

  • Про надання безоплатної лікувально-хірургічної стоматологічної допомоги особам із соціально незахищених верств населення у комунальному некомерційному підприємстві «Київська стоматологія» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31 січня 2019 року № 8/6664 «Про затвердження Порядку використання Київською міською радою Колонної зали та конференц-зали для проведення заходів»
  • Про внесення змін та доповнень до Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21 вересня 2017 року № 46/3053
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 липня 2020 року №50/9129 «Про деякі питання оренди комунального майна територіальної громади міста Києва»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про передачу громадянці Болотній Ользі Іванівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у провулку Лермонтова 4, 39 у Дарницькому районі міста Києва
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ФЕЛІКСІЯ» договору оренди земельної ділянки від 23 серпня 2005 року № 85-6-00219 (зі змінами)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БД НЕРУХОМІСТЬ» земельної ділянки в оренду для будівництва, обслуговування та ремонту об'єктів інженерної та транспортної інфраструктури (крім об'єктів дорожнього сервісу) на просп. Перемоги, 67 у Святошинському районі міста Києва
  • Про відмову приватному акціонерному підприємству "МТ КОНСАЛТІНГ" у поновленні договору оренди земельної ділянки від 16.11.2005 № 79-6-00375 (зі змінами) для будівництва, обслуговування та експлуатації комплексу з продажу та обслуговування автомобілів на перетині вул. Михайла Бойчука(Кіквідзе) та Залізничного шосе у Голосіївському районі
  • Про передачу ПАРТНЕРСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРАЙМ РЕНТ ЛП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування комплексу будівель та споруд громадського призначення на Богуславському узвозі, 3 у Подільському районі міста Києва