Повідомлення про помилку

Warning: Invalid argument supplied for foreach() в custom_view_views_query_alter() (рядок 92 із /var/www/html/web/sites/all/modules/custom/custom_view/custom_view.module).

Помічники-консультанти

Міщенко Анна Михайлівна

Депутати Київради

Поживанов
Олександр
Михайлович
Фракція:
Депутатська фракція «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Посади:
Біографія

Я, Олександр Поживанов -  громадський активіст, управлінець-економіст, фахівець в державному управлінні.  Народився в родині металурга Михайла та бібліотекаря Тетяни Поживанових, мені 28 років, маю десятирічний стаж роботи за кордоном та в Україні.  Почав працювати як тільки вступив в Київський національний університет ім. Т. Шевченка на факультет «міжнародні економічні відносини». Протягом чотирьох років щоденно після навчання йшов працювати – отримувати досвід. Був одним з небагатьох, хто добре володів англійською мовою в банку, тому координував запуск міжнародної платіжної системи VISA. Після успішного завершення навчання вдома, поїхав до Європи, де отримав другу вищу освіту – ступінь магістра з управління бізнесом (MBA). Це дало можливість влаштуватися в міжнародну компанію, яка займається постачанням новітніх технологій в будівельній сфері. Коли багатомільйонний проект будівництва заводів був завершений, повернувся додому з бажанням використати європейський досвід в рідній країні.

Найкращою можливістю на той час була робота в комітетах Верховної Ради України. Є співавтором більш ніж двадцяти законопроектів. Серед них - «Про охорону культурної спадщини», щодо особливостей виборів міських голів у два тури, що лягло в основу нового закону про вибори, соціальних законопроектів та у боротьбі з корупцією при встановленні митної вартості товарів та уніфікації штрафів за порушення ПДД тощо. Захищено пам'ятку "Київськафортеця" та будівлю "Гостиного двору", зупинено забудови на вулиці Зої Гайдай, 2 та 4, та на березі озераБілого по проспекту Героїв Сталінграда, 49В.

Після участі в двох революціях зрозумів одне -  «Хочеш зробити щось добре – зроби це сам!»

Тому у 2015 році балотувався до Київради і став депутатом від Оболоні.

 

Громадська приймальня: вул. Прирічна, 25А.

Телефон: 331-90-35.

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про відмову громадянці Пономаренко Ірині Василівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Лаврській у Печерському районі міста Києва (340144574)
  • Про відмову громадянці Воловенко Тетяні Петрівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Передовій, 41-А у Голосіївському районі міста Києва (552401728)
  • Про відмову громадянину Калюжному Валерію Семеновичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування гаража на вул. Квітневій, 2-б у Дарницькому районі міста Києва (605080124)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 липня 2020 року № 50/9129 «Про деякі питання оренди комунального майна територіальної громади міста Києва»
  • Про затвердження звіту тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань використання земельних ділянок, здійснення будівельних робіт, а також розміщення нерухомого майна навколо Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка НАН України