Постанова № 8

ЧЕРГОВІ МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 жовтня 2015

КИЇВСЬКА МІСЬКА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

01044,м. Київ, вул. Хрещатик, 36

 

 

ПОСТАНОВА

21 вересня 2015р.                                                                                                                   №8

17год.00хв.

Про реєстрацію кандидата на посаду Київського міського голови на чергових виборах Київського міського голови 25 жовтня 2015 року

 

До Київської міської виборчої комісії 22 вересня 2015 року надійшло подання Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа «ОПОРА» про реєстрацію офіційних спостерігачів разом із доданими документами.

Розглянувши зазначені документи, Київська міська виборча комісія встановила їх відповідність вимогам Закону України «Про місцеві вибори».

Враховуючи викладене вище, керуючись пунктом 13 частини 5 статті 25, частинами 1, 5, 6, 8 статті 66 Закону України «Про місцеві вибори», Київська міська виборча комісія

п о с т а н о в л я є:

Зареєструвати офіційних спостерігачів Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа «ОПОРА», згідно Додатку 1.

Видати зареєстрованим офіційним спостерігачам Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа «ОПОРА» посвідчення за формою, встановленою Центральною виборчою комісією.

Цю постанову оприлюднити у визначений Київською міською виборчою комісією спосіб.

 

Голова                                                        Терещенко М.Б.

Секретар                                                    Колієнко В.Г.

Розширений пошук

  • Про продаж земельної ділянки на вул. Садовій, 118 у Дарницькому районі м. Києва громадянину Довгаленку Юрію Антоновичу для експлуатації та обслуговування магазину (607341199)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Червоноткацькій, 59-а у Деснянському районі м. Києва Шостаку Володимиру Володимировичу для експлуатації та обслуговування будівлі складського призначення (488118182)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КВІН-СВІГ» земельної ділянки в оренду для завершення будівництва, подальшої експлуатації та обслуговування житлового будинку на вул. Петропавлівській, 38-б у Подільському районі міста Києва (508839534)
  • Про надання МІНІСТЕРСТВУ ОБОРОНИ УКРАЇНИ земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд військового містечка № 147 на вул. Бориспільській, 71-А у Дарницькому районі міста Києва (609774187)
  • Про відмову громадянину Савіну Олексію Генадійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку у Печерському районі міста Києва (456018353)