Постанова № 775

Чергові вибори депутатів Київської міської ради

25 жовтня 2020 року

Київська міська територіальна виборча комісія

 

ПОСТАНОВА

м. Київ, вул. Хрещатик, 36

 

     10 березня 2021 року 16 год. 20 хв.                                                                                                                                                                                                                                        № 775

 

Про реєстрацію депутата Київської міської ради, обраного у єдиному багатомандатному виборчому окрузі на чергових виборах депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року

 

Відповідно до статті 141 Конституції України, частин першої, третьої, шостої статті 283 Виборчого кодексу України, на підставі протоколу Київської міської територіальної виборчої комісії про результати виборів депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від 06.11.2020 року, постанови Київської міської територіальної виборчої комісії № 774 від 10 березня 2021 року, керуючись статтею 36, пунктами 17, 18 частини другої статті 206 Виборчого кодексу України, Київська міська територіальна виборча комісія постановляє:

 

 1. 1. Зареєструвати депутатом Київської міської ради Кушніра Іллю Ігоровича, обраного (згідно постанови Київської міської територіальної виборчої комісії № 774 від 10 березня 2021 року) на чергових виборах депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року у єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Київської міської місцевої організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

 

2. Цю постанову оприлюднити на сторінці Київської міської територіальної виборчої комісії, яка знаходиться на веб-сайті Київської міської ради та на стенді офіційних матеріалів Київської міської територіальної виборчої комісії.

 

 1. 3. Передати належним чином завірену копію цієї постанови до Центральної виборчої комісії.

 

 

Голова Київської міської

територіальної виборчої комісії   _______________  В. КОРОЛЬКОВА

                                                                                                      (підпис)

Секретар Київської міської

територіальної виборчої комісії  _______________   Т. БІЛИК

                                                                                                      (підпис)   

Розширений пошук

 • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо компенсації виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян з Державного бюджету України з метою недопущення підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті
 • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу пам’ятки національного значення «Будинок, в якому мешкав видатний авіаконструктор І. Сікорський з родиною» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
 • Про відмову громадянину Поді Юрію Миколайовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у селищі Биківня у Деснянському районі міста Києва (201731269)
 • Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
 • Про затвердження міської цільової програми «Запобігання та протидія домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі на 2022-2024 роки»
 • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «САМ ПЛЮС» земельної ділянки в оренду для будівництва, експлуатації та обслуговування готельно-офісного комплексу з вбудованими приміщеннями громадського харчування, обслуговування, торгівлі, паркінгом на просп. Броварському, 31 у Дніпровському районі міста Києва (613904320)
 • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МАКС ЛЄД» земельних ділянок в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлових будівель на вул. Чорнобильській, 16/80 у Святошинському районі міста Києва (695344141)
 • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МАКС ЛЄД» земельних ділянок в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлових будівель на вул. Чорнобильській, 16/80 у Святошинському районі міста Києва (695344141)
 • Про передачу Дочірньому підприємству «Ардал» земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування та ремонту об'єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об'єктів зв'язку та дорожнього господарства (крім об'єктів дорожнього сервісу) на перетині вул. Болсуновської та бульв. Дружби народів у Печерському
 • Про надання Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» земельної ділянки в постійне користування для утримання та експлуатації скверу на розі вулиць Єреванської та Іскрівської у Солом'янському районі міста Києва (511739141)