Постанова № 774

 

Чергові вибори депутатів Київської міської ради

25 жовтня 2020 року

Київська міська територіальна виборча комісія

 

ПОСТАНОВА

м. Київ, вул. Хрещатик, 36

     10 березня 2021 року 16 год. 14 хв.                                                                                                                                                                                                                                     № 774

 

Про визнання обраним депутатом Київської міської ради наступного за черговістю кандидата у депутати в єдиному багатомандатному виборчому окрузі

за єдиним виборчим списком від Київської міської місцевої організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

на чергових виборах депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року

 

03 березня 2021 року до Київської міської територіальної виборчої комісії надійшла належним чином засвідчена копія рішення Київської міської ради про дострокове припинення повноважень депутатки Київської міської ради Петрівської Л.С. від 23.02.2021 року № 316/357.

Як вбачається з викладеного у цьому рішенні Київська міська рада достроково припинила повноваження депутатки Київської міської ради Петрівської Лесі Станіславівни відповідно до пункту 2 частини другої статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».

Згідно абзацу першого пункту 5.9 Роз’яснення щодо порядку реєстрації обраних депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у місті, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів, затвердженого  постановою  Центральної  виборчої  комісії  від  28 жовтня 2020 року № 433, у разі дострокового припинення повноважень депутата Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласної, районної, районної у місті, а також міської, сільської, селищної ради (територіальної громади з кількістю виборців 10 тисяч і більше) на підставах і в порядку, передбачених Конституцією та законами України, за рішенням відповідної територіальної виборчої комісії депутатом визнається наступний за черговістю кандидат у депутати у відповідному територіальному або єдиному виборчому списку від цієї місцевої організації політичної партії в порядку, передбаченому частиною п’ятою статті 283 Кодексу (пункт 5.4 цього Роз’яснення).

Наступним за черговістю кандидатом у депутати Київської міської ради в єдиному виборчому списку від Київської міської місцевої організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» є Кушнір Ілля Ігорович.

З огляду на вищевикладене, відповідно до частини першої статті 284 Виборчого кодексу України, пункту 5.9 Роз’яснення щодо порядку реєстрації обраних депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у місті, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 28 жовтня 2020 року № 433, керуючись пунктом 17 частини другої статті 206 Виборчого кодексу України, Київська міська територіальна виборча комісія постановляє:

 

 1. 1. Визнати обраним депутатом Київської міської ради наступного за черговістю кандидата у депутати в єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиним виборчим списком від Київської міської місцевої організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» на чергових виборах депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року Кушніра Іллю Ігоровича.

 

 1. 2. Повідомити Кушніра Іллю Ігоровича не пізніше ніж на наступний день з дня прийняття цієї постанови про визнання його обраним депутатом Київської міської ради та про необхідність подання документів для реєстрації його депутатом Київської міської ради.

 

 1. 3. Цю постанову оприлюднити на сторінці Київської міської територіальної виборчої комісії веб-сайту Київської міської ради.

 

 1. 4. Передати належним чином завірену копію цієї постанови до Центральної виборчої комісії.

 

 

Голова Київської міської

територіальної виборчої комісії   _______________  В. КОРОЛЬКОВА

                                                                                                      (підпис)

 

Секретар Київської міської

територіальної виборчої комісії                                   Т. БІЛИК

                                                                                                      (підпис)   

 

Розширений пошук

 • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо компенсації виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян з Державного бюджету України з метою недопущення підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті
 • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу пам’ятки національного значення «Будинок, в якому мешкав видатний авіаконструктор І. Сікорський з родиною» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
 • Про відмову громадянину Поді Юрію Миколайовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у селищі Биківня у Деснянському районі міста Києва (201731269)
 • Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
 • Про затвердження міської цільової програми «Запобігання та протидія домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі на 2022-2024 роки»
 • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «САМ ПЛЮС» земельної ділянки в оренду для будівництва, експлуатації та обслуговування готельно-офісного комплексу з вбудованими приміщеннями громадського харчування, обслуговування, торгівлі, паркінгом на просп. Броварському, 31 у Дніпровському районі міста Києва (613904320)
 • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МАКС ЛЄД» земельних ділянок в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлових будівель на вул. Чорнобильській, 16/80 у Святошинському районі міста Києва (695344141)
 • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МАКС ЛЄД» земельних ділянок в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлових будівель на вул. Чорнобильській, 16/80 у Святошинському районі міста Києва (695344141)
 • Про передачу Дочірньому підприємству «Ардал» земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування та ремонту об'єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об'єктів зв'язку та дорожнього господарства (крім об'єктів дорожнього сервісу) на перетині вул. Болсуновської та бульв. Дружби народів у Печерському
 • Про надання Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» земельної ділянки в постійне користування для утримання та експлуатації скверу на розі вулиць Єреванської та Іскрівської у Солом'янському районі міста Києва (511739141)