Постанова № 77

 

Про реєстрацію кандидата на посаду Київського міського голови на чергових виборах Київського міського голови 25 жовтня 2020 року

24 вересня 2020 року до Київської міської територіальної виборчої комісії представник Київської міської організації політичної партії «НАШ КРАЙ», уповноважений на підставі довіреності від цієї організації партії, подав заяву та інші, визначені частиною першою статті 224 Виборчого кодексу України, документи для реєстрації кандидата на посаду Київського міського голови Шахова Сергія Володимировича на місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня 2020 року, висунутого Київською міською організацією політичної партії «НАШ КРАЙ». Розглянувши подані документи Київська міська територіальна виборча комісія встановила їх відповідність вимогам Виборчого кодексу України.

Враховуючи викладене, відповідно до п.2 частини 2 статті 6, п.4 частини 2 статті 206, частиною 2 статті 216, частиною 2 статті 224, статтею 225, частиною 1 статті 229 Виборчого кодексу України, Київська міська територіальна виборча комісія постановляє:

1.    Зареєструвати Шахова Сергія Володимировича, висунутого  Київською міською організацією політичної партії «НАШ КРАЙ», кандидатом на посаду Київського міського голови на чергових виборах Київського міського голови 25 жовтня 2020 року.

2.    Видати Шахову Сергію Володимировичу  або представнику Київської міської організації політичної партії «НАШ КРАЙ» посвідчення кандидата на посаду Київського міського голови встановленої форми.

3.    Постанову про реєстрацію Шахова Сергія Володимировича кандидатом на посаду Київського міського голови, розмістити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії, а також оприлюднити на сторінці Київської міської територіальної виборчої комісії веб-сайту Київської міської ради.

4.           Передати відомості про реєстрацію Шахова Сергія Володимировича кандидатом на посаду Київського міського голови до Центральної виборчої комісії у порядку, встановленому частиною 9 статті 229 Виборчого кодексу України.

 

 

 

Голова Київської міської

територіальної виборчої комісії   _______________   В. КОРОЛЬКОВА

                                                                                                       (підпис)

Секретар Київської міської

територіальної виборчої комісії                                     О. ШОКІНА

                                                                              (підпис)             

 

Розширений пошук

  • Про продаж земельної ділянки на вул. Садовій, 118 у Дарницькому районі м. Києва громадянину Довгаленку Юрію Антоновичу для експлуатації та обслуговування магазину (607341199)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Червоноткацькій, 59-а у Деснянському районі м. Києва Шостаку Володимиру Володимировичу для експлуатації та обслуговування будівлі складського призначення (488118182)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КВІН-СВІГ» земельної ділянки в оренду для завершення будівництва, подальшої експлуатації та обслуговування житлового будинку на вул. Петропавлівській, 38-б у Подільському районі міста Києва (508839534)
  • Про надання МІНІСТЕРСТВУ ОБОРОНИ УКРАЇНИ земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд військового містечка № 147 на вул. Бориспільській, 71-А у Дарницькому районі міста Києва (609774187)
  • Про відмову громадянину Савіну Олексію Генадійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку у Печерському районі міста Києва (456018353)