Постанова № 7

Про утворення територіальних виборчих округів 
з чергових виборів депутатів Київської міської ради 
25 жовтня 2020 року
                                                                                                                                                                                                                                                
Відповідно до пункту 1 частини першої статті 196, частин другої, пункту 9 частини третьої статті 197, пункту 2 частини першої, частин третьої – п’ятої, сьомої статті 201, частини першої, пункту 2 частини другої статті 206, частини третьої статті 232 Виборчого кодексу України, з урахуванням відомостей щодо кількості виборців, поданих відділом ведення Державного реєстру виборців Солом’янської районної у місті Києві державної адміністрації від 1 вересня 2020 року, керуючись постановами Центральної виборчої комісії від 30 липня 2020 року №151 "Про Роз’яснення щодо окремих питань організації підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року в містах з районним поділом з кількістю виборців 2 млн і більше осіб", від 28 серпня 2020 року № 204 "Про Роз’яснення щодо утворення виборчих округів для організації і проведення місцевих виборів", від 25 серпня 2020 року № 200 "Про Порядок інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів", Київська міська територіальна виборча комісія 
п о с т а н о в л я є:
1. Визначити кількість територіальних виборчих округів з чергових виборів депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року – 13 (тринадцать).
(цифрами та прописом)
2. Утворити територіальні виборчі округи з чергових виборів депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року, встановити їх межі та єдину нумерацію згідно з додатком.
 
 
 
3. Цю постанову розмістити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії, а також оприлюднити на сторінці Київської міської територіальної виборчої комісії веб-сайту Київської міської ради. 
4. Копію цієї постанови надіслати Центральній виборчій комісії. 
5. Надати відомості про утворення територіальних виборчих округів з чергових виборів депутатів Київської міської ради відділу ведення Державного реєстру виборців Солом’янської районної у м. Києві державної адміністрації для подальшого надсилання Центральній виборчій комісії.
 
Голова 
Київської міської
територіальної виборчої комісії         ________________                                О. КОНОПОЛЬСЬКИЙ 
                
Секретар Київської міської
територіальної виборчої комісії       ________________                                     О. ШОКІНА
                                            
 

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо компенсації виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян з Державного бюджету України з метою недопущення підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу пам’ятки національного значення «Будинок, в якому мешкав видатний авіаконструктор І. Сікорський з родиною» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
  • Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про затвердження міської цільової програми «Запобігання та протидія домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі на 2022-2024 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо занесення об’єктів культурної спадщини міста Києва до Державного реєстру нерухомих пам’яток України
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України про необхідність внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо проведення дистанційних засідань
  • Про передачу ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ВАЛЕНТИНА-92» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі (магазину) на вул. Лагерній, 46/48-В у Шевченківському районі міста Києва (323916930)
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОХОРОННА КОМПАНІЯ «АЛЬФА БЕЗПЕКА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі адміністративно-офісного призначення на вул. Олегівській, 32 у Шевченківському районі міста Києва (324109015)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі котельні на вул. Білоруській, 17б у Шевченківському районі міста Києва (422412247)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Курчатова Академіка, 18 у Деснянському районі міста Києва (384189706)