Постанова № 7

Про утворення територіальних виборчих округів 
з чергових виборів депутатів Київської міської ради 
25 жовтня 2020 року
                                                                                                                                                                                                                                                
Відповідно до пункту 1 частини першої статті 196, частин другої, пункту 9 частини третьої статті 197, пункту 2 частини першої, частин третьої – п’ятої, сьомої статті 201, частини першої, пункту 2 частини другої статті 206, частини третьої статті 232 Виборчого кодексу України, з урахуванням відомостей щодо кількості виборців, поданих відділом ведення Державного реєстру виборців Солом’янської районної у місті Києві державної адміністрації від 1 вересня 2020 року, керуючись постановами Центральної виборчої комісії від 30 липня 2020 року №151 "Про Роз’яснення щодо окремих питань організації підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року в містах з районним поділом з кількістю виборців 2 млн і більше осіб", від 28 серпня 2020 року № 204 "Про Роз’яснення щодо утворення виборчих округів для організації і проведення місцевих виборів", від 25 серпня 2020 року № 200 "Про Порядок інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів", Київська міська територіальна виборча комісія 
п о с т а н о в л я є:
1. Визначити кількість територіальних виборчих округів з чергових виборів депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року – 13 (тринадцать).
(цифрами та прописом)
2. Утворити територіальні виборчі округи з чергових виборів депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року, встановити їх межі та єдину нумерацію згідно з додатком.
 
 
 
3. Цю постанову розмістити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії, а також оприлюднити на сторінці Київської міської територіальної виборчої комісії веб-сайту Київської міської ради. 
4. Копію цієї постанови надіслати Центральній виборчій комісії. 
5. Надати відомості про утворення територіальних виборчих округів з чергових виборів депутатів Київської міської ради відділу ведення Державного реєстру виборців Солом’янської районної у м. Києві державної адміністрації для подальшого надсилання Центральній виборчій комісії.
 
Голова 
Київської міської
територіальної виборчої комісії         ________________                                О. КОНОПОЛЬСЬКИЙ 
                
Секретар Київської міської
територіальної виборчої комісії       ________________                                     О. ШОКІНА
                                            
 

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 "Про бюджет міста Києва на 2022 рік"
  • Про створення комунального ліцею «Маріупольський ліцей міста Києва»
  • Про перейменування вулиці Московської у Печерському районі міста Києва
  • Про внесення змін до Положення про звання «Почесний громадянин міста Києва» Додатку 1 до рішення Київської міської ради «Про встановлення звання «Почесний громадянин міста Києва» та заохочувальних відзнак Київського міського голови від 01.06.2000 № 141/862 зі змінами та доповненнями
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТОЛИЧНА ПРОЕКТНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ» земельної ділянки в оренду для влаштування об’єкту інженерно-транспортної інфраструктури (заїзду та виїзду) на вул. Академіка Туполєва у Шевченківському районі міста Києва (481399249)
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (433533002)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг в межах кварталів 40, 44 Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (324477370)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 6 кварталі Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (553444662)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг на Бориспільському шосе, 25 км, в межах кварталу 43 Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (646624444)