Постанова № 61

Про реєстрацію кандидатів у депутати Київської міської ради, у єдиному багатомандатному виборчому окрузі та територіальних виборчих округах на чергових виборах Київського міського голови та депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року

До Київської міської територіальної виборчої комісії 24 вересня 2020 року надійшла заява від представника Київської Міської організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» уповноваженого на підставі довіреності від цієї організації партії, разом з іншими документами визначеними статтею 222 Виборчого кодексу, щодо реєстрації кандидатів у депутати Київської міської ради, висунутих на Конференції цієї організації партії та включених до єдиного та територіальних виборчих списків кандидатів у депутати Київської міської ради вказаної організації партії, у єдиному багатомандатному виборчому окрузі та територіальних виборчих округах на чергових виборах депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року.

Розглянувши зазначені документи, Київська міська територіальна виборча комісія встановила відповідність вимогам ч.1 статті 222 Виборчого кодексу України 110 з 118 поданих у єдиному виборчому списку кандидатів у депутати Київської міської ради.

При цьому було встановлено, що стосовно нижченаведених кандидатів у депутати Київської міської ради відсутні будь-які документи передбачені ч.1 статті 222 Виборчого кодексу України:

 

Порядковий номер кандидата в єдиному виборчому списку

Прізвище, ім’я, по-батькові

19

Биков Олексій Валерійович

31

Кравчук Тетяна Тимофіївна

33

Кватерчук Юрій Іванович

56

Подгорная Наталія Олександрівна

57

Юрченко Лілія Ігорівна

102

Плащенко Євген Васильович

109

Бабенко Олена Василівна

118

Іл’їна Тетяна Василівна

 

Враховуючи викладене, відповідно до п.2 частини 2 статті 6, статті 11, п.4 частини 2 статті 206, частиною 2 статті 216, п.1 частини 5 статті 217, статті 218, частиною 1 статті 222, статтею 225, частини 6 статті 227, пункт 1 частини 2 статті 230 Виборчого кодексу України, Київська міська територіальна виборча комісія постановляє:

 1. Відмовити в реєстрації кандидатів у депутати Київської міської ради висунутих Київською Міською організацією ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» на підставі пункту 1 частини 2 статті 230 Виборчого кодексу України, а саме:

 

Порядковий номер кандидата в єдиному виборчому списку

Прізвище, ім’я, по-батькові

19

Биков Олексій Валерійович

31

Кравчук Тетяна Тимофіївна

33

Кватерчук Юрій Іванович

56

Подгорная Наталія Олександрівна

57

Юрченко Лілія Ігорівна

102

Плащенко Євген Васильович

109

Бабенко Олена Василівна

118

Іл’їна Тетяна Василівна

                          

 

 1. Зареєструвати кандидатами у депутати Київської міської ради, включених до єдиного та територіальних виборчих списків Київської Міської організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» за виключенням осіб зазначених в п.1 даної постанови, у єдиному багатомандатному виборчому окрузі та територіальних виборчих округах на чергових виборах депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року у кількості 110 осіб згідно з додатками.

 

 1. Копію цієї постанови та посвідчення зареєстрованих кандидатів у депутати Київської міської ради від Київської Міської організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» встановленої форми видати представнику Київської Міської організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» у Київській міській територіальній виборчій комісії.

4. Цю постанову оприлюднити на сторінці Київської міської територіальної виборчої комісії, яка знаходиться на веб-сайті Київської міської ради та на стенді офіційних матеріалів Київської міської територіальної виборчої комісії.

 1. Передати відомості про реєстрацію кандидатів у депутати Київської Міської організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» в єдиному виборчому окрузі до Центральної виборчої комісії у порядку встановленому частиною 8 статті 227 Виборчого кодексу України.

 

 1. Рішення про відмову в реєстрації кандидатами у депутати Київської міської ради направити особам визначених у п. 1 Постанови та представнику Київської Міської організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» у Київській міській територіальній виборчій комісії.

Додатки:

 1. Єдиний виборчий список.
 2. Територіальні виборчі списки.

 

 

Голова Київської міської

територіальної виборчої комісії                            В. КОРОЛЬКОВА

 

Секретар Київської міської

територіальної виборчої                                  О. ШОКІНА

 

Розширений пошук

 • Про організаційні заходи щодо збереження об’єктів ХІХ-ХХ століття (історичних будівель) на території міста Києва, яким може загрожувати знищення або пошкодження
 • Про внесення змін до переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання
 • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРП МЕДІА ГРУП" та ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РРП ГРУП" в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування існуючих будівель на вул. Козелецькій,24-ж у Солом'янському районі міста Києва (534539758)
 • Про створення центрів раннього втручання у місті Києві
 • Про розробку та затвердження Порядку супроводу під час інклюзивного навчання у місті Києві
 • Про відмову у наданні дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам у приватну власність у Деснянському районі міста Києва (558201615)
 • Про відмову у наданні дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам у приватну власність у Деснянському та Дарницькому районах міста Києва (721845014)
 • Про відмову у наданні дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам у приватну власність у Дарницькому районі міста Києва (797449016)
 • Про відмову громадянці Терещенко Оксані Василівні в передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Черешневому, 4-а у Голосіївському районі міста Києва (488389136)
 • Про відмову громадянці Горловій Світлані Василівні в передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Черешневому, 4-б у Голосіївському районі міста Києва (734364386)