Постанова № 61

Про реєстрацію кандидатів у депутати Київської міської ради, у єдиному багатомандатному виборчому окрузі та територіальних виборчих округах на чергових виборах Київського міського голови та депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року

До Київської міської територіальної виборчої комісії 24 вересня 2020 року надійшла заява від представника Київської Міської організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» уповноваженого на підставі довіреності від цієї організації партії, разом з іншими документами визначеними статтею 222 Виборчого кодексу, щодо реєстрації кандидатів у депутати Київської міської ради, висунутих на Конференції цієї організації партії та включених до єдиного та територіальних виборчих списків кандидатів у депутати Київської міської ради вказаної організації партії, у єдиному багатомандатному виборчому окрузі та територіальних виборчих округах на чергових виборах депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року.

Розглянувши зазначені документи, Київська міська територіальна виборча комісія встановила відповідність вимогам ч.1 статті 222 Виборчого кодексу України 110 з 118 поданих у єдиному виборчому списку кандидатів у депутати Київської міської ради.

При цьому було встановлено, що стосовно нижченаведених кандидатів у депутати Київської міської ради відсутні будь-які документи передбачені ч.1 статті 222 Виборчого кодексу України:

 

Порядковий номер кандидата в єдиному виборчому списку

Прізвище, ім’я, по-батькові

19

Биков Олексій Валерійович

31

Кравчук Тетяна Тимофіївна

33

Кватерчук Юрій Іванович

56

Подгорная Наталія Олександрівна

57

Юрченко Лілія Ігорівна

102

Плащенко Євген Васильович

109

Бабенко Олена Василівна

118

Іл’їна Тетяна Василівна

 

Враховуючи викладене, відповідно до п.2 частини 2 статті 6, статті 11, п.4 частини 2 статті 206, частиною 2 статті 216, п.1 частини 5 статті 217, статті 218, частиною 1 статті 222, статтею 225, частини 6 статті 227, пункт 1 частини 2 статті 230 Виборчого кодексу України, Київська міська територіальна виборча комісія постановляє:

 1. Відмовити в реєстрації кандидатів у депутати Київської міської ради висунутих Київською Міською організацією ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» на підставі пункту 1 частини 2 статті 230 Виборчого кодексу України, а саме:

 

Порядковий номер кандидата в єдиному виборчому списку

Прізвище, ім’я, по-батькові

19

Биков Олексій Валерійович

31

Кравчук Тетяна Тимофіївна

33

Кватерчук Юрій Іванович

56

Подгорная Наталія Олександрівна

57

Юрченко Лілія Ігорівна

102

Плащенко Євген Васильович

109

Бабенко Олена Василівна

118

Іл’їна Тетяна Василівна

                          

 

 1. Зареєструвати кандидатами у депутати Київської міської ради, включених до єдиного та територіальних виборчих списків Київської Міської організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» за виключенням осіб зазначених в п.1 даної постанови, у єдиному багатомандатному виборчому окрузі та територіальних виборчих округах на чергових виборах депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року у кількості 110 осіб згідно з додатками.

 

 1. Копію цієї постанови та посвідчення зареєстрованих кандидатів у депутати Київської міської ради від Київської Міської організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» встановленої форми видати представнику Київської Міської організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» у Київській міській територіальній виборчій комісії.

4. Цю постанову оприлюднити на сторінці Київської міської територіальної виборчої комісії, яка знаходиться на веб-сайті Київської міської ради та на стенді офіційних матеріалів Київської міської територіальної виборчої комісії.

 1. Передати відомості про реєстрацію кандидатів у депутати Київської Міської організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» в єдиному виборчому окрузі до Центральної виборчої комісії у порядку встановленому частиною 8 статті 227 Виборчого кодексу України.

 

 1. Рішення про відмову в реєстрації кандидатами у депутати Київської міської ради направити особам визначених у п. 1 Постанови та представнику Київської Міської організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» у Київській міській територіальній виборчій комісії.

Додатки:

 1. Єдиний виборчий список.
 2. Територіальні виборчі списки.

 

 

Голова Київської міської

територіальної виборчої комісії                            В. КОРОЛЬКОВА

 

Секретар Київської міської

територіальної виборчої                                  О. ШОКІНА

 

Розширений пошук

 • Про схвалення Концепції реінтеграції та підтримки учасників бойових дій у місті Києві
 • Про реорганізацію Київського міського Палацу ветеранів шляхом приєднання до комунальної бюджетної установи «Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції»
 • Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 30 квітня 2021 року №317 укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «УКРАЇНСЬКА БУДІВЕЛЬНА РЕНОВАЦІЯ» для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового комплексу з об’єктами громадського призначення та підземними паркінгами на вул. Джона Маккейна
 • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВПАССЕРВІС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівлі автостанції та території для надання автостанційних послуг на вул. Нижній Вал, 15А у Подільському районі міста Києва (313985025)
 • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо уточнення визначень правового режиму воєнного стану