Постанова № 51

 

ЧЕРГОВІ МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 жовтня 2015

КИЇВСЬКА МІСЬКА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

м. Київ, вул. Хрещатик, 36

ПОСТАНОВА

«28»вересня 2015 року                                                                                                                №51

18год.00 хв.

Про реєстрацію уповноважених осіб Територіальної організації

ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” в місті Києві у територіальних виборчих округах з виборів депутатів Київської міської ради на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року

До Київської міської виборчої комісії «28» вересня 2015 року надійшла заява      Територіальної організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА                        “СОЛІДАРНІСТЬ” в місті Києві про реєстрацію уповноважених осіб в територіальних виборчих округах з виборів депутатів Київської міської ради на чергових виборах депутатів Київської міської ради та Київського міського голови 25 жовтня 2015 року разом із доданими документами.

Розглянувши зазначені документи, Київська міська виборча комісія встановила їх відповідність вимогам Закону України «Про місцеві вибори».

Враховуючи викладене вище, керуючись пунктом 4 частини 5 статті 25, частинами 6-9 статті 61 Закону України «Про місцеві вибори», Київська міська виборча комісія п о с т а н о в л я є:

1. Зареєструвати від Територіальної організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” в місті Києві уповноважених осіб у територіальних виборчих округах на чергових виборах депутатів Київської міської ради та Київського міського голови 25 жовтня 2015 року згідно з Додатком.

2. Видати представнику Територіальної організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” в місті Києві посвідчення уповноважених осіб за формою, встановленою Центральною виборчою комісією.

3. Цю постанову оприлюднити у визначений Київською міською виборчою комісією спосіб.

 

Голова комісії                                                                             М.Б.Терещенко

 

М.П.

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 20 грудня 2018 року № 476/6527 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 квітня 2015 року № 415/1280 «Про затвердження Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва»
  • Про затвердження розміру викупної ціни земельних ділянок між вулицею Микільсько-Слобідською та проспектом Броварським у Дніпровському районі м. Києва Є-1539
  • Про залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку комунальним підприємством «Київтеплоенерго»
  • Про залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку комунальним підприємством «Київпастранс»
  • Про залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку комунальним підприємством «Київавтодор»