Постанова № 354

Про реєстрацію офіційних спостерігачів від Київської міської організації політичної партії «Команда Левченка «Народовладдя» на чергових виборах Київського міського голови та депутатів Київської міської ради

25 жовтня 2020 року

 

До Київської міської територіальної виборчої комісії 19 жовтня 2020 року надійшло подання від Київської міської організації політичної партії «Команда Левченка «Народовладдя» про реєстрацію офіційних спостерігачів на чергових виборах Київського міського голови та депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року.

Розглянувши подання Київської міської організації політичної партії «Команда Левченка «Народовладдя» від 19 жовтня 2020 року, керуючись частиною першою статті 58 Виборчого кодексу України, Київська міська територіальна виборча комісія постановляє:

1.      Зареєструвати офіційних спостерігачів від Київської міської організації політичної партії «Команда Левченка «Народовладдя»  на чергових виборах депутатів Київського міського голови та депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року:

 

з/п

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена)

та по батькові  (за наявності)

1

Коваль Андрій Володимирович

2

Трушкіна Валентина Вікторівна

3

Кібальний Володимир Васильович

4

Демчук Людмила Володимирівна

5

Страшний Віктор Миколайович

6

Чистяков Руслан Русланович

7

Марко Оксана-Софія Сергіївна

8

Герасимчук Петро Васильович

9

Шолойко Геннадій Іванович

10

Малаева Наталiя Павлiвна

11

Іванюша Ярослав Романович

12

Зелінська Анна Геннадіївна

13

Рябокрис Олександр Михайлович

14

Зацерковний Василь Володимирович

15

Фантаз Сергій Вікторович

16

Пилипенко Микола Іванович

17

Таращук Марина Володимирівна

18

Плотнiков Вячеслав Валентинович

19

Зубков Ігор Євгенович

20

Весна Валентина Іванівна

21

Горшкова Наталія Іванівна

22

Крушельницький Олександр Едуардович

23

Чайка Андрій Васильович

24

Карпенко Наталія Олексіївна

25

Боголюбов Андрій Петрович

 

 

2. Видати посвідчення зареєстрованих офіційних спостерігачів представнику Київської міської організації політичної партії «Команда Левченка «Народовладдя».

3. Цю постанову оприлюднити на сторінці Київської міської територіальної виборчої комісії, яка знаходиться на веб-сайті Київської міської ради та на стенді Київської міської територіальної виборчої комісії.

 Голова Київської міської

територіальної виборчої комісії   _______________  В. КОРОЛЬКОВА

                                                                                                      (підпис)

Секретар Київської міської

територіальної виборчої комісії                                    Н.БАРЩЕВСЬКА

                                                                                                      (підпис) 

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо компенсації виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян з Державного бюджету України з метою недопущення підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу пам’ятки національного значення «Будинок, в якому мешкав видатний авіаконструктор І. Сікорський з родиною» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
  • Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про затвердження міської цільової програми «Запобігання та протидія домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі на 2022-2024 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо занесення об’єктів культурної спадщини міста Києва до Державного реєстру нерухомих пам’яток України
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АРМО ПЛАЗА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування частини цілісного майнового комплексу (підземного складу) у пров. Косогірному, 3-7 у Шевченківському районі міста Києва (483446397)
  • Про розірвання договорів оренди земельних ділянок від 15 грудня 2003 року № 72-6-00128 та від 29 листопада 2005 року № 72-6-00329, укладених між Київською міською радою та благодійним фондом «СОЛОМ'ЯНКА» (395195881)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЮНІТ СІТІ ФІНАНС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Дорогожицькій, 4 у Шевченківському районі міста Києва (334126380)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЛІЛІЯ-МБ» договору оренди земельної ділянки від 21 липня 2006 року № 78-6-00381 (зі змінами) (648460566
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Житлобудінвест» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування господарчого блоку № 2 в літ. «В» з благоустроєм прилеглої території на вул. Ярославів Вал, 21/28 у Шевченківському районі міста Києва (537439151)