Постанова № 346

Про реєстрацію офіційних спостерігачів від  кандидата на посаду Київського міського голови Шахова Сергія Володимировича на чергових виборах Київського міського голови та депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року

 

До Київської міської територіальної виборчої комісії 19 жовтня 2020 року надійшло подання від кандидата на посаду Київського міського голови Шахова Сергія Володимировича про реєстрацію офіційних спостерігачів на чергових виборах Київського міського голови та депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року.

Розглянувши подання кандидата на посаду Київського міського голови Шахова Сергія Володимировича від 19 жовтня 2020 року, керуючись статтею 58 Виборчого кодексу України, Київська міська територіальна виборча комісія постановляє:

 

1.     Зареєструвати офіційних спостерігачів від кандидата на посаду Київського міського голови Шахова Сергія Володимировича на чергових виборах депутатів Київського міського голови та депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року:

 

 

з/п

Прізвище,
власне ім’я

(усі власні імена)

та по батькові

(за наявності)

1

Прохоренко Антоніна Григорівна

2

Сингаєвська Галина Василівна

3

Суворов Олексій Вікторович

4

Клімов Олександр Сергійович

5

Хоцяновський Володимир Едуардович

6

Селезньов Дмитро Олегович

7

Гноць Юрій Іванович

8

Атаманчук Тамара Германівна

9

Донцова Юлія Геннадіївна

10

Тесленко Едуард Андрійович

11

Пушня Віта Петрівна

12

Плотнікова Іраїда Михайлівна

13

Сінченко Наталія Михайлівна

14

Бородуліна Марія Анатоліївна

15

Войтенко Андрій Олегович

16

Князевська Наталія Іванівна

17

Охрименко Катерина Олександрівна

18

Берізко Катерина Михайлівна

19

Д 'яченко Олександра Іванівна

20

Долинський Павло Сергійович

21

Кравченко Станіслав Станіславович

22

Тененика Лариса Павловна

23

Білик Роман Вячеславович

24

Смірнов Антон Олександрович

25

Маринич Олег Володимирович

26

Логвиненко Володимир Олександрович

27

Удод Людмила Іванівна

28

Риженко Тетяна Григорівна

29

Маленовський Олег Юрійович

30

Стецюк Григорій Анатолійович

31

Верховна Вікторія Віталіївна

32

Баранцев Владислав Васильович

33

Макоїд Анастасія Андріївна

34

Шкорін Роман Вячеславович

35

Сацюк Владислав Євгенович

36

Артеменко Ольга Анатоліївна

37

Дибенко Ольга Олександрівна

38

Яценко Марія Віталіївна

39

Сушинський Дмитро Георгійович

40

Сологуб Дмитро Анатолійович

41

Мілевський Ігор Ігорович

42

Конончук Любов Миколаївна

43

Казаков Денис Олегович

 

 

2. Видати посвідчення зареєстрованих офіційних спостерігачів представнику кандидата на посаду Київського міського голови Шахова Сергія Володимировича.

 

3. Цю постанову оприлюднити на сторінці Київської міської територіальної виборчої комісії, яка знаходиться на веб-сайті Київської міської ради та на стенді Київської міської територіальної виборчої комісії.

 

Голова Київської міської

територіальної виборчої комісії   _______________  В. КОРОЛЬКОВА

                                                                                                      (підпис)

Секретар Київської міської

територіальної виборчої комісії   ________________  Н. БАРЩЕВСЬКА

                                                                                                      (підпис) 

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо компенсації виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян з Державного бюджету України з метою недопущення підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу пам’ятки національного значення «Будинок, в якому мешкав видатний авіаконструктор І. Сікорський з родиною» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
  • Про відмову громадянину Поді Юрію Миколайовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у селищі Биківня у Деснянському районі міста Києва (201731269)
  • Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про затвердження міської цільової програми «Запобігання та протидія домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі на 2022-2024 роки»
  • Про внесення змін до договору на право тимчасового довгострокового користування землею на умовах оренди від 29 вересня 1999 року № 79-5-00040 (зі змінами), укладеного між Київською міською радою та приватним підприємством «Фірма «Мисак» (583747429)
  • Про надання громадянину Герговському Ярославу Петровичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лютневій, 19-в у Голосіївському районі міста Києва (490012057)
  • Про передачу громадянину Попову Олександру Миколайовичу у власність земельної ділянки для ведення колективного садівництва на вул. Ентузіастів 9, діл. 23 у Дарницькому районі міста Києва (629792972)
  • Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 29 квітня 2005 року № 85-6-00198 (зі змінами), укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «МОЛОДІЖНИЙ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС «ОБОЛОНЬ» (510247518)
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧИЙ КОМПЛЕКС «МОНІТОР» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для влаштування, експлуатації та обслуговування об'єктів інженерної, транспортної інфраструктури (крім об'єктів дорожнього сервісу) на вул. Електриків, 29-б у