Постанова № 344

Про реєстрацію офіційних спостерігачів від  кандидата на посаду Київського міського голови Омельченка Олександра Олександровича на чергових виборах Київського міського голови та депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року

 

До Київської міської територіальної виборчої комісії 19 жовтня 2020 року надійшло подання від кандидата на посаду Київського міського голови Омельченка Олександра Олександровича про реєстрацію офіційних спостерігачів на чергових виборах Київського міського голови та депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року.

Розглянувши подання кандидата на посаду Київського міського голови Омельченка Олександра Олександровича  від 19 жовтня 2020 року, керуючись статтею 58 Виборчого кодексу України, Київська міська територіальна виборча комісія постановляє:

 

1.     Зареєструвати офіційних спостерігачів від кандидата на посаду Київського міського голови Омельченка Олександра Олександровича на чергових виборах депутатів Київського міського голови та депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року:

 

з/п

Прізвище,
власне ім’я

(усі власні імена)

та по батькові

(за наявності)

1

Бовкун Оксана Анатоліївна

2

Сергєєва Олена Юріївна

3

Орловець Оксана Олексіївна

4

Сокур Дмитро Вікторович

5

Пожарун Світлана Вадимівна

6

Покровський Максим Володимирович

7

Плахотнюк Юрій Іванович

8

Клименко Максим Григорович

9

Губська Наталія Миколаївна

10

Назарчук Алла Олексіївна

11

Ільченко Алла Анатоліївна

12

Абросімова Тетяна Олександрівна

13

Алімова Наталія Олександрівна

14

Румянцев Віталій Миколайович

15

Самохвалова Христина Леонідівна

16

Царенко Євгенія Леонідівна

17

Заїка Оксана Олегівна

18

Чайковська Олена Євгенівна

19

Сиченко Юлія Віталіївна

20

Кузьмич Євген Валентинович

21

Цехан Андрій Сергійович

22

Крепець Олег Михайлович

23

Дяченко Вікторія Степанівна

24

Мироненко Юлія Миколаївна

25

Старенко Сергій Віталійович

26

Шатило Микола Миколайович

27

Ярошенко Валентина Трохимівна

28

Колобаєва Світлана Михайлівна

29

Бендік Олег Олександрович

30

Плахотнюк Юрій Іванович

31

Стрижеус Максим Володимирович

 

 

2. Видати посвідчення зареєстрованих офіційних спостерігачів представнику кандидата на посаду Київського міського голови Омельченка Олександра Олександровича.

 

3. Цю постанову оприлюднити на сторінці Київської міської територіальної виборчої комісії, яка знаходиться на веб-сайті Київської міської ради та на стенді Київської міської територіальної виборчої комісії.

 

Голова Київської міської

територіальної виборчої комісії   _______________  В. КОРОЛЬКОВА

                                                                                                      (підпис)

Секретар Київської міської

територіальної виборчої комісії   ________________  Н. БАРЩЕВСЬКА

                                                                                                      (підпис) 

Розширений пошук

  • Про продаж земельної ділянки на вул. Садовій, 118 у Дарницькому районі м. Києва громадянину Довгаленку Юрію Антоновичу для експлуатації та обслуговування магазину (607341199)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Червоноткацькій, 59-а у Деснянському районі м. Києва Шостаку Володимиру Володимировичу для експлуатації та обслуговування будівлі складського призначення (488118182)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КВІН-СВІГ» земельної ділянки в оренду для завершення будівництва, подальшої експлуатації та обслуговування житлового будинку на вул. Петропавлівській, 38-б у Подільському районі міста Києва (508839534)
  • Про надання МІНІСТЕРСТВУ ОБОРОНИ УКРАЇНИ земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд військового містечка № 147 на вул. Бориспільській, 71-А у Дарницькому районі міста Києва (609774187)
  • Про відмову громадянину Савіну Олексію Генадійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку у Печерському районі міста Києва (456018353)