Постанова № 329

Чергові вибори депутатів Київської міської ради та Київського міського голови 25 жовтня 2015 року

КИЇВСЬКА МІСЬКА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36

 

ПОСТАНОВА

       16 листопада 2015 року                                                                                            № 329

13 год. 35 хв.

 

Про визначення друкованого засобу масової інформації для оприлюднення повідомлення про результати виборів та обраного Київського міського голову

 

На підставі протоколу Київської міської виборчої комісії від 16 листопада 2015 року про результати виборів Київського міського голови в єдиному одномандатному виборчому окрузі та відповідно до частин 12 статті 85, статті 88, Закону України "Про місцеві вибори", керуючись пунктом 4 частини першої статті 11, пунктом 9 частини шостої статті 25 Закону України "Про місцеві вибори", Київська міська виборча комісія постановляє:

1. Визначити Газету «Хрещатик» друкованим засобом масової інформації для оприлюднення повідомлення про результати виборів та обраного Київського міського голову.

2. Визначити наступний текст повідомлення про результати виборів та обраного Київського міського голову:

За результатами виборів Київського міського голови в єдиному одномандатному виборчому окрузі під час повторного голосування 15 листопада 2015 року обраним є Кличко Віталій Володимирович, за якого подано більше половини голосів виборців, які взяли участь у голосуванні.

Кличко Віталій Володимирович, 19 липня 1971 року народження, громадянин України, освіта – вища, член партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», обіймає посади голови Київської міської державної адміністрації та Київського міського голови, проживає в місті Києві, обраний від територіальної організації партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» в місті Києві.

3. Цю постанову оприлюднити у визначений Київською міською виборчою комісією спосіб.

Голова  комісії                                                                                  А.П.Сульдін                                                          

 

Розширений пошук

  • Про присвоєння Комісаренку С.В. звання "Почесний громадянин міста Києва"
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2018 №486/6537 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»
  • Про укладання договорів міни квартир (житлових приміщень) з фізичними особами
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунальних підприємств
  • Про залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про відмову управлінню освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування закладу дошкільної освіти поблизу вул. Лермонтова у Дарницькому районі міста Києва (567801183)
  • Про приватизацію громадянином Ратушним Олександром Анатолійовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Монтажників, 38-а у Солом’янському районі міста Києва П-10105
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КИЇВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування на вул. Ярославській, 13-А у Подільському районі міста Києва (201248069)
  • Про відмову громадянину Гаврильцю Роману Володимировичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд поблизу просп. Науки, 149 у Голосіївському районі міста Києва А-39020 (360114169)
  • Про відмову громадянину Червінському Степану Матвійовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування будинку поблизу вул. Єдності у Деснянському районі міста Києва К-38987 (525101058)