Постанова № 321

Про реєстрацію офіційних спостерігачів від  кандидата на посаду Київського міського голови Кличка Віталія Володимировича на чергових виборах Київського міського голови та депутатів

Київської міської ради 25 жовтня 2020 року

 

До Київської міської територіальної виборчої комісії 16 жовтня 2020 року надійшло подання від  кандидата на посаду Київського міського голови Кличка Віталія Володимировича про реєстрацію офіційних спостерігачів на чергових виборах Київського міського голови та депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року.

Розглянувши подання кандидата на посаду Київського міського голови Кличка Віталія Володимировича  разом з доданими до нього документами від 16 жовтня 2020 року, керуючись статтями 58, 239  Виборчого кодексу України, Київська міська територіальна виборча комісія постановляє:

  1. Зареєструвати офіційних спостерігачів від кандидата на посаду Київського міського голови Кличка Віталія Володимировича  на чергових виборах Київського міського голови та депутатів Київської міської ради            25 жовтня 2020 року згідно з переліком, що додається (Додаток 1).
  2. Копію цієї постанови та посвідчення зареєстрованих офіційних спостерігачів видати довіреній особі кандидата на посаду Київського міського голови Кличка Віталія Володимировича.
  3. Цю постанову оприлюднити на сторінці Київської міської територіальної виборчої комісії, яка знаходиться на веб-сайті Київської міської ради та на стенді Київської міської територіальної виборчої комісії.

 

Голова Київської міської

територіальної виборчої комісії   _______________  В. КОРОЛЬКОВА

                                                                                                      (підпис)

Секретар Київської міської

територіальної виборчої комісії ________________ О. ШОКІНА

                                                                                                      (підпис)   

 

Розширений пошук

  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ПОЛЮС» договору оренди земельних ділянок від 03 листопада 2006 року № 62-6-00361 (зі змінами) (638820508)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «СВА-ВІКТОРІЯ» договору оренди земельної ділянки від 26 вересня 2017 року № 319 (205785224)
  • Про передачу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель і споруд каналізаційної насосної станції «Березняки» на вул. Березняківській, 1 у Дніпровському районі міста Києва (658613902)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДНЕПР АЛЬЯНС 5» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на просп. Соборності, 5Д у Дніпровському районі міста Києва (500001170)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради «Про заходи щодо впорядкування тютюнокуріння в місті Києві» від 18 вересня 2008 року №246/246