Постанова № 321

Про реєстрацію офіційних спостерігачів від  кандидата на посаду Київського міського голови Кличка Віталія Володимировича на чергових виборах Київського міського голови та депутатів

Київської міської ради 25 жовтня 2020 року

 

До Київської міської територіальної виборчої комісії 16 жовтня 2020 року надійшло подання від  кандидата на посаду Київського міського голови Кличка Віталія Володимировича про реєстрацію офіційних спостерігачів на чергових виборах Київського міського голови та депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року.

Розглянувши подання кандидата на посаду Київського міського голови Кличка Віталія Володимировича  разом з доданими до нього документами від 16 жовтня 2020 року, керуючись статтями 58, 239  Виборчого кодексу України, Київська міська територіальна виборча комісія постановляє:

  1. Зареєструвати офіційних спостерігачів від кандидата на посаду Київського міського голови Кличка Віталія Володимировича  на чергових виборах Київського міського голови та депутатів Київської міської ради            25 жовтня 2020 року згідно з переліком, що додається (Додаток 1).
  2. Копію цієї постанови та посвідчення зареєстрованих офіційних спостерігачів видати довіреній особі кандидата на посаду Київського міського голови Кличка Віталія Володимировича.
  3. Цю постанову оприлюднити на сторінці Київської міської територіальної виборчої комісії, яка знаходиться на веб-сайті Київської міської ради та на стенді Київської міської територіальної виборчої комісії.

 

Голова Київської міської

територіальної виборчої комісії   _______________  В. КОРОЛЬКОВА

                                                                                                      (підпис)

Секретар Київської міської

територіальної виборчої комісії ________________ О. ШОКІНА

                                                                                                      (підпис)   

 

Розширений пошук

  • Про продаж земельної ділянки на вул. Садовій, 118 у Дарницькому районі м. Києва громадянину Довгаленку Юрію Антоновичу для експлуатації та обслуговування магазину (607341199)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Червоноткацькій, 59-а у Деснянському районі м. Києва Шостаку Володимиру Володимировичу для експлуатації та обслуговування будівлі складського призначення (488118182)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КВІН-СВІГ» земельної ділянки в оренду для завершення будівництва, подальшої експлуатації та обслуговування житлового будинку на вул. Петропавлівській, 38-б у Подільському районі міста Києва (508839534)
  • Про надання МІНІСТЕРСТВУ ОБОРОНИ УКРАЇНИ земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд військового містечка № 147 на вул. Бориспільській, 71-А у Дарницькому районі міста Києва (609774187)
  • Про відмову громадянину Савіну Олексію Генадійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку у Печерському районі міста Києва (456018353)