Постанова № 319

Чергові вибори депутатів Київської міської ради та Київського міського голови 25 жовтня 2015 року

КИЇВСЬКА МІСЬКА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36

 

ПОСТАНОВА

08 листопада 2015 року                                                                                         № 319

Про утворення контрольної комісії

Постановою Київської міської виборчої комісії № 314 від 04.11.2015року було затверджено текст виборчих бюлетенів на повторних виборах  голови Київської міської ради 15 листопада 2015року.

Відповідно до пункту другого частини першої статті 75 Закону України “Про місцеві вибори” (надалі Закон) міська виборча комісія на підставі договору, укладеного між нею і поліграфічним підприємством, забезпечує виготовлення виборчих бюлетенів для голосування на місцевих виборах не пізніше як за п'ять днів до дня голосування та отримує виготовлені виборчі бюлетені не пізніше як за чотири дні до дня голосування в упаковці підприємства — виготовлювача на підставі акта приймання — передачі за формою, встановленою Центральною виборчою комісією.

Відповідно до абзацу другого  частини третьої статті 75 Закону контроль за виготовленням виборчих бюлетенів на підприємствах — виготовлювачах, дотриманням вимог щодо знищення друкарських форм, технічних відходів, поліграфічного браку, помилково виготовлених виборчих бюлетенів здійснюється контрольною комісією, яка утворюється відповідною територіальною виборчою комісією за поданням місцевих організацій політичних партій, про утворення депутатських фракцій яких оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання, не пізніше як у день затвердження тексту виборчого бюлетеня.

В строк визначений законом, до Київської міської виборчої комісії надійшли наступні подання місцевих організацій політичних партій, про утворення депутатських фракцій яких оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання:

1.Від Київської міської організації Політичної партії Всеукраїнське об'єднання “Батьківщина” - Малюк Олександр Михайлович;

2.  Від Київської міської організації Політичної партії “Об'єднання  “Самопоміч” - Атаманюк Василь Васильович.

Враховуючи викладене та керуючись ч.ч. 1, 3 ст. Закону  Київська міська виборча комісія постановляє:

1. Утворити контрольну комісію за виготовленням виборчих бюлетенів на підприємствах — виготовлювачах, дотриманням вимог щодо знищення друкарських форм,  технічних відходів, поліграфічного браку, помилково виготовлених виборчих бюлетенів в наступному складі:

Малюк Олександр Михайлович, представник Київської міської організації Політичної партії Всеукраїнське об'єднання “Батьківщина”,

Атаманюк Василь Васильович, представник Київської міської організації Політичної партії “Об'єднання  “Самопоміч”;

Сінцова Наталія Богданівна, представник Київської міської виборчої комісії

2. Цю Постанову оприлюднити на стенді офіційних матеріалів Київської міської виборчої комісії для ознайомлення суб'єктами виборчого процесу.

3. Копію цієї Постанови направити до Центральної виборчої комісії.

Голова комісії                                                                                А.П. Сульдін

Розширений пошук

  • Про присвоєння Комісаренку С.В. звання "Почесний громадянин міста Києва"
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2018 №486/6537 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»
  • Про укладання договорів міни квартир (житлових приміщень) з фізичними особами
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунальних підприємств
  • Про залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про деякі питання управління підприємствами, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Лютеранській, 33 (літ.Б) у Печерському районі м. Києва ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «БЛАГО» - СТРАХОВА КОМПАНІЯ» для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку (офісу)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 07.02.2019 № 96/6752 «Про продаж земельної ділянки або права оренди на неї на земельних торгах (аукціоні) для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельного центру з закладами громадського харчування на вул. Академіка Заболотного, 47 у Голосіївському районі м. Києва» (справа Є-1543
  • Про передачу громадянці Рудусі Наталії Євгенівні у приватну власність земельної ділянки для експлуатації і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у проїзді Калиновий Ріг, 20 в Оболонському районі міста Києва А-23319
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.06.2018 № 926/4990 «Про продаж земельної ділянки або права оренди на неї на земельних торгах (аукціоні) для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу для обслуговування автомобілістів на розі Столичного шосе та вул. Лютневої у Голосіївському районі м. Києва» (справа Є-1542)