Постанова № 316

КИЇВСЬКА МІСЬКА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36

ПОСТАНОВА

«06» листопада 2015 року                                                                                           № 316

16 год. 00хв.

            Про визначення підприємства, яке виготовить виборчі бюлетені для повторного голосування

На підставі постанови Київської міської виборчої комісії №311 від 30 жовтня 2015 року «Про проведення повторного голосування з виборів Київського міського голови», зв’язку із необхідністю віддрукувати бюлетені для повторного голосування з виборів Київського міського голови, відповідно до частин 2 статті 75 Закону України "Про місцеві вибори", керуючись пунктом 7 частини п’ятої статті 25 Закону України "Про місцеві вибори", Київська міська виборча комісія постановляє:

1. Визначити товариство з обмеженою відповідальністю «УКРСПЕЦПОЛІГРАФІЯ» підприємством, яке виготовить виборчі бюлетені для повторного голосування з виборів Київського міського голови.

2. Цю постанову оприлюднити у визначений Київською міською виборчою комісією спосіб.

Голова Київської міської виборчої комісії                                                Сульдін А.П.

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 20 грудня 2018 року № 476/6527 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 квітня 2015 року № 415/1280 «Про затвердження Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва»
  • Про затвердження розміру викупної ціни земельних ділянок між вулицею Микільсько-Слобідською та проспектом Броварським у Дніпровському районі м. Києва Є-1539
  • Про залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку комунальним підприємством «Київтеплоенерго»
  • Про залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку комунальним підприємством «Київпастранс»
  • Про залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку комунальним підприємством «Київавтодор»