Постанова № 308

 

Про реєстрацію офіційних спостерігачів

від Київської міської організації політичної партії «Перемога Пальчевського»

 

Розглянувши подання від Київської міської організації політичної партії «Перемога Пальчевського» від 16 жовтня 2020р., керуючись статтею 58 Виборчого кодексу України, Київська міська територіальна виборча комісія постановляє:

 

1. Зареєструвати офіційних спостерігачів від Київської міської організації політичної партії «Перемога Пальчевського» на чергових виборах депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року та чергових виборах Київського міського голови 25 жовтня 2020 року згідно з додатками №№ 1,2,3:

 

- додаток №1 кількість офіційних спостерігачів – 129 осіб;

- додаток №2 кількість офіційних спостерігачів – 139 осіб;

- додаток №3 кількість офіційних спостерігачів – 129 осіб.

 

2. Видати офіційним спостерігачам посвідчення встановленої форми.

 

3. Копію цієї постанови видати суб’єкту подання.

 

4. Постанову розмістити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії, а також оприлюднити на сторінці Київської міської територіальної виборчої комісії веб-сайту Київської міської ради.

 

 

Голова Київської міської

територіальної виборчої комісії   _______________  В. КОРОЛЬКОВА

                                                                                                                        (підпис)

Секретар Київської міської

територіальної виборчої комісії                                     О.ШОКІНА

                                                                                                                          (підпис)                       

Додаток  № 1

до Постанови № 308

від 18.10.2020 р.

 

Список зареєстрованих офіційних спостерігачів  на чергових виборах Київського міського голови та депутатів Київської міської ради 25_жовтня 2020 року

від Київської міської організації політичної партії

«Перемога Пальчевського»

 

  1. Сіроштан Андрій Ігорович
  2. Говорун Владислав Вячеславович
  3. Федорчук Ігор Леонідович
  4. Мельник Дмитро Сергійович
  5. Коровін Антон Володимирович
  6. Шпаковська Ніна Петрівна
  7. Кравчук Анжела Миколаївна
  8. Мініч Олена Дмитрівна
  9. Русан Алла Миколаївна
  10. Кунашенко Ірина Василівна
  11. Костюченко Лариса Андріївна
  12. Шепель Антоніна Петрівна
  13. Кваша Сергій Володимирович
  14. Вербовська Марина Анатоліївна
  15. Борисов Максим Борисович
  16. Оніщенко Валентина Борисівна
  17. Рябініна Світлана Володимирівна
  18. Тіщенко Іван Олегович
  19. Тіщенко Ірина Іванівна
  20. Донцов Владислав Олександрович
  21. Чистов Богдан Владиславович
  22. Узун Олена Миколаївна
  23. Черних Микола Єгорович
  24. Головач Віктор Олександрович
  25. Любаранська Тетяна Анатоліївна
  26. Іванченко Юлія Миколаївна
  27. Романчук Марія Федорівна
  28. Яценко Анатолій Васильович
  29. Сальніков Микола Васильович
  30. Нестеренко Лідія Костянтинівна
  31. Кадинська Оксана Олегівна
  32. Гетьман Віталій Сергійович
  33. Нестеренко Олена Анатоліївна
  34. Капустін Владислав Андрійович
  35. Омельяненко Даніл Олександрович
  36. Бондаренко Лєна Володимирівна
  37. Пугач Вікторія Володимирівна
  38. Романченко Тамара Григорівна
  39. Романченко Наталія Миколаївна
  40. Касімов Андрій Володимирович
  41. Алексєєва Римма Григорівна
  42. Кунделько Наталія Іванівна
  43. Чорнобай Юлія Іванівна
  44. Черниш Володимир Васильович
  45. Ялова Світлана Іванівна
  46. Мельничук Оксана Олександрівна
  47. Коваленко Людмила Василівна
  48. Журавльова Наталія Валеріївна
  49. Маринкевич Марія Миколаївна
  50. Горбатенко Надія Олексіївна
  51. Піньковська Ірина Валеріївна
  52. Кулак Сергій Олександрович
  53. Ступак Павло Вячеславович
  54. Артеменко Тетяна Василівна
  55. Паніматченко Сергій Іванович
  56. Білоусов Вадим Сергійович
  57. Масло Кристина Ігорівна
  58. Стрельченко Олена Борисівна
  59. Беспала Анастасія Вікторівна
  60. Луценко Роман Анатолійович
  61. Кеба Олена Володимирівна
  62. Лукиша Віталій Віталійович
  63. Луцька Світлана Полікарпівна
  64. Загородній Олександр Аронович
  65. Олександров Олександр Віталійович
  66. Рябінін Віктор Вячеславович
  67. Матюшко Марина Володимирівна
  68. Кругляк Ольга Михайлівна
  69. Бєліков Євгеній Юрійович
  70. Загородня Ганна Миколаївна
  71. Пилипенко Ольга Володимирівна
  72. Хитра Ольга Іванівна
  73. Овчарик Лідія Петрівна
  74. Васько Людмила Василівна
  75. Алдаєв Вадим Миколайович
  76. Іванченко Володимир Миколайович
  77. Адам Людмила Анатоліївна
  78. Конопля Роман Васильович
  79. Беленко Лідія Олексіївна
  80. Пасічник Світлана Іванівна
  81. Маруженко Ніна Андріївна
  82. Бадардінов Денис Геннадійович
  83. Черненко Вікторія Петрівна
  84. Демчук Сергій Олександрович
  85. Панченко Тетяна Миколаївна
  86. Ліга Роман Сергійович
  87. Качан Сергій Володимирович
  88. Доманчук Олег Павлович
  89. Коваленко Віталій Валерійович
  90. Павленко Інна Олександрівна
  91. Марченко Микола Борисович
  92. Михайльова Тетяна Олександрівна
  93. Бєсєдіна Владислава Валеріївна
  94. Бєлєшов Федір Васильович
  95. Семенова Людмила Петрівна
  96. Амандій Марія Василівна
  97. Діденко Олександр Михайлович
  98. Калініченко Ольга Володимирівна
  99. Вовк Ольга Віталіївна
  100. Тарнопольська Світлана Йосипівна
  101. Євсєєва Марина Костянтинівна
  102. Грушко Андрій Анатолійович
  103. Стецюра Надія Марківна
  104. Масло Вячеслав Геннадійович
  105. Заіц Данііл Дмитрович
  106. Малиновська Юліана Олегівна
  107. Губринюк Віталій Сергійович
  108. Кабан Уміт Деніз Муратович
  109. Ярмола Євген Володимирович
  110. Рудий Денис Сергійович
  111. Харечко Максим Юрійович
  112. Хвастов Андрій Євгенович
  113. Іващенко Сергій Петрович
  114. Ромашова Надія Петрівна
  115. Іващенко Оксана Борисівна
  116. Захарова Наталія Володимирівна
  117. Лебедь Марк Олександрович
  118. Григорчук Анастасія Олександрівна
  119. Лабус Олександр Олександрович
  120. Теньов Артем Володимирович
  121. Рябов Володимир Ярославович
  122. Чайкін Євген Віталійович
  123. Стрельчук Максим Сергійович
  124. Білик Тетяна Василівна
  125. Сізик Вадим Миколайович
  126. Сізик Діана Станіславівна
  127. Соломаха Ганна Володимирівна
  128. Зайченко Денис Юрійович
  129. Безмощук Людмила Едуардівна

 

 

Секретар Київської міської

територіальної виборчої комісії                                     О.ШОКІНА

                                                                                                                          (підпис)                       

                                  

 

 

 

 

Додаток  № 2

до Постанови № 308

від 18.10.2020 р.

 

Список зареєстрованих офіційних спостерігачів  на чергових виборах Київського міського голови та депутатів Київської міської ради 25_жовтня 2020 року

від Київської міської організації політичної партії

«Перемога Пальчевського»

 

  1. Рибченко Вікторія Михайлівна
  2. Шулигіна Валерія Денисівна
  3. Нелуп Наталія Федорівна
  4. Федоренко  Світлана Петрівна
  5. Сігітова Оксана Анатоліївна
  6. Поповцева Юлія Олександрівна
  7. Прокопчук Надія Тимофіївна
  8. Дольний Костянтин Яремович
  9. Дольна Людмила Юхимівна
  10. Огороднік Сніжана Віталіївна
  11. Григор'єва Ольга Олегівна
  12. Гучанов Микола Миколайович
  13. Буйда Галина Василівна
  14. Козенко Максим Валерійович
  15. Олійник Юрій Олексійович
  16. Дегтяр Андрій Віталійович
  17. Мельниченко Наталія Петрівна
  18. Коломієць Роман Леонідович
  19. Богатчук Михайло Петрович
  20. Кожухівська Світлана Миколаївна
  21. Бойко Валентина Адольфівна
  22. Карпенко Юлія Станіславівна
  23. Шуст Анастасія Віталіївна
  24. Рикун Олена Володимирівна
  25. Сагаловський Владислав Миколайович
  26. Таран Андрій Віталійович
  27. Анісімов Владислав Юрійович
  28. Лукашова Надія Григорівна
  29. Коваль Петро Миколайович
  30. Шийка Ольга Іванівна
  31. Тарасенко Олександра Олексіївна
  32. Калетин Оксана Василівна
  33. Мусієнко Еміль Максимович
  34. Семенова Анна Василівна
  35. Пересунько Людмила Василівна
  36. Гончарова Олена Павлівна
  37. Зубков Андрій Юрійович
  38. Самсон Владислав Васильович
  39. Рогова Наталія Петрівна
  40. Главата Валентина Миколаївна
  41. Коржук Любов Василівна
  42. Коржук Василь Миколайович
  43. Часовітін Юрій Юрійович
  44. Ковилін Ігор Ігорович
  45. Качан Наталія Олександрівна
  46. Кушнєрова Марина Петрівна
  47. Соляник Анатолій Іванович
  48. Чеберяк Андрій Олегович
  49. Малашин Дмитро Єгорович
  50. Солтисяк Леся Василівна
  51. Колесникова Юлія Сергіївна
  52. Альбекова Людмила Володимирівна
  53. Семененко Павло Юрійович
  54. Величкевич Олександра Олександрівна
  55. Саверченко Людмила Юріївна
  56. Суміна Людмила Вікторівна
  57. Відуліна Олена Михайлівна
  58. Захарченко Наталія Василівна
  59. Марчук Володимир Андрійович
  60. Ільєнко Валентина Дмитрівна
  61. Бакун Олена Володимирівна
  62. Владиченко Наталія Федорівна
  63. Савченко Зінаїда Тихонівна
  64. П'ятецька Тетяна Василівна
  65. Пишняк Юрій Вікторович
  66. Якимець Віталій Миколайович
  67. Голиченко Марина Василівна
  68. Марухо Руслан Васильович
  69. Гакало Олександр Олександрович
  70. Битик Євгеній Олегович
  71. Білоус Лідія Іванівна
  72. Обяк Дмитро Миколайович
  73. Вовченко Людмила Петрівна
  74. Мотриченко Тетяна Веніамінівна
  75. Данилюк Сергій Андрійович
  76. Катренко Володимир Дмитрович
  77. Артеменко Наталія Олегівна
  78. Шевченко Лідія Павлівна
  79. Шмига Олена Сергіївна
  80. Геляс Іван Петрович
  81. Пасічник Микола Григорович
  82. Малиновська Юлія Вікторівна
  83. Ткаченко Георгій Валентинович
  84. Калініченко Світлана Василівна
  85. Клочай Назарій Васильович
  86. Костенко Тетяна Валентинівна
  87. Очич Тетяна Михайлівна
  88. Степаниденко Інна Іванівна
  89. Дідківська Марія Іванівна
  90. Чіркова Ольга Євгенівна
  91. Лавренчук Діана Олександрівна
  92. Терещук Ольга Володимирівна
  93. Холодова Кристина Русланівна
  94. Бондарчук Дмитро Леонідович
  95. Матюк Петро Федорович
  96. Панченко Галина Володимирівна
  97. Галкіна Людмила Григорівна
  98. Жуй Наталія Вікторівна
  99. Ліщинська Ніна Іонівна
  100. Фролова Ольга Михайлівна
  101. Афанасьєв Валентин Ігорович
  102. Безрук Яна Олександрівна
  103. Швець Карина Дмитрівна
  104. Пасько Валентина Василівна
  105. Кисельова Ганна Михайлівна
  106. Шевченко Світлана Михайлівна
  107. Афанасьєва Олександра Ігорівна
  108. Праніченко Катерина Анатоліївна
  109. Степанюк Яна Вікторівна
  110. Шаповал Володимир Єфремович
  111. Русанов Олексій Юрійович
  112. Гаркуша Любов Володимирівна
  113. Кисіль Лідія Вікторівна
  114. Шелест Яна Вікторівна
  115. Ткаченко Олександр Анатолійович
  116. Казак Юрій Володимирович
  117. Ситайло Петро Петрович
  118. Лук'яненко Лідія  Петрівна
  119. Дубина Роман Анатолійович
  120. Маткарімова Лідія Михайлівна
  121. Дорош Владислав Миколайович
  122. Лукашеня Юлія Володимирівна
  123. Самборський Василь Миколайович
  124. Запорожець Ірина Миколаївна
  125. Горіч Олег Андрійович
  126. Єльцова Анна Юріївна
  127. Іванова Світлана Іванівна
  128. Кожедуб Валерій Ігорович
  129. Кузьменко Олексій Юрійович
  130. Бондарчук Ольга Іллівна
  131. Гончарова Тетяна Сергіївна
  132. Скорина Олена Миколаївна
  133. Крутінь Тетяна Анатоліївна
  134. Кривуца Володимир Петрович
  135. Нестеров Сергій Михайлович
  136. Панченко Валентина Георгіївна
  137. Булавін Вячеслав Миколайович
  138. Сілівонік Дмитро Петрович
  139. Батюшков Валерій Васильович

 

 

 

Секретар Київської міської

територіальної виборчої комісії                                     О.ШОКІНА

                                                                                                                 (підпис)                       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток  № 3

до Постанови № 308

від 18.10.2020 р.

 

Список зареєстрованих офіційних спостерігачів  на чергових виборах Київського міського голови та депутатів Київської міської ради 25_жовтня 2020 року

від Київської міської організації політичної партії

«Перемога Пальчевського»

 

  1. Погодічева Ганна Андріївна
  2. Кобзаренко Анна Василівна
  3. Шелестюк Євген Анатолійович
  4. Шелестюк Тетяна Іванівна
  5. Воробей Марія Анатоліївна
  6. Денисенко Вікторія Вікторівна
  7. Сєдих Володимир Максимович
  8. Кикла Андрій Миколайович
  9. Дроговоз Євгеній Владиславович
  10. Бережанська Марія-Ольга Романівна
  11. Кіт Михайло Олегович
  12. Усенко Вадим Ігорович
  13. Спиридонова Ірина Юріївна
  14. Дремлюженко Алла  Анатоліївна
  15. Будник Роман Петрович
  16. Марчук Інна Валентинівна
  17. Даньков Артем Олексійович
  18. Логвиненко Павло Валерійович
  19. Ярославцева Софія Володимирівна
  20. Телік Роман Ігорович
  21. Захаренко Сергій Борисович
  22. Петриченко Інна Володимиівна
  23. Нікольська Олена Петрівна
  24. Челебійська Ольга Петрівна
  25. Долбенко Людмила Григорівна
  26. Бахарєв Юрій  Юрійовий
  27. Бєлоцерковська Юлія Григорівна
  28. Бахарєв Юрій Аркадійович
  29. Балим Валентина Василівна
  30. Дегтяр Олексій Федорович
  31. Латишев Антон Віталійович
  32. Шейкіна Ганна Вікторівна
  33. Ступак Сергій Костянтинович
  34. Барабанова  Наталія Петрівна
  35. Слабоуз Олексій Віталійович
  36. Коломійчук Сергій Вікторович
  37. Годенко Майя Миколаївна
  38. Антропов Микола Антонович
  39. Селяк Анна Дмитрівна
  40. Селяк Оксана Миколаївна
  41. Сирота Любов Андріївна
  42. Маєвська Вікторія Русланівна
  43. Єсік Олексій Олександрович
  44. Лопушан Лариса Володимирівна
  45. Якименко Артем Юрійович
  46. Гоцик Марія Андріївна
  47. Попроцькая Алла Вікторівна
  48. Алєксєєв  Богдан Вікторович
  49. Садовий Микола Володимирович
  50. Кравцова Лариса Віталіївна
  51. Кравцова Вікторія Михайлівна
  52. Кабачій Данило Володимирович
  53. Друзь Андрій Вікторович
  54. Гайдай Сергій Дмитрович
  55. Ємельянов Олександр Валерійович
  56. Лата Володимир Сергійович
  57. Паламар Валерія Олексіївна
  58. Ткаченко Роман Вікторович
  59. Кондратенко Валентин Валентинович
  60. Грубий Сергій Анатолійович
  61. Кукотіна Юлія Михайлівна
  62. Скрипченко Юлія Олександрівна
  63. Сорока Валентина  Петрівна
  64. Чернушенко Олександр Ігорович
  65. Бойченко Наталія Євгенівна
  66. Островець Сергій Миколайович
  67. Пятаков Максим Вячеславович
  68. Міщенко Олена Сергіївна
  69. Костюченко Дмитро Олександрович
  70. Петрушкевич Максим Ігорович
  71. Божук Ольга Борисівна
  72. Кумінська Ольга Дмитрівна
  73. Іллін Євген Володимирович
  74. Пасічник Марія Володимирівна
  75. Зубович Тетяна Петрівна
  76. Кириленко Юрій Іванович
  77. Белінська Валентина Вікторівна
  78. Тарнопольська Галина Миколаївна
  79. Туголукова Ірина Костянтинівна
  80. Туголуков Сергій Володимирович
  81. Корчевський Богдан Олегович
  82. Гавриш Ольга Михайлівна
  83. Васильцов Євгеній Григорович
  84. Куцан Юрій Володимирович
  85. Жива Лілія Робертівна
  86. Кузнецова Алла Олександрівна
  87. Шушкета Олена Григорівна
  88. Шульга Ярослав Анатолійович
  89. Мисник Олександра Михайлівна
  90. Мирончук Ірина Сергіївна
  91. Сльоз Наталія Григорівна
  92. Бушеленко Ірина Валеріївна
  93. Висоцький Валентин Петрович
  94. Гордієнко Олександр Петрович
  95. Дейнека Марина Олександрівна
  96. Дем’янюк Оксана Петрівна
  97. Дернова Ілона Володимирівна
  98. Жебрівський Ігор Казимирович
  99. Жижина Людмила Георгіївна
  100. Заїка Ганна Миколаївна
  101. Захарчук Євгенія Борисівна
  102. Іваненко Алла Володимирівна
  103. Ігнатченко Ірина Юріївна
  104. Ігнатченко Юрій Андрійович
  105. Кандиба Лідія Олександрівна
  106. Караульний Сергій Володимирович
  107. Квятковська Тетяна Олександрівна
  108. Клочко Оксана Григорівна
  109. Кобко Валентина Михайлівна
  110. Коваленко Віра Іванівна
  111. Ковальова Оксана Юріївна
  112. Кожем'якіна Лариса Володимирівна
  113. Пономаренко Віра Миколаївна
  114. Кожура Ольга Михайлівна
  115. Коноленко Інна Михайлівна
  116. Корольова Катерина Геннадіївна
  117. Кравчук Раїса Миколаївна
  118. Лабушевська Тетяна Вадимівна
  119. Линник Галина Миколаївна
  120. Лісовець Лідія Миколаївна
  121. Ляшенко Ганна Анатоліївна
  122. Марчик Світлана Володимирівна
  123. Мілєвський Володимир Юрійович
  124. Невмержицька Наталія Вікторівна
  125. Новаленко Олена Олександрівна
  126. Нога Олена Володимирівна
  127. Обухевич Світлана Дем'янівна
  128. Оса Ольга Іванівна
  129. Петриченко Наталія Миколаївна

 

 

Секретар Київської міської

територіальної виборчої комісії                                     О.ШОКІНА

                                                                                                                          (підпис)                       

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо компенсації виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян з Державного бюджету України з метою недопущення підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу пам’ятки національного значення «Будинок, в якому мешкав видатний авіаконструктор І. Сікорський з родиною» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
  • Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про затвердження міської цільової програми «Запобігання та протидія домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі на 2022-2024 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо занесення об’єктів культурної спадщини міста Києва до Державного реєстру нерухомих пам’яток України
  • Про внесення змін до Положення про комплексну систему відеоспостереження міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 05 липня 2018 року № 1195/5259
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АРМО ПЛАЗА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування частини цілісного майнового комплексу (підземного складу) у пров. Косогірному, 3-7 у Шевченківському районі міста Києва (483446397)
  • Про розірвання договорів оренди земельних ділянок від 15 грудня 2003 року № 72-6-00128 та від 29 листопада 2005 року № 72-6-00329, укладених між Київською міською радою та благодійним фондом «СОЛОМ'ЯНКА» (395195881)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЮНІТ СІТІ ФІНАНС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Дорогожицькій, 4 у Шевченківському районі міста Києва (334126380)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЛІЛІЯ-МБ» договору оренди земельної ділянки від 21 липня 2006 року № 78-6-00381 (зі змінами) (648460566