Постанова № 306

Чергові вибори депутатів Київської міської ради та Київського міського голови 25 жовтня 2015 року

КИЇВСЬКА МІСЬКА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36

ПОСТАНОВА

24 жовтня 2015 року                                                                                                                №306                        

22 год. 05 хв.

 

Про відповідність виборчих бюлетенів з виборів Київського  міського голови 25 жовтня 2015 року затвердженому Київською міською виборчою комісією тексту

24 жовтня 2015 року до Київської міської виборчої комісії, надійшло звернення від Подільської районної у місті Києві виборчої комісії за вих. № 15 від 23 жовтня 2015 року з приводу допущених помилок при заповненні виборчих бюлетенів дільничними виборчими комісіями.

До звернення додано акти від 23 жовтня 2015 року про внесення змін до виборчих бюлетенів без відповідного рішення Київської міської виборчої комісії від дільничних виборчих комісій з місцевих виборів виборчих дільниць № 800691 та № 800692. Зміни полягають в тому, що на бюлетенях з виборів Київського міського голови для голосування в єдиному одномандатному виборчому окрузі члени дільничних виборчих комісій проставили номери територіальних виборчих округів з виборів депутатів Київської міської ради.

Розглянувши зазначені акти та усвідомлюючи, що такі випадки можуть бути непоодинокими, зважаючи на те, що вибори одночасно проводяться в єдиному одномандатному виборчому окрузі та територіальних виборчих округах, Київська міська виборча комісія встановила наступне:

Постановою Київської міської виборчої комісії № 172 від 07 жовтня 2015 року затверджено текст виборчого бюлетеня по виборах Київського міського голови 25 жовтня 2015 року (надалі - Закон).

В даний час виготовлені бюлетені передані дільничним виборчим комісіям в порядку, визначеному ст. 75 Закону.

Відповідно до пункту першого та п’ятого частини шостої статті 25 Закону, міська територіальна виборча комісія […] забезпечує підготовку та проведення виборів міського голови, […] затверджує текст виборчих бюлетенів по виборах міського голови, забезпечує виготовлення виборчих бюлетенів і передає їх дільничним виборчим комісіям.

Відповідно до пункту третього частини п’ятої статті 25 Закону, міська територіальна виборча комісія надає правову, організаційну, методичну, технічну допомогу дільничним виборчим комісіям в частині їх діяльності.

Київська міська виборча комісія вважає, що проставлені на контрольному талоні та в верхній частині бюлетенів з виборів Київського міського голови номери територіальних виборчих округів з виборів депутатів Київської міської ради (цифри від одного до ста двадцяти), над рамкою з роз’ясненням щодо порядку його заповнення виборцем під час голосування, яка виглядає наступним чином:

!

Зробіть позначку "плюс" (+) або іншу, що засвідчує Ваше волевиявлення,
у квадраті проти прізвища кандидата, за якого Ви голосуєте

не перешкоджатимуть волевиявленню виборців, так само як і не спонукатимуть їх проголосувати чи утриматись від голосування за конкретного кандидата.

Окрім того, Київська міська виборча комісія рекомендує дільничним виборчим комісіям скористатися правом передбаченим частиною 28 статті 79 Закону, якою передбачено, що у разі виникнення сумнівів щодо дійсності виборчого бюлетеня питання вирішується дільничною виборчою комісією шляхом голосування та прийняттям відповідного рішення.

Враховуючи все вище викладене та керуючись п. 5 ч. 6 ст. 25 Закону України «Про місцеві вибори», Київська міська виборча комісія постановила:

 1. Визнати бюлетені з виборів Київського міського голови 25 жовтня 2015 року, на яких у контрольному талоні та вище рамки з роз’ясненням щодо порядку його заповнення виборцем під час голосування, зроблено позначки шляхом проставлення номерів територіальних виборчих округів з виборів депутатів Київської міської ради (цифри від одного до ста двадцяти), такими, що не суперечать Постанові Київської міської виборчої комісії № 172 від 07 жовтня 2015 року «Про затвердження тексту виборчого бюлетеня по виборах Київського міського голови 25 жовтня 2015 року».
 2. Дільничним виборчим комісіям дозволити видавати виборцям виборчі бюлетені з виборів Київського міського голови 25 жовтня 2015, на яких у контрольному талоні та вище рамки з роз’ясненням щодо порядку його заповнення виборцем під час голосування, зроблено позначки шляхом проставлення номерів територіальних виборчих округів з виборів депутатів Київської міської ради (цифри від одного до ста двадцяти).
 3. Цю Постанову оприлюднити у визначений Київською міською комісією спосіб.

Голова комісії                                                                                             А.П. Сульдін

Розширений пошук

 • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 20 грудня 2018 року № 476/6527 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 квітня 2015 року № 415/1280 «Про затвердження Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва»
 • Про затвердження розміру викупної ціни земельних ділянок між вулицею Микільсько-Слобідською та проспектом Броварським у Дніпровському районі м. Києва Є-1539
 • Про залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку комунальним підприємством «Київтеплоенерго»
 • Про залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку комунальним підприємством «Київпастранс»
 • Про залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку комунальним підприємством «Київавтодор»
 • Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки релігійній організації "Релігійна громада парафія на честь святого Апостола Андрія Первозванного Української Православної Церкви у Шевченківському районі м.Києва" на вул. Колекторній у Дарницькому районі міста Києва для
 • Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній організації "Київський Свято-Введенський чоловічий монастир Української Православної Церкви" на вул. Московській, 40-В у Печерському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації нежитлової будівлі К-33423
 • Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки громадянці Гамоцькій Тамарі Анатоліївні на вул. Юності, 9-А у Дніпровському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування магазину К-37085
 • Про зміну найменування комунального підприємства «Шкільне харчування Оболонського району м. Києва» на комунальне некомерційне підприємство «Шкільне харчування Оболонського району міста Києва»
 • Про надання в постійне користування земельної ділянки Центру навчання плаванню Деснянського району м. Києва для експлуатації та обслуговування будівлі Центру навчання плаванню Деснянського району м. Києва на вул. Миколи Закревського, 67а у Деснянському районі м. Києва Д-9431