Постанова № 295

Про реєстрацію офіційних спостерігачів від  ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ГРОМАДСЬКИЙ ХОЛДИНГ «ГРУПА ВПЛИВУ» на чергових виборах депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року

 

16 жовтня 2020 року до Київської міської територіальної виборчої комісії надійшло подання ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ГРОМАДСЬКИЙ ХОЛДИНГ «ГРУПА ВПЛИВУ»  про реєстрацію офіційних спостерігачів на чергових виборах депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року.

Розглянувши подання ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ГРОМАДСЬКИЙ ХОЛДИНГ «ГРУПА ВПЛИВУ»  від 16 жовтня 2020р., керуючись ч. 4  статті 60 Виборчого кодексу України, Київська міська територіальна виборча комісія постановляє:

 

  1. Зареєструвати офіційнимим спостерігачами від ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ГРОМАДСЬКИЙ ХОЛДИНГ «ГРУПА ВПЛИВУ»  на чергових виборах депутатів Київського міського голови та депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року наступних осіб :

1. Дурнєва Тетяна Володимирівна

2. Красненко Марія Петрівна

3. Мартиновська Ольга Юріївна

 

2. Видати офіційним спостерігачам посвідчення встановленої форми.

 

3. Цю постанову оприлюднити на сторінці Київської міської територіальної виборчої комісії, яка знаходиться на веб-сайті Київської міської ради та на стенді Київської міської територіальної виборчої комісії.

 

 

Голова Київської міської

територіальної виборчої комісії   _______________  В. КОРОЛЬКОВА

                                                                                                      (підпис)

Секретар Київської міської

територіальної виборчої комісії                                    О. ШОКІНА

                                                                                                      (підпис)   

Розширений пошук

  • Про продаж земельної ділянки на вул. Садовій, 118 у Дарницькому районі м. Києва громадянину Довгаленку Юрію Антоновичу для експлуатації та обслуговування магазину (607341199)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Червоноткацькій, 59-а у Деснянському районі м. Києва Шостаку Володимиру Володимировичу для експлуатації та обслуговування будівлі складського призначення (488118182)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КВІН-СВІГ» земельної ділянки в оренду для завершення будівництва, подальшої експлуатації та обслуговування житлового будинку на вул. Петропавлівській, 38-б у Подільському районі міста Києва (508839534)
  • Про надання МІНІСТЕРСТВУ ОБОРОНИ УКРАЇНИ земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд військового містечка № 147 на вул. Бориспільській, 71-А у Дарницькому районі міста Києва (609774187)
  • Про відмову громадянину Савіну Олексію Генадійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку у Печерському районі міста Києва (456018353)