Постанова № 278

Про визначення відповідального за процедуру погодження текстів інформаційних плакатів та інформаційних буклетів на чергових виборах депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року

 

Відповідно до ч.1 ст. 233, ч.1 ст.234 Виборчого кодексу України  відповідна виборча комісія, на підставі договору, за рахунок бюджетних коштів забезпечує виготовлення інформаційних плакатів  та буклетів на місцевих виборах.

У зв’язку з необхідністю забезпечення виготовлення інформаційних плакатів та буклетів кожної організації партії - суб’єкта виборчого процесу з виборів депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року, Київська міська територіальна виборча комісія відповідно до норм Виборчого кодексу України та на виконання вимог Постанови ЦВК від 06.10.2020 р. № 349, має визначити відповідального члена комісії за процедуру погодження текстів інформаційних плакатів та інформаційних буклетів  організацій партій.

Враховуючи вищевикладене керуючись ст.206, 233,234, частиною 5 Порядку
виготовлення інформаційних плакатів та інформаційних буклетів місцевих організацій політичних партій – суб’єктів виборчого процесу з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласної, районної, районної у місті ради, а також міської, сільської, селищної ради (територіальної громади з кількістю виборців 10 тисяч і більше) та їх передачі відповідним територіальним і дільничним виборчим комісіям Київська міська територіальна виборча комісія постановляє:

1.     Визначити відповідальним за процедуру погодження текстів інформаційних плакатів та інформаційних буклетів на чергових виборах депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року члена Київської міської територіальної виборчої комісії Шестакову Катерину Юріївну.

2. Цю постанову оприлюднити на сторінці Київської міської територіальної виборчої комісії, яка знаходиться на веб-сайті Київської міської ради та на стенді Київської міської територіальної виборчої комісії.

 

 

 

Голова Київської міської

територіальної виборчої комісії                                                В. КОРОЛЬКОВА

                                                                                                                        (підпис)

Секретар Київської міської

територіальної виборчої комісії                                                О.ШОКІНА

                                                                                                                          (підпис)                       

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо компенсації виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян з Державного бюджету України з метою недопущення підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу пам’ятки національного значення «Будинок, в якому мешкав видатний авіаконструктор І. Сікорський з родиною» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
  • Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про затвердження міської цільової програми «Запобігання та протидія домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі на 2022-2024 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо занесення об’єктів культурної спадщини міста Києва до Державного реєстру нерухомих пам’яток України
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АРМО ПЛАЗА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування частини цілісного майнового комплексу (підземного складу) у пров. Косогірному, 3-7 у Шевченківському районі міста Києва (483446397)
  • Про розірвання договорів оренди земельних ділянок від 15 грудня 2003 року № 72-6-00128 та від 29 листопада 2005 року № 72-6-00329, укладених між Київською міською радою та благодійним фондом «СОЛОМ'ЯНКА» (395195881)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЮНІТ СІТІ ФІНАНС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Дорогожицькій, 4 у Шевченківському районі міста Києва (334126380)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЛІЛІЯ-МБ» договору оренди земельної ділянки від 21 липня 2006 року № 78-6-00381 (зі змінами) (648460566
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Житлобудінвест» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування господарчого блоку № 2 в літ. «В» з благоустроєм прилеглої території на вул. Ярославів Вал, 21/28 у Шевченківському районі міста Києва (537439151)