Постанова № 201

Про затвердження тексту виборчого бюлетеню на чергових виборах

Київського міського голови 25 жовтня 2020 року

 

Відповідно до статей 224  Виборчого кодексу України (далі за текстом – Кодекс) Київська міська територіальна виборча комісія прийняла в строки та в порядку, встановленому Кодексом, рішення про реєстрацію кандидатів на посаду Київського міського голови на чергових виборах Київського міського голови 25 жовтня 2020 року.

У відповідності до п.7 частини 2 статті 206, частини 2 статті 240 Виборчого кодексу України текст виборчих бюлетенів на відповідних місцевих виборах затверджується територіальною виборчою комісією не пізніш як за сімнадцять днів до дня голосування.

Порядок черговості кандидатів на посаду Київського міського голови у виборчому бюлетені визначено Київською міською територіальною комісією керуючись частиною ч.2 статті 241 Виборчого кодексу України - в алфавітному порядку.

Враховуючи викладене, відповідно до п.7 частини 2 статті 206, Виборчого кодексу України, Київська міська територіальна виборча комісія постановляє:

1. Затвердити текст виборчого бюлетеню для голосування в єдиному одномандатному виборчому окрузі на виборах Київського міського голови на чергових виборах 25 жовтня 2020року, згідно додатком № 1.

2. Цю постанову оприлюднити на сторінці Київської міської територіальної виборчої комісії, яка знаходиться на веб-сайті Київської міської ради та на стенді Київської міської територіальної виборчої комісії.

 

Голова Київської міської

територіальної виборчої комісії   _______________  В. КОРОЛЬКОВА

                                                                                                                        (підпис)

Секретар Київської міської

територіальної виборчої комісії                                     О.ШОКІНА

                                                                                                                          (підпис)                       

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо компенсації виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян з Державного бюджету України з метою недопущення підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу пам’ятки національного значення «Будинок, в якому мешкав видатний авіаконструктор І. Сікорський з родиною» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
  • Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про затвердження міської цільової програми «Запобігання та протидія домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі на 2022-2024 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо занесення об’єктів культурної спадщини міста Києва до Державного реєстру нерухомих пам’яток України
  • Про внесення змін до Положення про комплексну систему відеоспостереження міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 05 липня 2018 року № 1195/5259
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АРМО ПЛАЗА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування частини цілісного майнового комплексу (підземного складу) у пров. Косогірному, 3-7 у Шевченківському районі міста Києва (483446397)
  • Про розірвання договорів оренди земельних ділянок від 15 грудня 2003 року № 72-6-00128 та від 29 листопада 2005 року № 72-6-00329, укладених між Київською міською радою та благодійним фондом «СОЛОМ'ЯНКА» (395195881)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЮНІТ СІТІ ФІНАНС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Дорогожицькій, 4 у Шевченківському районі міста Києва (334126380)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЛІЛІЯ-МБ» договору оренди земельної ділянки від 21 липня 2006 року № 78-6-00381 (зі змінами) (648460566