Постанова № 200

Про визначення уповноваженої особи,

відповідальної за забезпечення закупівельної діяльності

Київської міської територіальної виборчої комісії

 

  З метою забезпечення організації закупівельної діяльності Київської міської територіальної виборчої комісії, відповідно до статті 11 Закону України "Про публічні закупівлі", Положення про уповноважену особу, відповідальну за забезпечення закупівельної діяльності, Київська міська територіальна виборча комісія   п о с т а н о в л я є:

 

Визначити уповноваженою особою, відповідальною за організацію та проведення закупівель Київською міською територіальною виборчою комісією, оприлюднення звітів про укладені договори щодо закупівель, формування річного плану (далі – уповноважена особа) стосовно закупівлі  юриста-консультанта Київської міської територіальної виборчої комісії Піддубного Олександра Павловича з 06 жовтня 2020_року.

 

2. Цю постанову оприлюднити на сторінці Київської міської територіальної виборчої комісії, яка знаходиться на веб-сайті Київської міської ради та на стенді Київської міської територіальної виборчої комісії.

 

 

Голова Київської міської

територіальної виборчої комісії   _______________  В. КОРОЛЬКОВА

                                                                                                                        (підпис)

Секретар Київської міської

територіальної виборчої комісії                                     О. ШОКІНА

                                                                                                                          (підпис)                       

                                  

 

 

Розширений пошук

  • Про продаж земельної ділянки на вул. Садовій, 118 у Дарницькому районі м. Києва громадянину Довгаленку Юрію Антоновичу для експлуатації та обслуговування магазину (607341199)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Червоноткацькій, 59-а у Деснянському районі м. Києва Шостаку Володимиру Володимировичу для експлуатації та обслуговування будівлі складського призначення (488118182)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КВІН-СВІГ» земельної ділянки в оренду для завершення будівництва, подальшої експлуатації та обслуговування житлового будинку на вул. Петропавлівській, 38-б у Подільському районі міста Києва (508839534)
  • Про надання МІНІСТЕРСТВУ ОБОРОНИ УКРАЇНИ земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд військового містечка № 147 на вул. Бориспільській, 71-А у Дарницькому районі міста Києва (609774187)
  • Про відмову громадянину Савіну Олексію Генадійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку у Печерському районі міста Києва (456018353)