Постанова № 20

 

Про виконання членами Київської міської територіальної виборчої комісії  своїх повноважень на платній основі

 

З метою забезпечення ефективної діяльності Київської міської територіальної виборчої комісії, керуючись частиною першою статті 212 Виборчого кодексу України, Київська міська територіальна виборча комісія постановляє:

1.  Визначити наступних членів Київської міської територіальної виборчої комісії, які виконують свої повноваження на платній основі протягом виборчого процесу з 21 вересня 2020 року:

- голова Київської міської територіальної виборчої комісії Королькова Валентина Семенівна; 

- член Київської міської територіальної виборчої комісії Колієнко Валентина Григорівна. 

2. Голові Київської міської територіальної виборчої комісії Корольковій В.С. забезпечити укладення цивільно-правових договорів з членами Київської міської територіальної виборчої комісії, зазначеними у пункті 1 цієї постанови.

3.  Копії цієї постанови видати членам Київської міської територіальної виборчої комісії, зазначеним у пункті 1 цієї постанови, для пред’явлення за основним місцем роботи.

  4.  Копію цієї Постанови надіслати до Центральної виборчої комісії.

 

 

 

 

Голова

Київської міської територіальної

виборчої комісії                               __________________   В. КОРОЛЬКОВА

                                                                                                                           (підпис)

Секретар

Київської міської територіальної

виборчої комісії                               __________________   О. ШОКІНА

                                                                                                                           (підпис)

 

Розширений пошук

  • Про продаж земельної ділянки на вул. Садовій, 118 у Дарницькому районі м. Києва громадянину Довгаленку Юрію Антоновичу для експлуатації та обслуговування магазину (607341199)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Червоноткацькій, 59-а у Деснянському районі м. Києва Шостаку Володимиру Володимировичу для експлуатації та обслуговування будівлі складського призначення (488118182)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КВІН-СВІГ» земельної ділянки в оренду для завершення будівництва, подальшої експлуатації та обслуговування житлового будинку на вул. Петропавлівській, 38-б у Подільському районі міста Києва (508839534)
  • Про надання МІНІСТЕРСТВУ ОБОРОНИ УКРАЇНИ земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд військового містечка № 147 на вул. Бориспільській, 71-А у Дарницькому районі міста Києва (609774187)
  • Про відмову громадянину Савіну Олексію Генадійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку у Печерському районі міста Києва (456018353)