Постанова № 20

 

Про виконання членами Київської міської територіальної виборчої комісії  своїх повноважень на платній основі

 

З метою забезпечення ефективної діяльності Київської міської територіальної виборчої комісії, керуючись частиною першою статті 212 Виборчого кодексу України, Київська міська територіальна виборча комісія постановляє:

1.  Визначити наступних членів Київської міської територіальної виборчої комісії, які виконують свої повноваження на платній основі протягом виборчого процесу з 21 вересня 2020 року:

- голова Київської міської територіальної виборчої комісії Королькова Валентина Семенівна; 

- член Київської міської територіальної виборчої комісії Колієнко Валентина Григорівна. 

2. Голові Київської міської територіальної виборчої комісії Корольковій В.С. забезпечити укладення цивільно-правових договорів з членами Київської міської територіальної виборчої комісії, зазначеними у пункті 1 цієї постанови.

3.  Копії цієї постанови видати членам Київської міської територіальної виборчої комісії, зазначеним у пункті 1 цієї постанови, для пред’явлення за основним місцем роботи.

  4.  Копію цієї Постанови надіслати до Центральної виборчої комісії.

 

 

 

 

Голова

Київської міської територіальної

виборчої комісії                               __________________   В. КОРОЛЬКОВА

                                                                                                                           (підпис)

Секретар

Київської міської територіальної

виборчої комісії                               __________________   О. ШОКІНА

                                                                                                                           (підпис)

 

Розширений пошук

  • Про відмову ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «СОЮЗ ІНВАЛІДІВ ОФІЦЕРІВ І ВЕТЕРАНІВ» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування під автостоянку та експлуатації автомобілів людей з інвалідністю війни, бойових дій АТО, ООС, учасників ліквідації ЧАЕС, під будівництво автошколи для підготовки
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо компенсації виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян з Державного бюджету України з метою недопущення підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу пам’ятки національного значення «Будинок, в якому мешкав видатний авіаконструктор І. Сікорський з родиною» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
  • Про відмову громадянину Поді Юрію Миколайовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у селищі Биківня у Деснянському районі міста Києва (201731269)
  • Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про відмову громадянину Пилипчуку Миколі Єфремовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства у 4-му провулку Івана Франка, 32 у Дарницькому районі міста Києва (489016848)
  • Про надання Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень на вул. Златоустівській, 53 у Шевченківському районі міста Києва (
  • Про надання комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Печерського району м. Києва у постійне користування земельної ділянки для утримання об’єкта благоустрою зеленого господарства (сквер біля театру І. Франка (фонтан) на площі Івана Франка, 3-А у Печерському районі міста Києва (722121396)
  • Про відмову громадянину Ковальчуку Ігорю Ігоровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва біля вул. 52-ої Садової у Дарницькому районі міста Києва (510301400)
  • Про відмову громадянці Шпак Тетяні Петрівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у пров. Дурдуківського у Святошинському районі міста Києва (320119229)