Постанова № 166

Чергові вибори депутатів Київської міської ради та Київського міського голови 25 жовтня 2015 року

КИЇВСЬКА МІСЬКА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36

ПОСТАНОВА

«06»жовтня2015 року                                                                                          №166

18год. 00 хв.

Про розгляд повідомлення від ЦВК щодо кандидатів у депутати, зареєстрованих в багатомандатних виборчих округах, стосовно яких виявлено  порушення порядку висування на чергових виборах депутатів Київської міської ради та Київського міського голови 25 жовтня 2015 року

 

До Київської міської виборчої комісії “06”жовтня 2015 року надійшло повідомлення від ЦВК №21-33/1-2431 щодо кандидатів у депутати, зареєстрованих в багатомандатному виборчому окрузі, стосовно яких виявлено можливі порушення порядку висування, встановленого ч.ч. 4, 5  ст. 35 Закону України “Про місцеві вибори”.

Відповідно до ч.3 ст.47 Закону України в разі надходження від ЦВК повідомлення про порушення кандидатами вимог ч.ч. 4, 5 ст.35  Закону України “Про місцеві вибори” відповідна територіальна виборча комісія зобов'язана розглянути зазначене питання на своєму засіданні та прийняти відповідне рішення .

Розглянувши зазначене повідомлення, Київська міська виборча комісія, з метою прийняття обґрунтованих рішень з урахуванням припису ч.8 ст.41 закону України звернулась безпосередньо до відповідних кандидатів, щодо яких виявлено можливі порушення та  встановила її відповідність вимогам Закону України «Про місцеві вибори», та отримала від них відповідні пояснення.

Враховуючи викладене, відповідно до  частини 8 статті 47 Закону України «Про місцеві вибори»,  Київська міська виборча комісія постановляє:

1. Скасувати постанову Київської міської виборчої комісії від “29” вересня 2015 року № 75 «Про реєстрацію кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі, включених до виборчого списку Київської міської організації  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПРАВО НАРОДУ” на чергових виборах депутатів Київської міської ради та Київського міського голови 25 жовтня 2015 року» в частині реєстрації Яценко Світлани Петрівни в багатомандатному виборчому окрузі та виключити його з виборчого списку Київської міської організації  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПРАВО НАРОДУ”

2. Скасувати постанову Київської міської виборчої комісії від “01” жовтня 2015 року № 99 «Про реєстрацію кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі, включених до виборчого списку Крайова організація Української республіканської партії на чергових виборах депутатів Київської міської ради та Київського міського голови 25 жовтня 2015 року» в частині реєстрації Рудника В'ячеслава Анатолійовича в багатомандатному виборчому окрузі та виключити її з виборчого списку  Крайова організація Української республіканської партії

3. Скасувати постанову Київської міської виборчої комісії від “01” жовтня 2015 року № 122 «Про реєстрацію кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі, включених до виборчого списку Київська міська організація політичної партії “НОВЕ ЖИТТЯ” на чергових виборах депутатів Київської міської ради та Київського міського голови 25 жовтня 2015 року» в частині реєстрації Нестеренка Романа Вячеславовоча в багатомандатному виборчому окрузі та виключити його з виборчого списку Київська міська організація політичної партії “НОВЕ ЖИТТЯ”

4. Цю постанову надіслати до Центральної виборчої комісії.

5. Цю постанову оприлюднити у визначений Київською міською виборчою комісією спосіб.

Голова Київської міської виборчої комісії                             Терещенко М.Б

Розширений пошук

  • Про присвоєння Комісаренку С.В. звання "Почесний громадянин міста Києва"
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2018 №486/6537 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»
  • Про укладання договорів міни квартир (житлових приміщень) з фізичними особами
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунальних підприємств
  • Про залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про відмову управлінню освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування закладу дошкільної освіти поблизу вул. Лермонтова у Дарницькому районі міста Києва (567801183)
  • Про приватизацію громадянином Ратушним Олександром Анатолійовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Монтажників, 38-а у Солом’янському районі міста Києва П-10105
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КИЇВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування на вул. Ярославській, 13-А у Подільському районі міста Києва (201248069)
  • Про відмову громадянину Гаврильцю Роману Володимировичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд поблизу просп. Науки, 149 у Голосіївському районі міста Києва А-39020 (360114169)
  • Про відмову громадянину Червінському Степану Матвійовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування будинку поблизу вул. Єдності у Деснянському районі міста Києва К-38987 (525101058)