Постанова № 165

Про скасування реєстрації кандидата у депутати Київської міської ради Шинкаренка Дениса Валерійовича, висунутого Київською міською організацією політичної партії «Перемога Пальчевського» у єдиному багатомандатному виборчому окрузі та територіальному виборчому окрузі №11 на чергових виборах депутатів Київської міської ради

25 жовтня 2020 року

 

02 жовтня 2020 року до Київської міської територіальної виборчої комісії надійшло звернення Київської міської організації політичної партії «Перемога Пальчевського» про скасування реєстрації кандидата в депутати Київської міської ради Шинкаренка Дениса Валерійовича, включеного до єдиного виборчого списку та територіального виборчого списку у територіальному виборчому окрузі №11 з виборів депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року, на підставі рішення Виконкому відповідної організації партії від 02.10.2020.

Розглянувши зазначене звернення та інші документи, Київська міська територіальна виборча комісія встановила їх відповідність вимогам Виборчого кодексу України щодо змісту та строку подання.

Враховуючи викладене, відповідно до п. 5 частини 2 статті 206, пункту 2 частини 1 статті 231 Виборчого кодексу України, Київська міська територіальна виборча комісія постановляє:

1.      Скасувати реєстрацію кандидата у депутати Київської міської ради Шинкаренка Дениса Валерійовича, включеного до єдиного виборчого списку у єдиному багатомандатному виборчому окрузі та територіального виборчого списку у територіальному виборчому окрузі №11 Київської міської організації політичної партії «Перемога Пальчевського», на чергових виборах депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року.

2.      Виключити кандидата у депутати Київської міської ради Шинкаренка Дениса Валерійовича з єдиного виборчого списку у єдиному багатомандатному виборчому окрузі та територіального виборчого списку у територіальному виборчому окрузі №11, висунутого Київською міською організацією політичної партії «Перемога Пальчевського», на чергових виборах депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року.

3.      Копію даної постанови надати представнику Київської міської організації політичної партії «Перемога Пальчевського».

4.      Дану постанову оприлюднити на сторінці Київської міської територіальної виборчої комісії, яка знаходиться на веб-сайті Київської міської ради та на стенді офіційних матеріалів Київської міської територіальної виборчої комісії.

5.      Дану постанову надіслати до Центральної виборчої комісії відповідно до частини 5 статті 231 Виборчого кодексу України.

 

Додатки:

1.    Звернення та рішення Виконкому Київської міської організації політичної партії «Перемога Пальчевського».

 

 

Голова Київської міської

територіальної виборчої комісії   _______________   В. КОРОЛЬКОВА

                                                                                                            (підпис)

Секретар Київської міської

територіальної виборчої комісії _________________ О.ШОКІНА

                                                                      (підпис)             

 

 

Розширений пошук

  • Про продаж земельної ділянки на вул. Садовій, 118 у Дарницькому районі м. Києва громадянину Довгаленку Юрію Антоновичу для експлуатації та обслуговування магазину (607341199)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Червоноткацькій, 59-а у Деснянському районі м. Києва Шостаку Володимиру Володимировичу для експлуатації та обслуговування будівлі складського призначення (488118182)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КВІН-СВІГ» земельної ділянки в оренду для завершення будівництва, подальшої експлуатації та обслуговування житлового будинку на вул. Петропавлівській, 38-б у Подільському районі міста Києва (508839534)
  • Про надання МІНІСТЕРСТВУ ОБОРОНИ УКРАЇНИ земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд військового містечка № 147 на вул. Бориспільській, 71-А у Дарницькому районі міста Києва (609774187)
  • Про відмову громадянину Савіну Олексію Генадійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку у Печерському районі міста Києва (456018353)