Постанова № 132

 

Про відмову в реєстрації представників Київської міської організації політичної партії «ПРАВИЙ СЕКТОР» у територіальних виборчих комісіях з правом дорадчого голосу на чергових виборах Київського міського голови та депутатів Київської міської ради  25 жовтня 2020 року

 

28 вересня 2020 року до Київської міської територіальної виборчої комісії надійшло 13 заяв від Київської міської організації політичної партії «ПРАВИЙ СЕКТОР» про реєстрацію представників у територіальних виборчих комісіях з правом дорадчого голосу  на чергових виборах Київського міського голови та депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року, кандидатури яких були затверджені рішенням Проводу Київської міської організації політичної партії «ПРАВИЙ СЕКТОР» №1/26.20.

Розглянувши зазначені документи, Київська міська територіальна виборча комісія встановила їх невідповідність вимогам Виборчого кодексу України.

Зокрема, у відповідних заявах Київської міської організації політичної партії «ПРАВИЙ СЕКТОР» некоректно зазначені назви територіальних виборчих комісій, утворених у місті Києві. Так, наприклад, замість назви Голосіївська  районної у місті територіальної виборчої комісії зазначено «територіальна виборча комісія в окрузі №1».

Крім того, оскільки, частиною першою статті 236 передбачено, що організація партії, яка висунула кандидатів у депутати Автономної Республіки Крим, обласної, районної, районної у місті, а також міської, сільської, селищної ради (територіальної громади з кількістю виборців 10 тисяч і більше), має право делегувати одного представника до територіальної виборчої комісії з правом дорадчого голосу, який уповноважений представляти інтереси організації партії у територіальній виборчій комісії під час виборчого процесу. Київська міська організація політичної партії «ПРАВИЙ СЕКТОР» подала дві заяви про реєстрацію двох представників в одній районній у місті територіальній виборчій комісії – Деснянській районній у місті територіальній виборчій комісії, а саме про реєстрацію представників з правом дорадчого голоса в «територіальній виборчій комісії в окрузі № 3» та в «територіальній виборчій комісії в окрузі № 4».

Крім того, абзацом першим частини третьої статті 236 визначено, що заява про реєстрацію представника організації партії у виборчій комісії, підписана керівником організації партії та скріплена печаткою організації партії, копія рішення керівного органу організації партії про затвердження кандидатури представника організації партії у територіальній виборчій комісії можуть подаватися до відповідної виборчої комісії одночасно із заявою про реєстрацію кандидатів у депутати від організації партії.

Оскільки заява про реєстрацію кандидатів у депутати від організації партії подається тільки до територіальної виборчої комісії, що встановлює результати виборів, випливає, що організація партії може подати тільки заяву про реєстрацію тільки одного представника до територіальної виборчої комісії, що встановлює результати виборів. При цьому організація партії має право подавати таку заяву як одночасно з заявою про реєстрацію кандидатів у депутати від організації партії, так і пізніше в будь-який час до завершення виборчого процесу.

Крім того, частина десята статті 236 визначає, що керівний орган організації партії, який приймав рішення про затвердження представника організації партії у виборчій комісії чи уповноваженої особи організації партії, у будь-який час до завершення виборчого процесу може прийняти рішення про відкликання представника організації партії у виборчій комісії чи уповноваженої особи організації партії та про затвердження іншої кандидатури замість відкликаної.

Враховуючи викладене, відповідно до абзацу другого частини четвертої статті 236 Виборчого кодексу України, Київська міська територіальна виборча комісія постановляє:

1. Відмовити в реєстрації представників Київської міської організації політичної партії «ПРАВИЙ СЕКТОР» у територіальних виборчих комісіях з правом дорадчого голосу  на чергових виборах Київського міського голови та депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року:

Виноградова Діана Олександрівна

Єрмілов Вадим Юрійович

Паренюк Альбіна Вільямівна

Федорець Святослава Борисівна

Лебедь Вячеслав Миколайович

Мислович Станіслав Михайлович

Шиян Оксана Василівна

Бутко Максим Валерійович

Загазей Володимир Іванович

Бігун Петро Анатолійович

Малєванов Ростислав Ігорович

Сидоренко Богдан Петрович

Колесников Юрій Михайлович

2. Видати копію цієї постанови представнику Київської міської організації політичної партії «ПРАВИЙ СЕКТОР».

3. Цю постанову оприлюднити на сторінці Київської міської територіальної виборчої комісії, яка знаходиться на веб-сайті Київської міської ради та на стенді Київської міської територіальної виборчої комісії.

 

Голова Київської міської

територіальної виборчої комісії   _______________  В. КОРОЛЬКОВА

                                                                                                               (підпис)

Секретар Київської міської

територіальної виборчої комісії                                   О. ШОКІНА

                                                                                                              (підпис)                 

                              

 

 

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо компенсації виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян з Державного бюджету України з метою недопущення підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу пам’ятки національного значення «Будинок, в якому мешкав видатний авіаконструктор І. Сікорський з родиною» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
  • Про відмову громадянину Поді Юрію Миколайовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у селищі Биківня у Деснянському районі міста Києва (201731269)
  • Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про затвердження міської цільової програми «Запобігання та протидія домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі на 2022-2024 роки»
  • Про внесення змін до договору на право тимчасового довгострокового користування землею на умовах оренди від 29 вересня 1999 року № 79-5-00040 (зі змінами), укладеного між Київською міською радою та приватним підприємством «Фірма «Мисак» (583747429)
  • Про надання громадянину Герговському Ярославу Петровичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лютневій, 19-в у Голосіївському районі міста Києва (490012057)
  • Про передачу громадянину Попову Олександру Миколайовичу у власність земельної ділянки для ведення колективного садівництва на вул. Ентузіастів 9, діл. 23 у Дарницькому районі міста Києва (629792972)
  • Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 29 квітня 2005 року № 85-6-00198 (зі змінами), укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «МОЛОДІЖНИЙ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС «ОБОЛОНЬ» (510247518)
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧИЙ КОМПЛЕКС «МОНІТОР» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для влаштування, експлуатації та обслуговування об'єктів інженерної, транспортної інфраструктури (крім об'єктів дорожнього сервісу) на вул. Електриків, 29-б у