Постанова № 12

Чергові вибори депутатів Київської міської ради та Київського міського голови 25 жовтня 2015 року

КИЇВСЬКА МІСЬКА ВИБОРЧА

КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

23 вересня 2015 р.                                                                                                                      № 12

18 год. 15 хв.

Про реєстрацію кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі від Територіальної організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” в місті Києві на  чергових виборах депутатів Київської міської ради та Київського міського голови 25 жовтня 2015 року

         До Київської міської виборчої комісії 22 вересня 2015 року Територіальна організація ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” в місті Києві подала заяву про реєстрацію кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів Київської міської ради разом з доданими документами для реєстрації кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі на чергових виборах депутатів Київської міської ради та Київського міського голови 25 жовтня 2015 року.

Розглянувши  зазначені документи, Київська міська виборча комісія встановила їх відповідність вимогам Закону України “Про місцеві вибори”.

Враховуючи викладене вище, керуючись частиною 3,статті 4, пунктом 4 частини 5, статті 25, статтею 38, частиною 1 статті 41 Закону України “Про місцеві вибори”,  Київська міська виборча комісія постановляє:

1. Зареєструвати кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів Київської міської ради на чергових виборах депутатів Київської міської ради та Київського міського голови 25 жовтня 2015 року, поданих Територіальною організацією ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” в місті Києві згідно з додатком.

2.  Копію цієї постанови видати представнику Територіальної організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” в місті Києві.

3. Видати   представнику Територіальної організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” в місті Києві посвідчення кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів Київської міської ради.

4. Цю постанову оприлюднити у визначений Київською міською виборчою комісією спосіб.

Голова                                                                          Терещенко М.Б.

Секретар засідання                                                       Тимошенко В.В.

Розширений пошук

  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для розміщення, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії у Голосіївському районі міста Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту у пров. Межовому, 5-А у Подільському районі міста Києва (723367419)
  • Про надання громадянці Борисенко Оксані Іллівні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення колективного садівництва на вул. Садова, 7, ділянка № 2 в обслуговуючому кооперативі «Садово - дачне товариство Оболонь» в Оболонському районі міста Києва (622930121)
  • Про передачу громадянину Грицаєнку Тарасу Петровичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Луговій, 7-а у Солом'янському районі міста Києва (787403279)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КІСТОУН ГРУП» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями, паркінгом та готельно-офісним центром на вул. Сумській у Солом'янському