Постанова № 111

Про реєстрацію довіреною особою кандидата на посаду Київського міського голови  Омельченка Олександра Олександровича

на чергових виборах Київського міського голови 25 жовтня 2020 року

 

До Київської міської територіальної виборчої комісії 27 вересня 2020 року надійшло подання кандидата на посаду Київського міського голови Омельченка Олександра Олександровича на чергових виборах Київського міського голови 25 жовтня 2020 року разом з іншими документами щодо реєстрації Кравченко Юлії Андріївни, Михайловського Владислава Олександровича, Трепова Олександра Ігоровича, Бездольного Олексія Сергійовича, Олефіренка Олександра Володимировича довірених осіб.

Розглянувши зазначені документи Київська міська територіальна виборча комісія встановила їх відповідність вимогам Виборчого кодексу України.

Враховуючи викладене, відповідно до п.4 частини 2 статті 206, частини 3 статті 238, частини 6 статті 238 Виборчого кодексу України, Київська міська територіальна виборча комісія 

постановляє:

1. Зареєструвати довірених осіб кандидата на посаду Київського міського голови Омельченка Олександра Олександровича на чергових виборах Київського міського голови 25 жовтня 2020 року Кравченко Юлію Андріївну, Михайловського Владислава Олександровича, Трепова Олександра Ігоровича, Бездольного Олексія Сергійовича, Олефіренка Олександра Володимировича.

2. Видати посвідчення встановленої форми довіреним особам кандидата на посаду Київського міського голови Омельченка Олександра Олександровича на чергових виборах Київського міського голови 25 жовтня 2020 року Кравченко Юлії Андріївні, Михайловському Владиславу Олександровичу, Трепову Олександру Ігоровичу, Бездольному Олексію Сергійовичу, Олефіренку Олександру Володимировичу.

3. Цю постанову оприлюднити на сторінці Київської міської територіальної виборчої комісії, яка знаходиться на веб-сайті Київської міської ради та на стенді Київської міської територіальної виборчої комісії.

 

Голова Київської міської

територіальної виборчої комісії   _______________  В. КОРОЛЬКОВА

                                                                                                                        (підпис)

Секретар Київської міської

територіальної виборчої комісії                                     О.ШОКІНА

                                                                                                                          (підпис)                                         

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо компенсації виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян з Державного бюджету України з метою недопущення підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу пам’ятки національного значення «Будинок, в якому мешкав видатний авіаконструктор І. Сікорський з родиною» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
  • Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про затвердження міської цільової програми «Запобігання та протидія домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі на 2022-2024 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо занесення об’єктів культурної спадщини міста Києва до Державного реєстру нерухомих пам’яток України
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АРМО ПЛАЗА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування частини цілісного майнового комплексу (підземного складу) у пров. Косогірному, 3-7 у Шевченківському районі міста Києва (483446397)
  • Про розірвання договорів оренди земельних ділянок від 15 грудня 2003 року № 72-6-00128 та від 29 листопада 2005 року № 72-6-00329, укладених між Київською міською радою та благодійним фондом «СОЛОМ'ЯНКА» (395195881)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЮНІТ СІТІ ФІНАНС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Дорогожицькій, 4 у Шевченківському районі міста Києва (334126380)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЛІЛІЯ-МБ» договору оренди земельної ділянки від 21 липня 2006 року № 78-6-00381 (зі змінами) (648460566
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Житлобудінвест» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування господарчого блоку № 2 в літ. «В» з благоустроєм прилеглої території на вул. Ярославів Вал, 21/28 у Шевченківському районі міста Києва (537439151)