Постанова № 11

Чергові вибори депутатів Київської міської ради та Київського міського  голови

25 жовтня 2015

КИЇВСЬКА МІСЬКА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36

ПОСТАНОВА

22вересня 2015р.                                                                                                                    №11

19год.15хв.

Про реєстрацію довірених осіб кандидата на посаду Київського міського голови

            до Київської міської виборчої комісії 22 вересня 2015 року надійшло подання Кличка Віталія Володимировича, кандидата на посаду Київського міського голови на чергових виборах депутатів Київської міської ради та Київського міського голови 25 жовтня 2015 року про реєстрацію довірених осіб разом із доданими документами.

            Розглянувши зазначені документи, Київська міська виборча комісія встановила їх відповідність вимогам Закону України “Про місцеві вибори”

            Враховуючи викладене вище, керуючись п.2,ч.6, ст.25,ч.3, ст.63 Закону України “Про місцеві вибори”, Київська міська виборча комісіям

Постановляє:

Зареєструвати довірених осіб кандидата на посаду Київського міського голови Кличка Віталія Володимировича:

Баласиновича Богдана Олександровича, 18.04,1974 року народження, громадянина України, Радника Київського міського голови, проживає у місті Києві;

Харченко Тамару Андріївну, 25.09.1981 року народження, громадянина України, тимчасово не працює, проживає у місті Києві.

Видати Баласиновичу Б.О. та Харченку Т.А. посвідчення за формою, встановленою Центральною виборчою комісією.

Цю постанову оприлюднити у визначений Київською міською виборчою комісією спосіб.

Голова                                                                                                                                    Терещенко М.Б.

Секретар                                                                                                                     Колієнко В.Г.

Розширений пошук

  • Про присвоєння Комісаренку С.В. звання "Почесний громадянин міста Києва"
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2018 №486/6537 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»
  • Про укладання договорів міни квартир (житлових приміщень) з фізичними особами
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунальних підприємств
  • Про залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про передачу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» в оренду земельної ділянки для реконструкції, експлуатації та обслуговування ПС «Артемівська» на вул. Коперника, 14-а у Шевченківському районі м. Києва (Д-6173)
  • Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Паламарчуку Вадиму Івановичу на вул. Олекси Довбуша, 33 у Дніпровському районі м. Києва для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (619810105)
  • Про надання Автопідприємству Господарського-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель та споруд автопідприємства на вул. Некрасівській, 7 у Шевченківському районі міста Києва 542939596
  • Про передачу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування ПС «Дніпровська» на вул. Промисловій, 5/7 (літ. А) у Голосіївському районі міста Києва (410430453)
  • Про відмову обслуговуючому кооперативу житлово-будівельному кооперативу «Кримська оселя» у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва багатоповерхової житлової забудови на вул. Маршала Тимошенка, 1, 1Б в Оболонському районі м. Києва (300161937)