Транспортна комісія розглянула петицію про забудову над метро “Героїв Дніпра”

Будівля Київської міської ради

Tool items

2294

Транспортна комісія розглянула петицію про забудову над метро “Героїв Дніпра”

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань транспорту, зв'язку та реклами депутати розглянули електронну петицію щодо припинення забудови над станцією метро “Героїв Дніпра”.

Автор звернення Павло Касьяненко зазначає, що станцію метро не укріплюють, а виводять заїзди для паркінгу торговельно-розважального центру. І саме тому ініціатор петиції пропонує припинити будь-які будівельні роботи на “Героїв Дніпра”.

Депутати прийняли до відома відповідне електронне звернення.

“КП “Київський метрополітен” має надати нашій комісії експертний висновок про тріщини на станції метро “Героїв Дніпра”, також має бути висновок про необхідність проведення укріплення ґрунтів, там обов'язково мають міститися дані про те, хто є замовником таких робіт, їх виконавцем та хто проводить технічний нагляд. Наша громада збурена цим будівництвом і ми маємо чітко розділяти причини та наслідки. Наголошую — нас цікавить укріплення та безпека станції метрополітену”, - зазначив член транспортної комісії Максим Борозенець.

Відповідну інформацію КП “Київський метрополітен” має подати у найкоротші терміни робочій групі, яка займається питаннями забудови над станцією метро “Героїв Дніпра”. До цієї робочої групи долучаться депутати від транспортної комісії Прохор Антоненко та Максим Борозенець.

Також постійна комісія Київради з питань транспорту, зв'язку та реклами доручила КП “Київдорсервіс” надати інформацію стосовно стану організації дорожнього руху на період будівництва на Героїв Дніпра.

Петиція щодо припинення забудови над станцією метро “Героїв Дніпра”. набрала 10321 голос, при мінімально необхідних 10000. Із повним текстом звернення можна ознайомитись за посиланням:

https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=4179

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31 січня 2019 року № 8/6664 «Про затвердження Порядку використання Київською міською радою Колонної зали та конференц-зали для проведення заходів»
  • Про внесення змін та доповнень до Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21 вересня 2017 року № 46/3053
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про реорганізацію закладів з надання психіатричної допомоги, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про надання ДЕРЖАВНІЙ УСТАНОВІ «ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд на вул. Святошинській, 27 у Святошинському районі міста Києва (647114166)
  • Про відмову громадянці Білас Мирославі Юріївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Бобринецькій, 115 у Деснянському районі міста Києва (330172928)
  • Про відмову приватному акціонерному товариству «Нові Інжинірингові Технології» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови на вул. Алли Тарасової, 5 у Шевченківському районі міста Києва (702707018)
  • Про приватизацію громадянами Ніколаєвою Світланою Леонідівною, Марудою Катериною Валеріївною, Марудою Микитою Сергійовичем, Троценко Оленою Валеріївною, Троценком Данилом Юрійовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Панорамній, 12 у Голосіївському районі міста Києва (
  • Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Києва автомобільних доріг в мікрорайоні «Жуляни» у Солом’янському районі м. Києва