На одній зі столичних лікарень встановили меморіальну табличку на знак подяки місту Брюссель за значну допомогу Києву у подоланні наслідків російської агресії 

Tool items

Мер міста Брюссель Філіп Клоз та заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко відкрили меморіальну табличку на реабілітаційному корпусі однієї зі столичних лікарень на знак подяки місту Брюссель за облаштування сучасного реабілітаційного відділення для українських Захисників та Захисниць та всебічну підтримку Києва у подоланні наслідків російської агресії.

Мер Брюсселя Філіп Клоз зауважив, що для нього це дуже емоційний момент, оскільки з початку повномасштабного вторгнення росії на територію України влада Брюсселю одразу відреагувала і захотіла допомогти.

«З початку повномасштабного вторгнення росії на територію України одразу ж дуже сильно хотів приїхати до України з допомогою. І найперша допомога, яку ми змогли надати це, звичайно, була підтримка в медичній сфері. Оскільки кількість поранених вже тоді була дуже велика. На початку 2022 року ми сподівались хоч якимось чином підтримати Україні у медичній сфері, та приїхали до Києва. Завдяки професіоналізму медичного персоналу Києва було знайдено порозуміння з нашими лікарями з Брюсселю. Ті потреби, які мала на той час київська лікарня, були почуті у Брюсселі. Ми об'єднали різні фонди, щоб заручитись підтримкою та придбати необхідне медичне обладнання, яке передано Києву. На своєму прикладі місто Брюссель показує всім європейським містам, що кожен має щось вкладати заради допомоги Україні. Сподіваюсь, що наша співпраця між містами буде набагато довшою та міцнішою в майбутньому», – наголосив Філіп Клоз.

Як зазначив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, Київ вдячний Брюсселю за постійну та значну допомогу та підтримку, яку столиця України отримує з часу повномасштабного вторгнення росії.

«Брюссель докладає над свої зусилля, щоб допомогти Києву та Україні. Це пряма інвестиція у наш захист. Міська влада та мешканці столиці Бельгії безперервно надають нам гуманітарну допомогу та всебічну підтримку. Зокрема налагоджено пряму співпрацю Київської міської лікарні з госпіталем Брюсселю щодо реабілітації наших поранених Захисників та Захисниць. Левова частка медичного обладнання київської лікарні придбана за кошти Брюсселю. Крім цього, наші медики перебувають на постійному зв’язку з брюссельськими колегами та переймають кращі практики. Завдяки цьому ми побачили унікальну історію коли наші військові успішно реабілітуються після найважчих бойових поранень. Співпраця Києва та Брюсселю буде зміцнюватись й надалі у час війни та згодом після української перемоги», – додав Володимир Бондаренко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про продаж земельної ділянки на вул. Бориспільській, 13 у Дарницькому районі м. Києва ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ФАРМАЦЕВТИЧНА ФІРМА «ДАРНИЦЯ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (381127271)
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про звернення Київської міської ради до Комплексу відпочинку «Пуща-водиця» Державного управління справами щодо відмови від права постійного користування на земельну ділянку з кадастровим номером 8000000000:78:318:0003 на вул. Вишгородська, 150 у Оболонському районі міста Києва
  • Про зміну назви комунального підприємства «ЛІК» м. Києва» та реорганізацію шляхом приєднання комунального підприємства «МІСЬКИЙ МАГАЗИН» виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про передачу громадянину Янковському Ігорю Івановичу та громадянці Кришталь Інні Іванівні у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Орхідейній, 92 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДОВО-ДАЧНИЙ КООПЕРАТИВ «ОРХІДЕЯ-3») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (539827998)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕМБЕР РІАЛ ЕСТЕЙТ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування офісного комплексу на вул. Васкула Ореста, 13 у Святошинському районі міста Києва (656404484)
  • Про передачу громадянину Ференцю Олександру Борисовичу земельної ділянки в оренду для обслуговування об’єктів транспортної інфраструктури (заїзди, виїзди) (крім об’єктів дорожнього сервісу) на вул. Івана Огієнка, 15 у Солом'янському районі міста Києва (798258392)
  • Про передачу громадянці Москаленко Ірині Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Бобринецькій, 40б у Деснянському районі міста Києва (555327054)
  • Про передачу громадянину Школьному Олександру Вікторовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Береста Олексія, 8а у Святошинському районі міста Києва (433273183)