Місто залучить фахівців науково-дослідного інституту для дослідження стану будівельних конструкцій на Поштовій площі

Tool items

Місто залучить фахівців науково-дослідного інституту для дослідження стану будівельних конструкцій на Поштовій площі. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Питання Поштової площі перебуває на постійному контролі міста. Воно багатогранне, адже включає в себе низку аспектів – історичну, культурну, архітектурну, а також безпекову складову. Щоб завершити будівництво та музеєфікувати знайдені пам’ятки, необхідна активна спільна робота міста, міських служб та державних органів, насамперед Міністерства культури та інформаційної політики», – наголосив Валентин Мондриївський.

За його словами, всі будівельні роботи на об’єкті були зупинені у 2017 році, тому зараз фахівці науково-дослідного інституту мають перевірити стан будівельних конструкцій.

Валентин Мондриївський додав, що місто активізує діяльність робочої групи з розробки плану дій із завершення реконструкції транспортної розв’язки на Поштовій площі у Подільському районі з урахуванням пам’ятки національного значення.

«Місто готове відновити роботи на Поштовій площі, щойно будуть зняті обмеження. Із відповідними пропозиціями міська влада неодноразово зверталася і до Уряду та Верховної ради, і до Інституту археології НАН України», – сказав заступник голови КМДА.

Він зазначив, що за даними КП «Київський метрополітен» ситуація на Поштовій площі ніяк не загрожує станції метро. Фахівці метрополітену проводили обстеження та встановили, що станція «Поштова площа», та перегінні тунелі, що примикають до неї, перебувають у належному технічному стані. Ризиків підтоплення та необхідності закриття станції на ремонт немає.

Нагадаємо, що під час робіт виявили археологічні знахідки – дерев’яні споруди середньовічного Києва ХІ-ХІІІ сторіччя. У зв’язку з цим усі будівельні роботи на об’єкті були, відповідно до припису Департаменту культури від 10.07.2017 № 403.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про звернення Київської міської ради до Комплексу відпочинку «Пуща-водиця» Державного управління справами щодо відмови від права постійного користування на земельну ділянку з кадастровим номером 8000000000:78:318:0003 на вул. Вишгородська, 150 у Оболонському районі міста Києва
  • Про зміну назви комунального підприємства «ЛІК» м. Києва» та реорганізацію шляхом приєднання комунального підприємства «МІСЬКИЙ МАГАЗИН» виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про проведення перевірки належного виконання умов договорів оренди, позички та охоронних договорів укладених щодо комунального майна територіальної громади міста Києва, здійснення контролю за використанням такого майна, орендарем чи користувачем (позичальником) якого є релігійні організації (об’єднання), керівний центр (управління) яких
  • Про особливості звільнення самовільно зайнятих та самовільно забудованих релігійними організаціями (об’єднаннями), керівний центр (управління) яких знаходиться за межами України в державі, яка законом визнана такою, що здійснила військову агресію проти України та/або тимчасово окупувала частину території України, чи які мають канонічні та
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ВИРОБНИЧОМУ ЦЕНТРУ «ЄВРОДІМ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для розміщення, обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (заїзди/виїзди) на перетині вулиць Старонаводницької та Лаврської у Печерському районі міста Києва (
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГІЛЬДІЯ НЕРУХОМОСТІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (заїзди/виїзди) на просп. Валерія Лобановського, 116 у Голосіївському районі міста Києва (776473016)
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГІЛЬДІЯ НЕРУХОМОСТІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (заїзди/виїзди) на просп. Відрадному, 105 у Солом'янському районі міста Києва (472013612)
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГІЛЬДІЯ НЕРУХОМОСТІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (заїзди/виїзди) на просп. Відрадному, 105 у Солом'янському районі міста Києва (572001061)
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВЕСТ ОЙЛ ГРУП» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (заїзди/виїзди) на вул. Академіка Заболотного, 174-а у Голосіївському районі міста Києва (370188786)