Система “VlasCom”: доступ до бази договорів оренди нерухомого майна Києва буде спрощено

Tool items

2147

Система “VlasCom”: доступ до бази договорів оренди нерухомого майна Києва буде спрощено

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли вцілому рішення “Про запровадження та безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва програмного комплексу “VlasCom”.

Відповідна система допоможе автоматизувати роботу постійної комісії Київради з питань власності. Зокрема, за допомогою “VlasCom” в онлайн-режимі можна буде зазначати результати розгляду орендних питань та автоматично формувати тексти протоколів засідань, використовуючи занесену в систему інформацію.

Зокрема буде формуватися база даних усіх орендних договорів, укладених, продовжених або змінених рішеннями постійної комісії Київради з питань  власності. Таким чином, можна буде отримати вільний і цілодобовий доступ до бази даних договорів оренди нерухомого майна столиці. Окрім того, доступними будуть усі питання порядку денного, які стосуються оренди і розглядаються на профільній комісії.

“VlasCom”– це відповідь на виклики сучасного цифрового світу. Про технології big data знають те, що вони дозволяють прогнозувати схильності споживачів і вибудовувати завдяки цьому більш успішні маркетингові стратегії. Якщо ці технології використати у сфері державного управління, вони здатні революціонізувати наше з вами уявлення про те, як можна здійснювати контроль і аудит за процесами управління майном у столиці. “VlasCom” саме про це. Аудитором може стати кожен киянин. Кожен зможе досліджувати, аналізувати і робити висновки — доступ до ресурсів системи (крім персональних та контактних даних орендарів) буде публічним”, - пояснив ініціатор відповідного рішення, депутат Київради Леонід Антонєнко.

У перспективі система “VlasCom” надасть можливість стежити за динамікою розірвань договорів, вартістю оренди, а також надаватиме дані про затребуваність нерухомості в столиці.

Запровадження у столиці програмного комплексу “VlasCom” підтримали 94 депутати.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо проведення пленарних засідань Київської міської ради та її органів в режимі онлайн
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 4/8174 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження Параметрів громадського бюджету на 2021 рік
  • Про внесення змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки, затвердженою рішенням Київської міської ради від 14 листопада 2019 року № 222/7795
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018–2020 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 21 грудня 2017 року№ 1042/4049
  • Про внесення змін до Міської цільової програми «Здоров’я киян» на 2020 – 2022 роки
  • Про відмову громадянину Боднару Дмитру Миколайовичу в передачі у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. 5-му Садовому, 27 у Деснянському районі міста Києва (568527995)
  • Про відмову в передачі громадянці Литвиненко Ользі Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Квітучій, 19 у Голосіївському районі міста Києва (667092714)
  • Про приватизацію громадянками Матковською Іриною Павлівною та Матковською Іриною Володимирівною земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Лисичанському, 5 у Солом'янському районі міста Києва (228766832)
  • Про передачу громадянину Бєлову Олександру Олексійовичу, члену громадської організації «Садівницьке товариство «Фронтовик» Солом’янського району міста Києва у приватну власність земельної ділянки для ведення колективного садівництва на вул. Медовій, 190 у Солом'янському районі міста Києва (740952273)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування котельні на вул. Дегтярівській, 15 у Шевченківському районі міста Києва (524741484)