На цільову програму “Молодь та спорт столиці” на 2016-2018 необхідно 1,29 млрд грн

Будівля Київської міської ради

Tool items

1705

На цільову програму “Молодь та спорт столиці” на 2016-2018 необхідно 1,29 млрд грн

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім'ї, молоді та спорту депутати погодили затвердження міської комплексної цільової програми “Молодь та спорт столиці”.

Відповідна програма складається із двох підпрограм:
- Міська цільова програма підтримки молоді на 2016-2018 роки
- Міська цільова програма “Київ спортивний” на 2016-2018 роки

Всього для виконання програми на три роки потрібно 1,29 млрд грн, з них на “Київ спортивний” - 1,11 млрд грн, а на реалізацію Програми підтримки молоді — 185 млн грн. Основне фінансування надходитиме з міського бюджету. Програма пройшла обговорення за участю спортивних федерацій міста та молодіжного активу столиці.

Програма підтримки молоді передбачає зменшення чисельності молодих безробітних щорічно приблизно на 500-600 осіб, проведення заходів із працевлаштування та особистісного розвитку для молоді з функціональними обмеженнями, організацію загальноміських заходів що спрямовані на всебічний розвиток молодих людей.

“Особливу увагу ми приділятимемо розвитку неформальної освіти, яка широко розповсюджена в Європі. Серед пріоритетних завдань і організація дозвілля молодих людей. Наразі в столиці вже функціонує понад півтори сотні клубів за місцем проживання, які мають різні функціональні напрямки. Їх щомісяця відвідують більше 18 тисяч дітей та молоді. Також передбачено відродження національно-патріотичного виховання, розвиток молодіжного волонтерського руху, залучення молоді до державної служби та служби в органах місцевого самоврядування”, — зазначила голова постійної комісії Київради з питань освіти, науки, сім'ї, молоді та спорту Ганна Старостенко.

Основною метою програми “Київ спортивний” є підтримка дитячого, дитячо-юнацького, резервного спорту та спорту вищих досягнень, проведення фізкультурно-масових заходів, створення умов для занять спортом осіб з обмеженими фізичними можливостями, розвиток спортивної інфраструктури столиці.

“Наразі відбувається відновлення столичного велотреку, будуються велодоріжки. Протягом двох останніх років відкрито понад сотню спортивних майданчиків, модернізуються стадіони та спортивні площадки. Водночас більшість існуючих спортивних об'єктів потребують суттєвого вдосконалення та капітальних ремонтів. Більша частина коштів піде саме на це”, — зауважив заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради (КМДА) – начальник управління молоді та спорту Олексій Трофимов.

Депутати профільної комісії одноголосно підтримали міську комплексну цільову програму “Молодь та спорт столиці” на 2016-2018 роки та прийняли рішення звернутися до постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку щодо збільшення фінансування програм патріотичного виховання на 4,79 млн грн.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про присвоєння Комісаренку С.В. звання "Почесний громадянин міста Києва"
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2018 №486/6537 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»
  • Про укладання договорів міни квартир (житлових приміщень) з фізичними особами
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунальних підприємств
  • Про залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Гаврилцю Роману Володимировичу поблизу Лисогірського узвозу, 29а у Голосіївському районі м. Києва для будівництва жилого будинку, господарських будівель і споруд К-38867
  • Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі "МАЯК ОБОЛОНІ" в урочищі "Оболонь", біля затоки "Верблюд" в Оболонському районі м. Києва для розміщення, експлуатації та обслуговування об'єктів
  • Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Гаврилцю Роману Володимировичу поблизу Лисогірського узвозу, 29а у Голосіївському районі м. Києва для будівництва жилого будинку, господарських будівель і споруд К-38866
  • Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Гаврилцю Роману Володимировичу на Лисогірському узвозі у Голосіївському районі м. Києва для будівництва жилого будинку, господарських будівель і споруд К-38972
  • Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Гаврилцю Роману Володимировичу на Лисогірському узвозі у Голосіївському районі м. Києва для будівництва жилого будинку, господарських будівель і споруд К-38974