Михайло Терентьєв розповів, як розв'язати нагальні питання разом з депутатом

Tool items

351

Існує механізм взаємодії місцевих депутатів та мешканців Києва, який призводить до реального розв'язання нагальних питань. 

Депутат Київської міської ради, голова Постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайло Терентьєв розповів детальний алгоритм взаємодії на прикладі заміни вікон у під’їздах багатоповерхівки.

«Перш за все, створюється ініціативна група, яка виявляє проблемні питання для нормального функціонування свого будинку. Обґрунтоване та підписане колективне звернення відправляється на ім’я обраного мешканцями депутата у паперовій формі або в електронному вигляді», – зазначив Михайло Терентьєв.

«Далі депутат надсилає своє звернення до міського голови Віталія Кличка та інших структурних підрозділів КМДА. Після опрацювання вказаного звернення та підтвердження реальної потреби у заміні вікон виділяються кошти з міського бюджету для проведення відповідних робіт», – підкреслив Михайло Терентьєв. 

На останок, депутат додав, що реальне прагнення обох сторін досягти бажаного не словом, а ділом, чітка постановка мети, та повний поетапний розбір алгоритму подальших дій, зможуть привести до гарантованого результату.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31 січня 2019 року № 8/6664 «Про затвердження Порядку використання Київською міською радою Колонної зали та конференц-зали для проведення заходів»
  • Про внесення змін та доповнень до Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21 вересня 2017 року № 46/3053
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про реорганізацію закладів з надання психіатричної допомоги, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про надання ДЕРЖАВНІЙ УСТАНОВІ «ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд на вул. Святошинській, 27 у Святошинському районі міста Києва (647114166)
  • Про відмову громадянці Білас Мирославі Юріївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Бобринецькій, 115 у Деснянському районі міста Києва (330172928)
  • Про відмову приватному акціонерному товариству «Нові Інжинірингові Технології» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови на вул. Алли Тарасової, 5 у Шевченківському районі міста Києва (702707018)
  • Про приватизацію громадянами Ніколаєвою Світланою Леонідівною, Марудою Катериною Валеріївною, Марудою Микитою Сергійовичем, Троценко Оленою Валеріївною, Троценком Данилом Юрійовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Панорамній, 12 у Голосіївському районі міста Києва (
  • Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Києва автомобільних доріг в мікрорайоні «Жуляни» у Солом’янському районі м. Києва