Київрада затвердила детальний план території Биківні

Tool items

Київрада затвердила детальний план території Биківні

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили детальний план території селища Биківня у Деснянському районі столиці.

Первинно проект детального плану території Биківні охоплював 416 га, тобто всю територію селища. Проте, після врахування зауважень та пропозицій від громадськості, висловлених під час обговорення проекту, площу, яку охоплює ДПТ, зменшено більше, ніж удвічі – до 176 га.

Згідно з презентованим документом, у селищі Биківня передбачено 226 земельних ділянок для сімей загиблих бійців АТО, для сімей загиблих Героїв Небесної Сотні, для воїнів-афганців та для паралімпійців. Для них детальним планом території заплановано будівництво малоповерхових (3-4 поверхи) житлових будинків.

У детальному плані території селища Биківня не передбачається вирубка 200 гектарів Биківнянського лісу. Зведення житла планується лише на існуючих ділянках промислового та комунально-складського призначення, а також на ділянках, що не вкриті лісом. Зберігається існуючий гаражно-будівельний кооператив “Радист”.

Також для зазначених категорій громадян та жителів Биківні, відповідно до презентованого проекту ДПТ, передбачена реконструкція школи, будівництво двох дитячих садочків, поліклініки з підстанцією невідкладної допомоги, нових доріг, гідровузла з насосною станцією та очисних споруд дощової каналізації.

87 депутатів підтримали зазначений проект рішення.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про оздоровлення дітей, які проживають в мікрорайоні «Пирогів» у Голосіївському районі м. Києва біля полігону по захороненню твердих побутових відходів (ТПВ) №1 та полігону по захороненню великогабаритних і будівельних відходів (ВБВ) № 6
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про схвалення участі комунального підприємства «Київпастранс» у проекті «Київська міська мобільність»
  • Про зміну найменування комунального некомерційного підприємства «Київський міський центр громадського здоров’я» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про поновлення кооперативу по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів «Кооперативна-2» договору оренди земельної ділянки від 01 березня 2005 року № 75-6-00172 (зі змінами) (320537848)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування спортивної зони на вул. Тростянецькій, 60 у Дарницькому районі міста Києва (672893922)
  • Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 01 листопада 2017 року № 1173, укладеного між Київською міською радою та Грищенко Світланою Григорівною (354775097)
  • Про передачу громадянці Шульзі Олені Юріївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Підбірному, 12-о у Голосіївському районі міста Києва (322732836)
  • Про надання спеціалізованому водогосподарському комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київводфонд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для експлуатації та обслуговування бюветного комплексу на вул.