Київрада затвердила детальний план території Биківні

Tool items

Київрада затвердила детальний план території Биківні

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили детальний план території селища Биківня у Деснянському районі столиці.

Первинно проект детального плану території Биківні охоплював 416 га, тобто всю територію селища. Проте, після врахування зауважень та пропозицій від громадськості, висловлених під час обговорення проекту, площу, яку охоплює ДПТ, зменшено більше, ніж удвічі – до 176 га.

Згідно з презентованим документом, у селищі Биківня передбачено 226 земельних ділянок для сімей загиблих бійців АТО, для сімей загиблих Героїв Небесної Сотні, для воїнів-афганців та для паралімпійців. Для них детальним планом території заплановано будівництво малоповерхових (3-4 поверхи) житлових будинків.

У детальному плані території селища Биківня не передбачається вирубка 200 гектарів Биківнянського лісу. Зведення житла планується лише на існуючих ділянках промислового та комунально-складського призначення, а також на ділянках, що не вкриті лісом. Зберігається існуючий гаражно-будівельний кооператив “Радист”.

Також для зазначених категорій громадян та жителів Биківні, відповідно до презентованого проекту ДПТ, передбачена реконструкція школи, будівництво двох дитячих садочків, поліклініки з підстанцією невідкладної допомоги, нових доріг, гідровузла з насосною станцією та очисних споруд дощової каналізації.

87 депутатів підтримали зазначений проект рішення.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»