Київрада затвердила детальний план території Биківні

Tool items

Київрада затвердила детальний план території Биківні

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили детальний план території селища Биківня у Деснянському районі столиці.

Первинно проект детального плану території Биківні охоплював 416 га, тобто всю територію селища. Проте, після врахування зауважень та пропозицій від громадськості, висловлених під час обговорення проекту, площу, яку охоплює ДПТ, зменшено більше, ніж удвічі – до 176 га.

Згідно з презентованим документом, у селищі Биківня передбачено 226 земельних ділянок для сімей загиблих бійців АТО, для сімей загиблих Героїв Небесної Сотні, для воїнів-афганців та для паралімпійців. Для них детальним планом території заплановано будівництво малоповерхових (3-4 поверхи) житлових будинків.

У детальному плані території селища Биківня не передбачається вирубка 200 гектарів Биківнянського лісу. Зведення житла планується лише на існуючих ділянках промислового та комунально-складського призначення, а також на ділянках, що не вкриті лісом. Зберігається існуючий гаражно-будівельний кооператив “Радист”.

Також для зазначених категорій громадян та жителів Биківні, відповідно до презентованого проекту ДПТ, передбачена реконструкція школи, будівництво двох дитячих садочків, поліклініки з підстанцією невідкладної допомоги, нових доріг, гідровузла з насосною станцією та очисних споруд дощової каналізації.

87 депутатів підтримали зазначений проект рішення.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15 квітня 2022 року №4571/4612 "Про особливості перейменування об'єктів міського підпорядкування, назви яких пов'язані з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами), під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022
  • Про відновлення роботи автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності
  • Про деякі питання надання комунальних послуг ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» в місті Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про відмову громадянину Денисенку Денису Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Голосіївському районі міста Києва (663450129)
  • Про надання громадянину Угринюку Тарасу Богдановичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Тепличній у Святошинському районі міста Києва (330131494)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»