Київрада має намір звернутися до Президента України щодо недопущення політичних переслідувань

Будівля Київської міської ради

Tool items

650

Київрада має намір звернутися до Президента України щодо недопущення політичних переслідувань 

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків депутати підтримали проєкт звернення до Президента України щодо недопущення політичних переслідувань. 

Зокрема Київрада планує закликати Володимира Зеленського припинити переслідування та репресивні заходи щодо п’ятого Президента Петра Порошенка, громадських лідерів, волонтерів, військовослужбовців, активістів Євромайдану. Депутати переконані, що це руйнує імідж України та глави держави на міжнародній арені. 

«Ми категорично засуджуємо спроби вибіркового правосуддя, які здійснюються щодо п’ятого Президента України Петра Порошенка. Саме за його президентства країна підписала Угоду про Асоціацію з Європейським Союзом, чим закріпила своє історичне право бути частиною цивілізованої Європи. Тим самим ми зголосилися поділяти європейські цінності, зокрема повагу до демократичних принципів, верховенства Закону, прав та основних свобод людини. Але відверте політичне цькування Петра Порошенка не має нічого спільного зі справедливістю і демократією. Так само нічого спільного зі встановленням справедливості немає і в провадженнях, які ведуться щодо громадських лідерів та активістів Євромайдану», - наголосив депутат Київради Тарас Криворучко. 

Відтак, депутати Київради хочуть привернути увагу Президента до проблеми політичних переслідувань і дослухатися до численних звернень міжнародних партнерів України та світової громадськості, які вважають, що невмотивовані і упередженні переслідування, — це дискредитація України.

«Ми впевнені, що у час світової економічної кризи та боротьби з пандемією коронавірусу, українці чекають від влади кропіткої щоденної праці на благо України та українців, а не повернення до часів Януковича», - резюмував Тарас Криворучко. 

Відповідне звернення Київської міської ради до Президента України щодо недопущення політичних переслідувань депутати мають розглянути на найближчому пленарному засіданні.

-A A +A

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року №459/6510 «Про затвердження міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019 - 2021 роки»
  • Про затвердження Київської міської цільової програми контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на 2020 – 2022 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про погодження призначення Усова К. Г. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про погодження призначення Прокопіва В. В. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про надання громадянину Кунаху Олександру Григоровичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Деснянському районі міста Києва (370159910)
  • Про відмову громадянину Журавлю Юрію Івановичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в селищі Биківня у Деснянському районі міста Києва (685340117)
  • Про відмову громадянину Вакуленку Максиму Сергійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва індивідуального гаража на вул. Коцюбинського, 22 у Дарницькому районі міста Києва (560601187)
  • Про відмову громадянці Коровчук Валентині Іванівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для сільськогосподарського виробництва на вул. Пухівській у Деснянському районі міста Києва (754790019)
  • Про відмову громадянину Ковтонюку Віталію Івановичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для індивідуального садівництва на вул. Соборній у Дарницькому районі міста Києва (320198305)