Київрада має намір звернутися до Президента України щодо недопущення політичних переслідувань

Будівля Київської міської ради

Tool items

467

Київрада має намір звернутися до Президента України щодо недопущення політичних переслідувань 

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків депутати підтримали проєкт звернення до Президента України щодо недопущення політичних переслідувань. 

Зокрема Київрада планує закликати Володимира Зеленського припинити переслідування та репресивні заходи щодо п’ятого Президента Петра Порошенка, громадських лідерів, волонтерів, військовослужбовців, активістів Євромайдану. Депутати переконані, що це руйнує імідж України та глави держави на міжнародній арені. 

«Ми категорично засуджуємо спроби вибіркового правосуддя, які здійснюються щодо п’ятого Президента України Петра Порошенка. Саме за його президентства країна підписала Угоду про Асоціацію з Європейським Союзом, чим закріпила своє історичне право бути частиною цивілізованої Європи. Тим самим ми зголосилися поділяти європейські цінності, зокрема повагу до демократичних принципів, верховенства Закону, прав та основних свобод людини. Але відверте політичне цькування Петра Порошенка не має нічого спільного зі справедливістю і демократією. Так само нічого спільного зі встановленням справедливості немає і в провадженнях, які ведуться щодо громадських лідерів та активістів Євромайдану», - наголосив депутат Київради Тарас Криворучко. 

Відтак, депутати Київради хочуть привернути увагу Президента до проблеми політичних переслідувань і дослухатися до численних звернень міжнародних партнерів України та світової громадськості, які вважають, що невмотивовані і упередженні переслідування, — це дискредитація України.

«Ми впевнені, що у час світової економічної кризи та боротьби з пандемією коронавірусу, українці чекають від влади кропіткої щоденної праці на благо України та українців, а не повернення до часів Януковича», - резюмував Тарас Криворучко. 

Відповідне звернення Київської міської ради до Президента України щодо недопущення політичних переслідувань депутати мають розглянути на найближчому пленарному засіданні.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про погодження призначення Харченка О.В. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про окремі питання соціального захисту постраждалих внаслідок надзвичайної ситуації, яка склалася внаслідок руйнування житлового будинку № 1/5 на вул. Соломії Крушельницької у Дарницькому районі міста Києва
  • Про створення комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 327 Деснянського району міста Києва»
  • Про визначення Акціонерного товариства «Комерційний Індустріальний Банк» уповноваженим банком за кредитними договорами, укладеними відповідно до Положення про порядок фінансово-кредитної підтримки молодих сімей та одиноких молодих громадян на будівництво (реконструкцію) житла в місті Києві
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 3/8173 «Про затвердження списку присяжних Оболонського районного суду міста Києва»
  • Про відмову громадянину Кіященку Дмитру Сергійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Толочанській у Деснянському районі міста Києва (635650187)
  • Про відмову громадянину Ричку Роману Андрійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Волошковому, 7 у Деснянському районі міста Києва (201846027)
  • Про відмову громадянці Слободенюк Марині Миколаївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Моложанській у Деснянському районі міста Києва (459010296)
  • Про відмову громадянину Рукомеді Володимиру Георгійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лермонтова у Дарницькому районі міста Києва (669010117)
  • Про надання громадянці Коломойцевій Любові Іванівні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного садівництва на вул. Медовій, 195 у Солом'янському районі міста Києва (350190262)