Громадські проекти підтримали понад 50 тисяч киян

Tool items

3446

Громадські проекти підтримали понад 50 тисяч киян

Голосування за проекти громадського бюджету офіційно завершено. Вподобані ініціативи підтримали 50814 осіб. Наразі потрапили на фінансування 62 проекти.

“У трійці лідерів проекти “Відкрита політехнічна лабораторія “Lampa”, “Освітлення вул. Центральної”, “Суспільна платформа Колізей КПІ”. Найбільше проектів, які претендують на реалізацію цьогоріч, містяни підтримали у Подільському й Дніпровському районах — по 11 ініціатив, 10 проектів у Солом'янському, по 6 проектів у Шевченківському та Дарницькому районах. А от у Печерському жоден проект не ввійшов до категорії лідерів”, - зазначив керуючий справами секретаріату Київради Ігор Хацевич.

“Київ є лідером і, так би мовити, живою лабораторією нових технологій співпраці міської влади та громади. Для розвитку демократичного, ефективного та процвітаючого суспільства — це невід'ємна частина. І особливо приємно, що громада готова діяти і брати на себе відповідальність. Про це свідчать факти. Приміром, нижній поріг голосів за проекти, які претендують на фінансування у Києві — майже 800, у той час у Львові всього лише 20 голосів. У нас 17 проектів, які набрали більше 1000 голосів, у тому ж таки Львові був лише один”, - говорить керівник Центру розвитку інновацій НаУКМА Сергій Лобойко.

На пілотне впровадження у 2017 році Київ виділив 50 млн грн (до 1 млн грн на 1 проект). Влада, громадськість та автори проектів єдині: наразі справа за втіленням проектів. Ініціативи, які набрали найбільшу кількість голосів мають реалізувати до кінця року.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про присвоєння Комісаренку С.В. звання "Почесний громадянин міста Києва"
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2018 №486/6537 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»
  • Про укладання договорів міни квартир (житлових приміщень) з фізичними особами
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунальних підприємств
  • Про залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)