У Києві за минулу добу виявили 1 417 хворих на коронавірус

Tool items

141

У Києві за минулу добу виявили 1 417 хворих на коронавірус. 45 людей померли. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу.

За статистикою усього за період пандемії у столиці 3 701 летальних випадків від вірусу. Підтверджених випадків захворювання на сьогодні вже 170 517. Одужало минулої доби 476 людей. Загалом коронавірус подолали 108 732 киян.

Найбільше випадків захворювання виявили в Дарницькому районі – 318, у Деснянському – 228 та в Дніпровському районі – 159 випадків.

Додамо, що дотримання трьох простих правил протиепідемічної безпеки – дотримання дистанції, носіння маски та користування санітайзерами – врятує ваше життя.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо внесення до Конституційного Суду України конституційного подання про визнання таким, що не відповідає Конституції України пункту 1-1 частини
  • Про затвердження Концепції по ліквідації карантинних бур'янів у місті Києві
  • Про припинення повноважень депутата Київської міської ради Петрівської Л.С.
  • Про затвердження Порядку формування та затвердження списків присяжних районних судів міста Києва
  • Про затвердження Порядку обрання представників громадськості до складу поліцейських комісій територіальних органів поліції міста Києва