Політика сталого розвитку першочергово формується екологічною просвітою населення

Tool items

Розвиток екологічної свідомості населення є однією з цілей екологічної політики Києва.

Про це зазначила депутатка Київської міської ради, членкиня постійної комісії з питань екологічної політики Юлія Лимар.

За словами депутатки, необхідно спільними зусиллями формувати екологічну свідомість населення та запроваджувати комплекс освітніх і просвітніх заходів щодо роз’яснення нагального питання збереження екології.

«У столичних школах запроваджено ряд заходів щодо формування екологічної свідомості дітей з метою збереження довкілля. Важливо, щоб еколого-освітній напрям роботи був підтриманий на загальнодержавному рівні. Водночас необхідно починати з невеликих кроків – привчитися сортувати сміття вдома та віддавати непотрібний одяг на вторинну переробку. З таких побутових речей формується глобальна екологічна свідомість населення. У сучасному світі кожна людина має боротися за чисте повітря, воду та екологію», – зазначила Юлія Лимар.

Депутатка додала, що необхідно спільними зусиллями боротися зі світовим екологічним колапсом, який спричинено халатним людським ставленням до природи та глобальним потеплінням.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про відмову громадянину Марченку Сергію Сергійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку у с. Биківня у Деснянському районі міста Києва (422015852)
  • Про відмову громадянці Данько Ірині Владиславівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва на вул. Закарпатській, 15 у Голосіївському районі міста Києва (533401840)
  • Про відмову громадянину Рукомеді Володимиру Георгійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку у селищі Биківня у Деснянському районі міста Києва (201683671)
  • Про надання ОБ'ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «КЛЕН.» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирного житлового будинку та прибудинкової території на вул. Драгоманова, 14-а у Дарницькому районі міста Києва (536039762)
  • Про відмову громадянину Мосичу Вадиму Андрійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд поблизу вул. Залежної у Голосіївському районі міста Києва (201272884)