Політика сталого розвитку першочергово формується екологічною просвітою населення

Tool items

Розвиток екологічної свідомості населення є однією з цілей екологічної політики Києва.

Про це зазначила депутатка Київської міської ради, членкиня постійної комісії з питань екологічної політики Юлія Лимар.

За словами депутатки, необхідно спільними зусиллями формувати екологічну свідомість населення та запроваджувати комплекс освітніх і просвітніх заходів щодо роз’яснення нагального питання збереження екології.

«У столичних школах запроваджено ряд заходів щодо формування екологічної свідомості дітей з метою збереження довкілля. Важливо, щоб еколого-освітній напрям роботи був підтриманий на загальнодержавному рівні. Водночас необхідно починати з невеликих кроків – привчитися сортувати сміття вдома та віддавати непотрібний одяг на вторинну переробку. З таких побутових речей формується глобальна екологічна свідомість населення. У сучасному світі кожна людина має боротися за чисте повітря, воду та екологію», – зазначила Юлія Лимар.

Депутатка додала, що необхідно спільними зусиллями боротися зі світовим екологічним колапсом, який спричинено халатним людським ставленням до природи та глобальним потеплінням.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування бульвару у Печерському районі міста Києва
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, експлуатації та обслуговування комплектної трансформаторної підстанції на перетині вул. Свято-Георгіївської та пров. Кучанського у Деснянському районі міста Києва (
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 27 грудня 2012 року № 75-6-00572 (458050037)
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 26 жовтня 2012 року № 75-6-00561 (638810529)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Тростянецькій, 8-б у Дарницькому районі