У Києві відкриють ще 3 будинки сімейного типу

Tool items

У Києві відкриють ще 3 будинки сімейного типу 

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати внесли зміни до міської цільової програми «Діти. Сім’я. Столиця на 2019-2021 роки».

Відповідно до рішення, у Києві відкриють ще 3 дитячих будинки сімейного типу. Наразі в столиці функціонує вже 30 дитячих будинків сімейного типу. У березні цього року 3 службові квартири в новобудовах було передано районним у місті Києві державним адміністраціям для відкриття нових дитячих будинків сімейного типу, в кожному з яких виховуватиметься від 5 до 10 посиротілих дітей.

«Одним з головних завдань міської влади є забезпечення права кожної дитини, яка залишилась без батьків, на виховання в сім'ї. Адже сьогодні в столиці 2390 дітей мають статус дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування. Із них 90% влаштовані до сімейних форм виховання (опіка, прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейного типу). Відкриття ще трьох дитячих будинків сімейного типу в столиці дасть можливість більшій кількості дітей реалізувати своє право на проживання і виховання у сімейному оточенні», - зазначила голова постійної комісії Київради з питань освіти Ганна Старостенко. 

Для облаштування 3 будинків сімейного типу місто передбачило 6,9 мільйонів гривень. 

Рішення підтримали 69 депутатів Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади міста Києва захисних споруд цивільного захисту, які перебувають у державній власності
  • Про розмір кошторисної заробітної плати, що враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів, які споруджуються із залученням коштів бюджету міста Києва, коштів комунальних підприємств, установ та організацій 
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві» 
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2025 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2024–2026 роки
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості переслідування опозиції, військових і представників органів місцевого самоврядування
  • Про застосування статті 50 Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 до рішення Київської міської ради від 05.12.2024 № 416/10224 «Про внесення змін до міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2025-2027 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 20 квітня 2017 року № 241/2463 «Про затвердження Порядку набуття прав на землю із земель комунальної власності у місті Києві»
  • Про надання комунальному некомерційному підприємству «Клінічний заклад з надання психіатричної допомоги «ПСИХІАТРІЯ» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд диспансеру на вул. Олекси Тихого, 95 у Солом’
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі індивідуального теплового пункту на вул. Миколи Шепелєва, 13/27 у Солом'янському районі міста Києва (427442415)