Вроцлав прийняв на відпочинок дітей з Києва

Tool items

Напередодні нового навчального року Вроцлав (Польща) прийняв на відпочинок дітей з Києва. 

Як зазначила депутатка Київської міської ради Вікторія Муха, в умовах воєнного стану організація відпочинку та оздоровлення для дітей в межах України є вкрай складною, оскільки неможливо гарантувати безпекову складову. 

«Завдяки налагодженій співпраці між меріями Києва та Вроцлава, громадськими організаціями та за підтримки Управління міжнародних зв’язків КМДА для дітей було організовано 10-денний відпочинок та оздоровлення в безпечних умовах на території Польщі. Програма оздоровлення та відпочинку кожного дня була наповнена різноманітними заходами та активностями. Діти побували в мерії, де зустрілись з депутатом Вроцлавської міської ради Ярославом Краузе, долучились до святкування Дня Незалежності України у Вроцлаві та поспілкувались з заступником мера Вроцлава Якубом Мазуром, відвідали численні екскурсії та визначні місця в місті. Крім цього юні кияни зустрілись з представниками різних культур, взяли участь у кулінарних і тематичних майстер-класах, командних змаганнях. Дякую співорганізаторам дитячого табору Fundacja PTACH та Fundacja Ukraina, які зробили внесок у наше спільне європейське майбутнє. Подібного роду заходи є підтвердженням налагодженої міжнародної співпраці з муніципалітетами та неурядовими організаціями, які підтримують Україну», – розповіла Вікторія Муха.

Депутатка додала, що ще до початку повномасштабного військового вторгнення росії спільно з депутатами Київської міської ради та мером Вроцлава Яцеком Сутриком було обговорено плани подальшої співпраці між містами. Війна внесла корективи, але точно вже розпочато новий етап міжмуніципальної співпраці.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування бульвару у Печерському районі міста Києва
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, експлуатації та обслуговування комплектної трансформаторної підстанції на перетині вул. Свято-Георгіївської та пров. Кучанського у Деснянському районі міста Києва (
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 27 грудня 2012 року № 75-6-00572 (458050037)
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 26 жовтня 2012 року № 75-6-00561 (638810529)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Тростянецькій, 8-б у Дарницькому районі