Волонтери спільно з депутатами Київської міської ради виготовляють буржуйки, окопні свічки та устілки з теплоізоляцією для військових

Tool items

Волонтери спільно з депутатами Київської міської ради долучились до всеукраїнської ініціативи «Територія української турботи» та виготовляють буржуйки, окопні свічки та устілки з теплоізоляцією для військових.

За словами Дінари Габібуллаєвої, у рамках ініціативи заплановано виготовити 100 буржуйок, тисячу окопних свічок та 500 пар теплоізоляційних устілок. 

«Декілька днів поспіль спільно з волонтерами знаходимось на підприємстві, де виготовляємо для військових буржуйки, окопні свічки та устілки з теплоізоляцією. Є люди, які говорять, що зараз вся молодь виїхала за кордон і буде будувати своє життя поза межами України, проте ми своїм прикладом показуємо, що це не так. Молодь в Україні працює задля перемоги. Після завершення виробництва – буржуйки разом з окопними свічками та теплоізоляційними устілками будуть відправлені Збройним силам України на Східний та Південний напрямки фронту», – зазначила Дінара Габібуллаєва.

Депутатка додала, що в холодну пору року буржуйки допомагають обігрівати приміщення, водночас окопні свічки дають тепло та світло протягом багатьох годин у дощову та вітряну погоду, крім цього на них прямо в окопі можна розігрівати їжу та кип’ятити воду.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 "Про бюджет міста Києва на 2022 рік"
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про затвердження Положення про Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про розроблення Міської цільової програми часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів суб’єктами господарювання міста Києва на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 24 травня 2012 року № 596/7933 «Про приватизацію жилих приміщень у гуртожитках м. Києва»
  • Про затвердження Положення про Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про затвердження Положення про Департамент будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)