Володимир Бондаренко: Обмін досвідом з іноземними колегами важливий задля впровадження інноваційних рішень у систему міського управління

Tool items

Обмін досвідом з іноземними колегами допомагає розробити європейську систему управління в органах місцевого самоврядування. 

Про це під час зустрічі з представниками Сакребуло Тбілісі заявив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.        
                                               
За словами Володимира Бондаренка, представники Сакребуло презентували урбаністичну політику Тбілісі, яка зазнала кардинальних змін за останні роки. Зокрема, торкнулись питань Генерального плану, дозволів й контролю у сфері будівництва, ліквідації наслідків будівельних пірамід.      
                                                       
«Під час зустрічі разом з колегами обговорили зміни у транспортній галузі та екологічні пріоритети Тбілісі. Наразі стратегія міста заключається у переході на екологічний громадський транспорт. Ця тема є актуальної для нас, адже Київ розвивається у цьому напрямку. Також було презентовано міські програми щодо охорони здоров’я та соціального захисту населення. Зокрема, нас зацікавила програма допомоги малозабезпеченим громадянам. Представники органів місцевого самоврядування Тбілісі поділилися досвідом впровадження системи контролю за якістю дитячого харчування у дитсадках. Цікавим виявився підхід до конкурсу проектів у сфері культури та питаннях професійної освіти. Спільно з колегами обговорили особливості гендерної політики, адже антидискримінаційна політика заслуговує на увагу», – зазначив Володимир Бондаренко. 
                                                                         
Заступник міського голови додав, що цікавими виявилися поради щодо впровадження сучасних інструментів управління у транспортно-логістичній інфраструктурі. Наразі дороги Тбілісі стають мультимодальними.
                                         
Нагадаємо, делегація Київської міської ради на чолі з заступником міського голови – секретарем Київської міської ради Володимиром Бондаренком, разом з депутами Київської міської ради Яриною Ар'євою та Григорієм Маленком, заступником голови Київської міської державної адміністрації Петром Оленичем, співробітниками секретаріату Київської міської ради та представниками Київської міської державної адміністрації проводять робочі зустрічі з представниками Сакребуло Тбілісі.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕЛЕКТРОЛІНІЙНИК» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування комплексу будівель та споруд на вул. Малинській, 16 у Святошинському районі міста Києва (241958319)
  • Про надання УПРАВЛІННЮ ОСВІТИ ДНІПРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва і обслуговування будівель закладів освіти на вул. Березняківській, 26-а у Дніпровському районі міста Києва (713398018)
  • Про відмову громадянину Сороці Віктору Володимировичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Крилова у Дарницькому районі міста Києва (726666016)
  • Про відмову громадянці Литвиненко Яні Олександрівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального дачного будівництва на шосе Стратегічному у Голосіївському районі міста Києва (468018756)
  • Про відмову громадянину Сороці Віктору Володимировичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Крилова у Дарницькому районі міста Києва (657630159)