Володимир Бондаренко: Обмін досвідом з іноземними колегами важливий задля впровадження інноваційних рішень у систему міського управління

Tool items

Обмін досвідом з іноземними колегами допомагає розробити європейську систему управління в органах місцевого самоврядування. 

Про це під час зустрічі з представниками Сакребуло Тбілісі заявив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.        
                                               
За словами Володимира Бондаренка, представники Сакребуло презентували урбаністичну політику Тбілісі, яка зазнала кардинальних змін за останні роки. Зокрема, торкнулись питань Генерального плану, дозволів й контролю у сфері будівництва, ліквідації наслідків будівельних пірамід.      
                                                       
«Під час зустрічі разом з колегами обговорили зміни у транспортній галузі та екологічні пріоритети Тбілісі. Наразі стратегія міста заключається у переході на екологічний громадський транспорт. Ця тема є актуальної для нас, адже Київ розвивається у цьому напрямку. Також було презентовано міські програми щодо охорони здоров’я та соціального захисту населення. Зокрема, нас зацікавила програма допомоги малозабезпеченим громадянам. Представники органів місцевого самоврядування Тбілісі поділилися досвідом впровадження системи контролю за якістю дитячого харчування у дитсадках. Цікавим виявився підхід до конкурсу проектів у сфері культури та питаннях професійної освіти. Спільно з колегами обговорили особливості гендерної політики, адже антидискримінаційна політика заслуговує на увагу», – зазначив Володимир Бондаренко. 
                                                                         
Заступник міського голови додав, що цікавими виявилися поради щодо впровадження сучасних інструментів управління у транспортно-логістичній інфраструктурі. Наразі дороги Тбілісі стають мультимодальними.
                                         
Нагадаємо, делегація Київської міської ради на чолі з заступником міського голови – секретарем Київської міської ради Володимиром Бондаренком, разом з депутами Київської міської ради Яриною Ар'євою та Григорієм Маленком, заступником голови Київської міської державної адміністрації Петром Оленичем, співробітниками секретаріату Київської міської ради та представниками Київської міської державної адміністрації проводять робочі зустрічі з представниками Сакребуло Тбілісі.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про організаційні заходи щодо збереження об’єктів ХІХ-ХХ століття (історичних будівель) на території міста Києва, яким може загрожувати знищення або пошкодження
  • Про внесення змін до переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРП МЕДІА ГРУП" та ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РРП ГРУП" в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування існуючих будівель на вул. Козелецькій,24-ж у Солом'янському районі міста Києва (534539758)
  • Про створення центрів раннього втручання у місті Києві
  • Про розробку та затвердження Порядку супроводу під час інклюзивного навчання у місті Києві
  • Про відмову у наданні дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам у приватну власність у Деснянському районі міста Києва (558201615)
  • Про відмову у наданні дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам у приватну власність у Деснянському та Дарницькому районах міста Києва (721845014)
  • Про відмову у наданні дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам у приватну власність у Дарницькому районі міста Києва (797449016)
  • Про відмову громадянці Терещенко Оксані Василівні в передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Черешневому, 4-а у Голосіївському районі міста Києва (488389136)
  • Про відмову громадянці Горловій Світлані Василівні в передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Черешневому, 4-б у Голосіївському районі міста Києва (734364386)